Program for Alm Brand Aalborg Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: IL Restorante Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:40.13 | |
2 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:46.80 | |
3 | 335 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:50.28 | |
4 | 154 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:50.95 | |
5 | 467 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 2:51.65 | |
6 | 538 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 2:52.03 | |
7 | 178 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 2:53.40 | |
8 | 315 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 2:54.27 | |
9 | 469 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 2:59.46 | |
10 | 47 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:59.85 | |
11 | 494 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 3:04.08 | |
12 | 207 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 3:16.27 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 168 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 2:43.26 | |
2 | 78 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 2:51.15 | |
3 | 151 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:56.30 | |
4 | 183 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 2:57.09 | |
5 | 471 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 2:57.51 | |
6 | 304 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:58.78 | |
7 | 363 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:59.27 | |
8 | 318 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 3:02.88 | |
9 | 239 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 3:03.63 | |
10 | 81 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 3:04.15 | |
11 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 3:05.72 | |
12 | 172 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 3:07.00 | |
13 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 3:09.06 | |
14 | 564 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:11.19 | |
15 | 171 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 3:12.93 | |
16 | 337 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:13.21 | |
17 | 40 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 3:15.19 | |
18 | 608 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 3:17.28 | |
19 | 435 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 3:29.56 |
Årg. 2005-2017 |
1 | 631 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 3:11.96 | |
2 | 452 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 3:24.52 | |
3 | 389 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:26.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |