Startliste for GSK Adventsstævne 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:31.82 | |
2 | 68 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:36.08 | |
3 | 87 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:37.16 | |
4 | 3 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDST | 0518AD | 25 m | 1:37.95 | |
5 | 347 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:40.97 | |
6 | 2 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDST | 0552AE | 25 m | 1:41.84 | |
7 | 75 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:43.34 | |
8 | 291 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:43.74 | |
9 | 107 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:45.15 | |
10 | 79 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:45.26 | |
11 | 6 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDST | 0572AD | 25 m | 1:47.33 | |
12 | 85 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 1:52.62 | |
13 | 243 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:53.95 | |
14 | 198 | Kirketerp Cille | 2005 | MK 31 | 0526AK | 25 m | 1:54.01 | |
15 | 106 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:54.73 | |
16 | 304 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:56.12 | |
17 | 301 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:57.93 | |
18 | 120 | Hecht-Nielsen Ida | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:58.13 | ||
19 | 307 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 1:58.46 | |
20 | 336 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:59.89 | |
21 | 224 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON | 0316AS | 25 m | 2:01.22 | |
22 | 176 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 2:01.90 | |
23 | 338 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:02.71 | |
24 | 60 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 2:05.03 | |
25 | 109 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 2:05.62 | |
26 | 199 | Kejser Nora | 2004 | MK 31 | 0476AO | 25 m | 2:06.65 | |
27 | 57 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 2:07.22 | |
28 | 323 | Ludvigsen Isabella Lærke | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:08.86 | |
29 | 207 | Oregan Lilya | 2005 | MK 31 | 0522AM | 25 m | 2:10.23 | |
30 | 230 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON | 0718AA | 25 m | 2:15.33 | |
31 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 25 m | 2:16.20 | |
32 | 136 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:20.40 | |
33 | 231 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON | 0576AH | 50 m | 2:23.50 | |
34 | 237 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 2:32.53 | |
35 | 240 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 2:34.42 | |
36 | 210 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 0632AG | 25 m | 2:36.65 | |
37 | 153 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:45.22 | |
38 | 271 | Bendixen Emilie Olsen | 2005 | GSK | 0514AL | 25 m | 3:14.97 | |
39 | 147 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | ||
40 | 228 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON | 25 m | |||
41 | 268 | Rørbech Hanna | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | ||
42 | 345 | Steen Laura Sonne | 2004 | VI39 | 25 m | |||
43 | 314 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 357 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:27.52 | |
2 | 138 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:33.16 | |
3 | 151 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:35.58 | |
4 | 250 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:38.71 | |
5 | 77 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:40.09 | |
6 | 234 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON | 0591AC | 25 m | 1:42.11 | |
7 | 355 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:42.12 | |
8 | 270 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389al | 25 m | 1:44.33 | |
9 | 170 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:45.60 | |
10 | 275 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:45.73 | |
11 | 225 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON | 0361AL | 25 m | 1:45.79 | |
12 | 242 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:48.64 | |
13 | 350 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:49.26 | |
14 | 300 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:52.68 | |
15 | 269 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:57.25 | |
16 | 244 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:57.71 | |
17 | 174 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:58.82 | |
18 | 12 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDST | 0305AL | 25 m | 2:03.29 | |
19 | 358 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 2:03.51 | |
20 | 140 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:09.48 | |
21 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDST | 0437AD | 25 m | 2:11.11 | |
22 | 137 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | ||
23 | 143 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | ||
24 | 219 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON | 0689AC | 25 m | ||
25 | 238 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | ||
26 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | ||
27 | 325 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 1:16.99 | EXT |
28 | 281 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 34.10 | ||
2 | 105 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 35.52 | |
3 | 348 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 38.02 | |
4 | 110 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 38.64 | |
5 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 41.44 | |
6 | 82 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 42.07 | |
7 | 184 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 45.15 | |
8 | 339 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 46.44 | |
9 | 148 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 47.69 | |
10 | 162 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 47.99 | |
11 | 97 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 50 m | 50.98 | |
12 | 84 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 51.33 | |
13 | 118 | Arndal Kamille Hjort | 2002 | ORIENT | 25 m | 53.13 | ||
14 | 141 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 53.73 | |
15 | 193 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | MK 31 | 0644AF | 25 m | 54.70 | |
16 | 180 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 55.54 | |
17 | 63 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 55.55 | |
18 | 164 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 55.58 | |
19 | 240 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 56.37 | |
20 | 282 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 57.54 | |
21 | 245 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 57.66 | |
22 | 352 | Jensen Caroline Mei | 2004 | VI39 | 0426AU | 25 m | 58.26 | |
23 | 144 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 59.43 | |
24 | 344 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:06.46 | |
25 | 313 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:14.00 | |
26 | 341 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 1:17.27 | |
27 | 135 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | ||
28 | 139 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | ||
29 | 154 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | ||
30 | 176 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | ||
31 | 190 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | ||
32 | 364 | Larsen Ida Henneberg | 2004 | VI39 | 25 m | |||
33 | 285 | Jacobsen Signe Kjær | 1994 | GSK | 9406AD | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 31.03 | |
2 | 330 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 31.75 | |
3 | 255 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 32.79 | |
4 | 362 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 33.48 | |
5 | 328 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 33.64 | |
6 | 88 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 33.73 | |
7 | 333 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 35.61 | |
8 | 332 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 36.05 | |
9 | 357 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 37.10 | |
10 | 191 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 38.62 | |
11 | 337 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 38.64 | |
12 | 270 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389al | 25 m | 39.63 | |
13 | 166 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 40.81 | |
14 | 355 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 41.00 | |
15 | 287 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 41.44 | |
16 | 83 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 41.46 | |
17 | 279 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 41.94 | |
18 | 188 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 42.45 | |
19 | 259 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 42.98 | |
20 | 69 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 43.51 | |
21 | 76 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 43.53 | |
22 | 90 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 44.18 | |
23 | 70 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 44.56 | |
24 | 145 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 46.80 | |
25 | 178 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 46.80 | |
26 | 81 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 48.24 | |
27 | 146 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 49.15 | |
28 | 179 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 49.18 | |
29 | 168 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 50.57 | |
30 | 167 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 50.95 | |
31 | 55 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 51.74 | |
32 | 183 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 52.38 | |
33 | 247 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 53.86 | |
34 | 150 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 54.23 | |
35 | 177 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 54.65 | |
36 | 265 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 54.66 | |
37 | 246 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 57.65 | |
38 | 283 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 1:00.67 | |
39 | 196 | Knudsen Magnus B. | 2005 | MK 31 | 0523AE | 25 m | 1:05.17 | |
40 | 302 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:05.46 | |
41 | 267 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 1:09.65 | |
42 | 369 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:13.78 | |
43 | 206 | Olsen Toke | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:15.00 | ||
44 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:23.50 | |
45 | 132 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | ||
46 | 172 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | ||
47 | 173 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | ||
48 | 174 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | ||
49 | 326 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | ||
50 | 351 | Winther Mathias | 2004 | VI39 | 25 m | |||
51 | 367 | Merez Benjamin | 2006 | VI39 | 25 m | |||
52 | 370 | Splidt-Samuelsen Stefan | 2006 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 2:45.48 | |
2 | 324 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 2:51.68 | |
3 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDST | 0542AC | 25 m | 3:03.76 | |
4 | 216 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON | 0478AM | 25 m | 3:05.34 | |
5 | 185 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 3:06.27 | |
6 | 297 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 3:11.61 | |
7 | 266 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 3:15.71 | |
8 | 56 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 3:16.12 | |
9 | 290 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 3:20.02 | |
10 | 289 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 3:21.35 | |
11 | 100 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 3:27.83 | |
12 | 59 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 3:36.38 | |
13 | 272 | Brandt Semine | 2005 | GSK | 0534AP | 25 m | 3:42.59 | |
14 | 231 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON | 0576AH | 25 m | 4:09.31 | |
15 | 53 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 25 m | 4:11.78 | ||
16 | 254 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167aq | 25 m | 2:23.00 | |
2 | 221 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 25 m | 2:32.73 | |
3 | 233 | Waterval Silas | 2004 | TRITON | 0491AF | 25 m | 2:33.22 | |
4 | 163 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:34.80 | |
5 | 152 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:34.88 | |
6 | 151 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:34.95 | |
7 | 170 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:43.09 | |
8 | 251 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 2:43.33 | |
9 | 354 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:45.67 | |
10 | 12 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDST | 0305AL | 25 m | 2:46.16 | |
11 | 234 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON | 0591AC | 25 m | 2:49.08 | |
12 | 171 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 2:51.91 | |
13 | 275 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 2:53.83 | |
14 | 264 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 3:12.52 | |
15 | 172 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 3:17.10 | |
16 | 222 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON | 0467AH | 25 m | 3:21.10 | |
17 | 62 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 3:33.96 | |
18 | 189 | Zachariasen Frej | 2005 | BIRKERØD | 0513AC | 25 m | 3:34.59 | |
19 | 278 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 4:00.33 | |
20 | 218 | Clement Gustav | 2003 | TRITON | 0371AN | 50 m | 4:11.67 | |
21 | 149 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | ||
22 | 253 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | ||
23 | 258 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Grannålene | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.01 | ||
2 | 116 | Snefnugene | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.02 | ||
3 | 155 | Allerød Mix 1 Julemus | 2004 | ALLERØD | 25 m | 2:38.00 | ||
4 | 156 | Allerød Mix 2 Julenisser | 2004 | ALLERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
5 | 235 | Triton Talent Mix 04+ | 2004 | TRITON | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 1 | Hovedstaden A | 2004 | HOVEDST | 25 m | 2:40.94 | ||
7 | 159 | Ag3 Birkerød Mix 1 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
8 | 315 | Gsk 1 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 2:50.00 | ||
9 | 353 | Nissenbande | 2005 | VI39 | 25 m | 2:57.00 | ||
10 | 248 | Stt Julenisser | 2004 | STT | 25 m | 2:58.87 | ||
11 | 157 | Allerød Mix 3 Rensdyr | 2004 | ALLERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 160 | Ag3 Birkerød Mix 2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
13 | 316 | Gsk 2 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 334 | Julekugler | 2005 | VI39 | 25 m | 3:00.00 | ||
15 | 161 | Ag3 Birkerød Mix 3 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 3:10.00 | ||
16 | 241 | Stt Julekuglerne | 2004 | STT | 25 m | 3:14.25 | ||
17 | 317 | Gsk 4 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 3:20.00 | ||
18 | 318 | Gsk 5 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 3:25.00 | ||
19 | 319 | Gsk 6 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 3:30.00 | ||
20 | 236 | Fhisk | 2006 | STT | 25 m | 3:35.00 | ||
21 | 64 | AIF Julemix | 2004 | AIF | 25 m | |||
22 | 349 | Kleinerne | 2005 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 8, 4X50m Medley Mix |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Julestjerner | 2003 | VI39 | 25 m | 2:24.00 | ||
2 | 113 | Helsingør K3 Mix 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:25.00 | ||
3 | 327 | Juleklokker | 2003 | VI39 | 25 m | 2:25.00 | ||
4 | 114 | Helsingør K3 Mix 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 252 | Stt Julestjerner | 2000 | STT | 25 m | 2:30.71 | ||
6 | 73 | Julepynyen | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.00 | ||
7 | 115 | Julepynyen | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.00 | ||
8 | 340 | Julemand & Nisser | 1990 | VI39 | 25 m | 2:39.00 | ||
9 | 360 | Store & Små Pakker | 1990 | VI39 | 25 m | 2:39.00 | ||
10 | 8 | Hovedstaden B | 2003 | HOVEDST | 25 m | 2:46.09 | ||
11 | 158 | Allerød Mix 4 Julestjerner | 2004 | ALLERØD | 25 m | 3:10.00 | ||
12 | 299 | Gsk 3 Nissebande | 2003 | GSK | 25 m | 3:10.00 | ||
13 | 197 | Mk31 Snebolde | 2004 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
14 | 65 | AIF Julemix | 2002 | AIF | 25 m | |||
15 | 322 | Nicklas´ Nisser | 1999 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:28.17 | |
2 | 331 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:28.35 | |
3 | 89 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:28.48 | |
4 | 110 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:28.78 | |
5 | 321 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306aj | 25 m | 1:29.64 | |
6 | 6 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDST | 0572AD | 25 m | 1:30.11 | |
7 | 7 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDST | 0548AF | 25 m | 1:34.71 | |
8 | 184 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 1:36.10 | |
9 | 135 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 1:36.66 | |
10 | 104 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:36.75 | |
11 | 154 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:41.98 | |
12 | 162 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:42.72 | |
13 | 249 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:43.01 | |
14 | 164 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:43.48 | |
15 | 97 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 1:44.45 | |
16 | 291 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:45.17 | |
17 | 95 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:45.79 | |
18 | 85 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 1:47.86 | |
19 | 180 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:48.98 | |
20 | 144 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:49.22 | |
21 | 301 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:50.73 | |
22 | 141 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:50.77 | |
23 | 109 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:53.95 | |
24 | 307 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 1:54.45 | |
25 | 243 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:54.48 | |
26 | 99 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 1:55.05 | |
27 | 86 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:55.67 | |
28 | 91 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:56.27 | |
29 | 266 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 1:56.49 | |
30 | 232 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON | 0586AH | 25 m | 1:56.94 | |
31 | 190 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 1:58.25 | |
32 | 323 | Ludvigsen Isabella Lærke | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:00.30 | |
33 | 271 | Bendixen Emilie Olsen | 2005 | GSK | 0514AL | 25 m | 2:00.90 | |
34 | 305 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 2:01.67 | |
35 | 147 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:02.72 | |
36 | 60 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 2:03.15 | |
37 | 193 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | MK 31 | 0644AF | 25 m | 2:04.61 | |
38 | 230 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON | 0718AA | 25 m | 2:06.32 | |
39 | 136 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:11.40 | |
40 | 282 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 2:13.90 | |
41 | 153 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:14.02 | |
42 | 210 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 0632AG | 25 m | 2:16.91 | |
43 | 203 | Hein Luna | 2005 | MK 31 | 0518AO | 25 m | 2:18.22 | |
44 | 338 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:18.67 | |
45 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 25 m | 2:20.00 | |
46 | 207 | Oregan Lilya | 2005 | MK 31 | 0522AM | 25 m | 2:20.00 | |
47 | 310 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:28.52 | |
48 | 139 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | ||
49 | 175 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | ||
50 | 186 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | ||
51 | 254 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | ||
52 | 262 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | ||
53 | 345 | Steen Laura Sonne | 2004 | VI39 | 25 m | |||
54 | 314 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:14.89 | |
2 | 332 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:20.48 | |
3 | 61 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 1:24.86 | |
4 | 143 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:29.24 | |
5 | 83 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:29.79 | |
6 | 337 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:29.93 | |
7 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDST | 0437AD | 25 m | 1:30.73 | |
8 | 149 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:31.12 | |
9 | 170 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:31.65 | |
10 | 76 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:32.26 | |
11 | 200 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 1:32.32 | |
12 | 10 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDST | 0385AE | 25 m | 1:32.62 | |
13 | 171 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:33.08 | |
14 | 335 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:33.47 | |
15 | 138 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:33.56 | |
16 | 287 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:33.95 | |
17 | 178 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 1:35.62 | |
18 | 366 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 1:38.15 | |
19 | 168 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 1:39.59 | |
20 | 264 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:40.23 | |
21 | 179 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:41.22 | |
22 | 167 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:43.61 | |
23 | 142 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:44.68 | |
24 | 350 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:45.04 | |
25 | 244 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:45.29 | |
26 | 173 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 1:47.34 | |
27 | 269 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:48.69 | |
28 | 146 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:49.82 | |
29 | 189 | Zachariasen Frej | 2005 | BIRKERØD | 0513AC | 25 m | 1:50.72 | |
30 | 246 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:51.85 | |
31 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:53.23 | |
32 | 137 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:53.37 | |
33 | 55 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 1:56.14 | |
34 | 261 | Datcu Stefan | 2006 | STT | 0661AD | 25 m | 2:00.34 | |
35 | 206 | Olsen Toke | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:01.00 | ||
36 | 218 | Clement Gustav | 2003 | TRITON | 0371AN | 25 m | 2:01.71 | |
37 | 215 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON | 0423AI | 25 m | 2:03.85 | |
38 | 54 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 2:06.26 | |
39 | 169 | Heunicke Aksel | 2005 | BIRKERØD | 0531AD | 25 m | 2:06.42 | |
40 | 278 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 2:07.03 | |
41 | 263 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 2:16.25 | |
42 | 90 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | ||
43 | 93 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | ||
44 | 182 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | ||
45 | 219 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON | 0689AC | 25 m | ||
46 | 227 | Rindum Philip | 2005 | TRITON | 0535AC | 25 m | ||
47 | 281 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:20.50 | ||
2 | 7 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDST | 0548AF | 25 m | 1:28.37 | |
3 | 107 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:28.81 | |
4 | 122 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 1:29.11 | |
5 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDST | 0542AC | 25 m | 1:31.88 | |
6 | 229 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON | 0524AD | 25 m | 1:32.43 | |
7 | 67 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:32.94 | |
8 | 3 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDST | 0518AD | 25 m | 1:33.29 | |
9 | 68 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:33.62 | |
10 | 162 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:34.48 | |
11 | 289 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:34.79 | |
12 | 148 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:36.09 | |
13 | 119 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 0392AT | 25 m | 1:38.13 | |
14 | 57 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:40.06 | |
15 | 256 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 1:41.72 | |
16 | 356 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:42.34 | |
17 | 220 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON | 0658AB | 25 m | 1:43.36 | |
18 | 139 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 1:44.38 | |
19 | 176 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:44.84 | |
20 | 224 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON | 0316AS | 25 m | 1:45.66 | |
21 | 111 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:45.78 | |
22 | 63 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:47.72 | |
23 | 286 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 1:50.01 | |
24 | 352 | Jensen Caroline Mei | 2004 | VI39 | 0426AU | 25 m | 1:50.19 | |
25 | 94 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:50.61 | |
26 | 305 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:51.61 | |
27 | 59 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:52.13 | |
28 | 100 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:52.58 | |
29 | 232 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON | 0586AH | 25 m | 1:52.76 | |
30 | 344 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:56.70 | |
31 | 237 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:57.64 | |
32 | 199 | Kejser Nora | 2004 | MK 31 | 0476AO | 25 m | 1:59.94 | |
33 | 58 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 2:14.79 | |
34 | 175 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 2:16.47 | |
35 | 341 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 2:23.52 | |
36 | 313 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 2:25.64 | |
37 | 365 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 25 m | 3:18.78 | ||
38 | 262 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | ||
39 | 364 | Larsen Ida Henneberg | 2004 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:17.12 | |
2 | 163 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:17.66 | |
3 | 362 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:17.84 | |
4 | 221 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 25 m | 1:18.19 | |
5 | 88 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:20.24 | |
6 | 250 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:20.71 | |
7 | 257 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167aq | 25 m | 1:21.00 | |
8 | 143 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:21.54 | |
9 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON | 0379AH | 25 m | 1:23.01 | |
10 | 152 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:23.35 | |
11 | 90 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:23.42 | |
12 | 9 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDST | 0301AI | 25 m | 1:24.31 | |
13 | 140 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:25.72 | |
14 | 233 | Waterval Silas | 2004 | TRITON | 0491AF | 25 m | 1:26.75 | |
15 | 358 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:26.85 | |
16 | 335 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:30.02 | |
17 | 242 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:30.40 | |
18 | 81 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:30.89 | |
19 | 222 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON | 0467AH | 25 m | 1:31.27 | |
20 | 10 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDST | 0385AE | 25 m | 1:32.14 | |
21 | 145 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:34.12 | |
22 | 182 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:35.73 | |
23 | 98 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 25 m | 1:36.82 | |
24 | 300 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:37.38 | |
25 | 259 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 1:40.95 | |
26 | 78 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 1:43.82 | |
27 | 150 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:44.03 | |
28 | 265 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:44.28 | |
29 | 247 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:44.89 | |
30 | 132 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:47.12 | |
31 | 261 | Datcu Stefan | 2006 | STT | 0661AD | 25 m | 1:55.76 | |
32 | 302 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:56.55 | |
33 | 283 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 2:02.72 | |
34 | 369 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:04.45 | |
35 | 267 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 2:05.36 | |
36 | 238 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 2:15.77 | |
37 | 367 | Merez Benjamin | 2006 | VI39 | 25 m | 2:15.78 | ||
38 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:18.02 | |
39 | 209 | Poulsen Daniel | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:30.00 | ||
40 | 211 | Sørensen Carl S. | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:30.00 | ||
41 | 263 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | ||
42 | 293 | Nielsen Victor Ryan | 1998 | GSK | 9869AC | 25 m | ||
43 | 351 | Winther Mathias | 2004 | VI39 | 25 m | |||
44 | 370 | Splidt-Samuelsen Stefan | 2006 | VI39 | 25 m | |||
45 | 277 | Frandsen Casper | 1998 | GSK | 9829AE | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 25 m | 34.08 | ||
2 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 36.37 | |
3 | 67 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 36.94 | |
4 | 84 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 38.11 | |
5 | 95 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 38.34 | |
6 | 104 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 38.87 | |
7 | 198 | Kirketerp Cille | 2005 | MK 31 | 0526AK | 25 m | 39.07 | |
8 | 297 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 39.35 | |
9 | 97 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 39.75 | |
10 | 111 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 40.37 | |
11 | 249 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 40.39 | |
12 | 75 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 40.42 | |
13 | 94 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 40.45 | |
14 | 99 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 41.49 | |
15 | 286 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 41.56 | |
16 | 57 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 41.79 | |
17 | 136 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 42.22 | |
18 | 352 | Jensen Caroline Mei | 2004 | VI39 | 0426AU | 25 m | 42.79 | |
19 | 272 | Brandt Semine | 2005 | GSK | 0534AP | 25 m | 42.88 | |
20 | 336 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 43.02 | |
21 | 338 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 43.19 | |
22 | 245 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 43.49 | |
23 | 339 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 43.56 | |
24 | 118 | Arndal Kamille Hjort | 2002 | ORIENT | 25 m | 43.59 | ||
25 | 304 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 43.74 | |
26 | 237 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 43.80 | |
27 | 86 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 44.07 | |
28 | 91 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 44.20 | |
29 | 344 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 44.72 | |
30 | 345 | Steen Laura Sonne | 2004 | VI39 | 25 m | 45.26 | ||
31 | 207 | Oregan Lilya | 2005 | MK 31 | 0522AM | 25 m | 45.44 | |
32 | 96 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 45.47 | |
33 | 79 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 45.59 | |
34 | 341 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 45.89 | |
35 | 260 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | 46.20 | |
36 | 240 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 47.30 | |
37 | 153 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 48.86 | |
38 | 175 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 48.96 | |
39 | 127 | Thygesen-Nim Natasja | 2002 | ORIENT | 25 m | 50.13 | ||
40 | 232 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON | 0586AH | 50 m | 50.17 | |
41 | 58 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 52.10 | |
42 | 195 | Rasmussen Elvira Osman | 2006 | MK 31 | 25 m | 53.13 | ||
43 | 120 | Hecht-Nielsen Ida | 2001 | ORIENT | 25 m | 55.13 | ||
44 | 124 | Kongsfelt Lærke | 2003 | ORIENT | 25 m | 55.13 | ||
45 | 214 | Bien Mathilde Lykke | 2004 | TRITON | 0418AR | 25 m | 56.26 | |
46 | 262 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 56.72 | |
47 | 273 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 25 m | 56.90 | ||
48 | 310 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 57.93 | |
49 | 365 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 25 m | 1:03.63 | ||
50 | 228 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON | 25 m | 1:04.71 | ||
51 | 292 | Nielsen Silje | 2006 | GSK | 25 m | 1:11.57 | ||
52 | 212 | Walløe Nadia | 2007 | MK 31 | 25 m | 1:20.00 | ||
53 | 364 | Larsen Ida Henneberg | 2004 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 29.19 | |
2 | 253 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 29.39 | |
3 | 102 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 29.92 | |
4 | 333 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 30.47 | |
5 | 332 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 31.76 | |
6 | 149 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 34.71 | |
7 | 69 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 35.01 | |
8 | 279 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 35.63 | |
9 | 251 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 35.91 | |
10 | 171 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 35.92 | |
11 | 366 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 36.29 | |
12 | 200 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 36.91 | |
13 | 70 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 37.13 | |
14 | 178 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 37.41 | |
15 | 78 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 37.53 | |
16 | 98 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 25 m | 38.08 | |
17 | 93 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 39.54 | |
18 | 55 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 40.62 | |
19 | 215 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON | 0423AI | 25 m | 40.88 | |
20 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 42.13 | |
21 | 350 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 44.24 | |
22 | 194 | Krak Bertram | 2004 | MK 31 | 0473AN | 25 m | 46.04 | |
23 | 261 | Datcu Stefan | 2006 | STT | 0661AD | 25 m | 47.18 | |
24 | 263 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 47.81 | |
25 | 278 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 49.36 | |
26 | 54 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 49.49 | |
27 | 125 | Møller Nicolai Tingman | 2001 | ORIENT | 25 m | 50.13 | ||
28 | 219 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON | 0689AC | 50 m | 50.71 | |
29 | 174 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 51.29 | |
30 | 369 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 53.57 | |
31 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 53.81 | |
32 | 117 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 25 m | 55.13 | ||
33 | 367 | Merez Benjamin | 2006 | VI39 | 25 m | 55.79 | ||
34 | 276 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 25 m | 57.18 | ||
35 | 267 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 57.36 | |
36 | 238 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:00.94 | |
37 | 201 | Bach-Jensen Elias | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
38 | 208 | Pedersen Ulrik | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
39 | 209 | Poulsen Daniel | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
40 | 211 | Sørensen Carl S. | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
41 | 284 | Ibrahim Noah | 2006 | GSK | 25 m | 1:12.90 | ||
42 | 202 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:15.00 | ||
43 | 205 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:20.00 | ||
44 | 274 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 25 m | |||
45 | 280 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 25 m | |||
46 | 288 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 25 m | |||
47 | 309 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 25 m | |||
48 | 312 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 25 m | |||
49 | 326 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | ||
50 | 351 | Winther Mathias | 2004 | VI39 | 25 m | |||
51 | 370 | Splidt-Samuelsen Stefan | 2006 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:21.87 | |
2 | 87 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:24.03 | |
3 | 348 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:24.39 | |
4 | 110 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:30.00 | |
5 | 216 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON | 0478AM | 25 m | 1:31.31 | |
6 | 107 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:36.00 | |
7 | 331 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:36.34 | |
8 | 105 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:36.41 | |
9 | 108 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:37.00 | |
10 | 92 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:38.00 | |
11 | 290 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:41.44 | |
12 | 106 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:43.87 | |
13 | 6 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDST | 0572AD | 25 m | 1:43.88 | |
14 | 181 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:45.00 | |
15 | 185 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:45.00 | |
16 | 89 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:47.03 | |
17 | 2 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDST | 0552AE | 25 m | 1:49.89 | |
18 | 56 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:50.89 | |
19 | 7 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDST | 0548AF | 25 m | 1:56.07 | |
20 | 321 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306aj | 25 m | ||
21 | 285 | Jacobsen Signe Kjær | 1994 | GSK | 9406AD | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:11.08 | |
2 | 101 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:14.69 | |
3 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON | 0379AH | 25 m | 1:15.20 | |
4 | 88 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:19.53 | |
5 | 253 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:21.75 | |
6 | 233 | Waterval Silas | 2004 | TRITON | 0491AF | 25 m | 1:27.12 | |
7 | 225 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON | 0361AL | 25 m | 1:33.35 | |
8 | 5 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDST | 0515AD | 25 m | 1:38.66 | |
9 | 355 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 1:40.06 | |
10 | 102 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:41.31 | |
11 | 264 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:48.24 | |
12 | 69 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:50.27 | |
13 | 142 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:51.44 | |
14 | 227 | Rindum Philip | 2005 | TRITON | 0535AC | 50 m | 2:00.01 | |
15 | 76 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:06.74 | |
16 | 218 | Clement Gustav | 2003 | TRITON | 0371AN | 50 m | 2:09.04 | |
17 | 270 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389al | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Mix |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Triton Talent Mix 04+ | 2004 | TRITON | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 1 | Hovedstaden A | 2004 | HOVEDST | 25 m | 2:21.25 | ||
3 | 116 | Snefnugene | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:22.01 | ||
4 | 112 | Grannålene | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:22.02 | ||
5 | 315 | Gsk 1 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 2:25.00 | ||
6 | 155 | Allerød Mix 1 Julemus | 2004 | ALLERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 353 | Nissenbande | 2005 | VI39 | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 156 | Allerød Mix 2 Julenisser | 2004 | ALLERØD | 25 m | 2:33.00 | ||
9 | 159 | Ag3 Birkerød Mix 1 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 248 | Stt Julenisser | 2004 | STT | 25 m | 2:36.64 | ||
11 | 316 | Gsk 2 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 334 | Julekugler | 2005 | VI39 | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 157 | Allerød Mix 3 Rensdyr | 2004 | ALLERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
14 | 160 | Ag3 Birkerød Mix 2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
15 | 241 | Stt Julekuglerne | 2004 | STT | 25 m | 2:48.39 | ||
16 | 161 | Ag3 Birkerød Mix 3 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
17 | 317 | Gsk 4 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 2:55.00 | ||
18 | 318 | Gsk 5 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
19 | 319 | Gsk 6 Nissebande | 2004 | GSK | 25 m | 3:05.00 | ||
20 | 64 | AIF Julemix | 2004 | AIF | 25 m | |||
21 | 349 | Kleinerne | 2005 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Mix |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Julestjerner | 2003 | VI39 | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 113 | Helsingør K3 Mix 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 252 | Stt Julestjerner | 2000 | STT | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 327 | Juleklokker | 2003 | VI39 | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 114 | Helsingør K3 Mix 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 340 | Julemand & Nisser | 1990 | VI39 | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 360 | Store & Små Pakker | 1990 | VI39 | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 73 | Julepynyen | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:23.00 | ||
9 | 115 | Julepynyen | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:23.00 | ||
10 | 8 | Hovedstaden B | 2003 | HOVEDST | 25 m | 2:24.46 | ||
11 | 299 | Gsk 3 Nissebande | 2003 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
12 | 158 | Allerød Mix 4 Julestjerner | 2004 | ALLERØD | 25 m | 2:55.00 | ||
13 | 192 | Mk31 Rensdyr | 2004 | MK 31 | 25 m | 3:10.00 | ||
14 | 65 | AIF Julemix | 2002 | AIF | 25 m | |||
15 | 322 | Nicklas´ Nisser | 1999 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 40.96 | |
2 | 87 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 44.81 | |
3 | 321 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306aj | 25 m | 46.28 | |
4 | 347 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 46.48 | |
5 | 75 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 48.07 | |
6 | 92 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 48.15 | |
7 | 79 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 49.10 | |
8 | 291 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 49.14 | |
9 | 164 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 51.37 | |
10 | 184 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 51.59 | |
11 | 85 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 54.31 | |
12 | 307 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 54.97 | |
13 | 356 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 55.26 | |
14 | 135 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 55.27 | |
15 | 185 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 55.98 | |
16 | 154 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 56.02 | |
17 | 109 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 56.39 | |
18 | 180 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 57.61 | |
19 | 59 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 57.76 | |
20 | 260 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | 57.99 | |
21 | 124 | Kongsfelt Lærke | 2003 | ORIENT | 25 m | 58.13 | ||
22 | 231 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON | 0576AH | 25 m | 58.21 | |
23 | 286 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 59.37 | |
24 | 195 | Rasmussen Elvira Osman | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
25 | 190 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 1:00.60 | |
26 | 199 | Kejser Nora | 2004 | MK 31 | 0476AO | 25 m | 1:01.63 | |
27 | 53 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 25 m | 1:02.45 | ||
28 | 203 | Hein Luna | 2005 | MK 31 | 0518AO | 25 m | 1:02.96 | |
29 | 147 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:06.45 | |
30 | 266 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 1:07.26 | |
31 | 144 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:11.99 | |
32 | 273 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 25 m | 1:17.92 | ||
33 | 292 | Nielsen Silje | 2006 | GSK | 25 m | 1:22.37 | ||
34 | 141 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | ||
35 | 186 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | ||
36 | 214 | Bien Mathilde Lykke | 2004 | TRITON | 0418AR | 25 m | ||
37 | 226 | Raaby Alma | 2004 | TRITON | 0492AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 357 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 40.10 | |
2 | 258 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 41.30 | |
3 | 265 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 46.96 | |
4 | 188 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 47.18 | |
5 | 77 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 48.75 | |
6 | 62 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 49.40 | |
7 | 179 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 51.16 | |
8 | 191 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 51.53 | |
9 | 173 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 51.94 | |
10 | 168 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 53.06 | |
11 | 183 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 53.55 | |
12 | 125 | Møller Nicolai Tingman | 2001 | ORIENT | 25 m | 54.13 | ||
13 | 335 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 57.62 | |
14 | 117 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 25 m | 58.13 | ||
15 | 169 | Heunicke Aksel | 2005 | BIRKERØD | 0531AD | 25 m | 59.26 | |
16 | 189 | Zachariasen Frej | 2005 | BIRKERØD | 0513AC | 25 m | 1:01.76 | |
17 | 177 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 1:03.84 | |
18 | 276 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 25 m | 1:11.47 | ||
19 | 284 | Ibrahim Noah | 2006 | GSK | 25 m | 1:16.92 | ||
20 | 172 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | ||
21 | 274 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 25 m | |||
22 | 280 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 25 m | |||
23 | 288 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 25 m | |||
24 | 309 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 25 m | |||
25 | 312 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON | 0478AM | 25 m | 3:12.72 | |
2 | 2 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDST | 0552AE | 25 m | 3:14.80 | |
3 | 82 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 3:15.15 | |
4 | 148 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:29.52 | |
5 | 3 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDST | 0518AD | 25 m | 3:29.98 | |
6 | 289 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 3:33.38 | |
7 | 229 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON | 0524AD | 25 m | 3:34.95 | |
8 | 68 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 3:35.76 | |
9 | 198 | Kirketerp Cille | 2005 | MK 31 | 0526AK | 25 m | 3:53.59 | |
10 | 224 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON | 0316AS | 50 m | 4:25.93 | |
11 | 323 | Ludvigsen Isabella Lærke | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 4:57.24 | |
12 | 272 | Brandt Semine | 2005 | GSK | 0534AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:43.72 | |
2 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON | 0379AH | 25 m | 2:47.14 | |
3 | 221 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 25 m | 2:53.85 | |
4 | 163 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:54.55 | |
5 | 255 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 2:55.99 | |
6 | 151 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:57.72 | |
7 | 5 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDST | 0515AD | 25 m | 3:08.05 | |
8 | 251 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 3:10.34 | |
9 | 12 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDST | 0305AL | 25 m | 3:10.90 | |
10 | 188 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:12.30 | |
11 | 9 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDST | 0301AI | 25 m | 3:12.88 | |
12 | 191 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 3:14.25 | |
13 | 166 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 3:15.22 | |
14 | 259 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 3:15.71 | |
15 | 279 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 3:17.15 | |
16 | 83 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 3:18.71 | |
17 | 225 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON | 0361AL | 25 m | 3:20.67 | |
18 | 234 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON | 0591AC | 50 m | 3:21.57 | |
19 | 354 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 3:26.97 | |
20 | 242 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 3:31.01 | |
21 | 183 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 3:35.41 | |
22 | 300 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:35.88 | |
23 | 142 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 3:40.60 | |
24 | 140 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 3:45.69 | |
25 | 196 | Knudsen Magnus B. | 2005 | MK 31 | 0523AE | 25 m | 3:50.00 | |
26 | 145 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 3:50.19 | |
27 | 150 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 3:57.47 | |
28 | 137 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 4:04.33 | |
29 | 132 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 4:05.70 | |
30 | 146 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 4:05.83 | |
31 | 222 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON | 0467AH | 50 m | 4:19.37 | |
32 | 247 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 4:24.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 40.13 | |
2 | 324 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 40.61 | |
3 | 121 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 41.17 | ||
4 | 103 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 41.18 | |
5 | 67 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 42.59 | |
6 | 108 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 42.67 | |
7 | 92 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 44.14 | |
8 | 56 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 45.01 | |
9 | 126 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 25 m | 46.01 | ||
10 | 256 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 47.03 | |
11 | 297 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 47.30 | |
12 | 119 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 0392AT | 25 m | 47.34 | |
13 | 249 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 47.95 | |
14 | 181 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 49.11 | |
15 | 305 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 49.12 | |
16 | 111 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 49.50 | |
17 | 339 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 50.18 | |
18 | 336 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 50.82 | |
19 | 127 | Thygesen-Nim Natasja | 2002 | ORIENT | 25 m | 55.13 | ||
20 | 282 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 55.90 | |
21 | 226 | Raaby Alma | 2004 | TRITON | 0492AQ | 25 m | 56.54 | |
22 | 228 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON | 50 m | 57.18 | ||
23 | 53 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 25 m | 58.62 | ||
24 | 58 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 59.11 | |
25 | 310 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:01.15 | |
26 | 273 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 25 m | 1:01.41 | ||
27 | 230 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON | 0718AA | 50 m | 1:06.06 | |
28 | 292 | Nielsen Silje | 2006 | GSK | 25 m | 1:08.18 | ||
29 | 212 | Walløe Nadia | 2007 | MK 31 | 25 m | 1:30.00 | ||
30 | 220 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON | 0658AB | 25 m | 3:18.55 | |
31 | 96 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 34.91 | |
2 | 362 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 36.94 | |
3 | 337 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 39.67 | |
4 | 358 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 42.02 | |
5 | 287 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 42.32 | |
6 | 269 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 45.11 | |
7 | 244 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 48.97 | |
8 | 54 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 54.65 | |
9 | 194 | Krak Bertram | 2004 | MK 31 | 0473AN | 25 m | 54.69 | |
10 | 276 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 25 m | 1:12.00 | ||
11 | 201 | Bach-Jensen Elias | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:15.00 | ||
12 | 208 | Pedersen Ulrik | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:15.00 | ||
13 | 202 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:20.00 | ||
14 | 284 | Ibrahim Noah | 2006 | GSK | 25 m | 1:21.71 | ||
15 | 205 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:30.00 | ||
16 | 274 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 25 m | |||
17 | 280 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 25 m | |||
18 | 288 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 25 m | |||
19 | 309 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 25 m | |||
20 | 312 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:13.29 | |
2 | 348 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:13.52 | |
3 | 108 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:15.49 | |
4 | 331 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:15.64 | |
5 | 122 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 1:17.07 | |
6 | 106 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:18.14 | |
7 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:19.03 | |
8 | 126 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 25 m | 1:20.02 | ||
9 | 324 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:20.02 | |
10 | 229 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON | 0524AD | 50 m | 1:23.17 | |
11 | 356 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:23.41 | |
12 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDST | 0542AC | 25 m | 1:23.76 | |
13 | 256 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 1:25.26 | |
14 | 84 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:25.44 | |
15 | 95 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:27.02 | |
16 | 104 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:27.45 | |
17 | 220 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON | 0658AB | 25 m | 1:30.75 | |
18 | 290 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 1:32.26 | |
19 | 301 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:35.16 | |
20 | 100 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:35.93 | |
21 | 181 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:36.37 | |
22 | 99 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 1:37.38 | |
23 | 94 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:37.93 | |
24 | 304 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:38.21 | |
25 | 91 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:39.83 | |
26 | 245 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 1:40.46 | |
27 | 260 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | 1:41.06 | |
28 | 86 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:41.66 | |
29 | 193 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | MK 31 | 0644AF | 25 m | 1:44.27 | |
30 | 243 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:47.67 | |
31 | 96 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:48.35 | |
32 | 63 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:49.83 | |
33 | 195 | Rasmussen Elvira Osman | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:50.00 | ||
34 | 60 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:50.09 | |
35 | 127 | Thygesen-Nim Natasja | 2002 | ORIENT | 25 m | 1:58.13 | ||
36 | 313 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 2:00.49 | |
37 | 186 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 2:10.00 | |
38 | 203 | Hein Luna | 2005 | MK 31 | 0518AO | 25 m | 2:11.59 | |
39 | 210 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 0632AG | 25 m | 2:11.81 | |
40 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 25 m | 2:15.87 | |
41 | 271 | Bendixen Emilie Olsen | 2005 | GSK | 0514AL | 25 m | ||
42 | 314 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 1:04.93 | |
2 | 152 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:06.95 | |
3 | 257 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167aq | 25 m | 1:07.01 | |
4 | 102 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:07.80 | |
5 | 333 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:07.82 | |
6 | 250 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:11.71 | |
7 | 61 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 1:12.09 | |
8 | 5 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDST | 0515AD | 25 m | 1:12.37 | |
9 | 9 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDST | 0301AI | 25 m | 1:13.36 | |
10 | 166 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:13.94 | |
11 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDST | 0437AD | 25 m | 1:16.78 | |
12 | 354 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:17.49 | |
13 | 275 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:18.07 | |
14 | 10 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDST | 0385AE | 25 m | 1:18.99 | |
15 | 81 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:19.45 | |
16 | 138 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:19.88 | |
17 | 200 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 1:20.32 | |
18 | 70 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:20.76 | |
19 | 77 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:22.74 | |
20 | 366 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 1:22.75 | |
21 | 98 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 50 m | 1:27.56 | |
22 | 182 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:30.58 | |
23 | 167 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:31.73 | |
24 | 78 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 1:32.06 | |
25 | 62 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:33.04 | |
26 | 215 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON | 0423AI | 50 m | 1:33.97 | |
27 | 246 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:36.37 | |
28 | 227 | Rindum Philip | 2005 | TRITON | 0535AC | 50 m | 1:37.28 | |
29 | 177 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 1:38.48 | |
30 | 206 | Olsen Toke | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:40.97 | ||
31 | 283 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 1:43.17 | |
32 | 194 | Krak Bertram | 2004 | MK 31 | 0473AN | 25 m | 1:48.09 | |
33 | 196 | Knudsen Magnus B. | 2005 | MK 31 | 0523AE | 25 m | 1:48.94 | |
34 | 125 | Møller Nicolai Tingman | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:50.13 | ||
35 | 302 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:50.35 | |
36 | 169 | Heunicke Aksel | 2005 | BIRKERØD | 0531AD | 25 m | 1:54.90 | |
37 | 117 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 25 m | 2:01.13 | ||
38 | 201 | Bach-Jensen Elias | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:08.77 | ||
39 | 208 | Pedersen Ulrik | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:09.37 | ||
40 | 209 | Poulsen Daniel | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
41 | 211 | Sørensen Carl S. | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:26.55 | ||
42 | 202 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:31.00 | ||
43 | 93 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | ||
44 | 255 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | ||
45 | 293 | Nielsen Victor Ryan | 1998 | GSK | 9869AC | 25 m | ||
46 | 326 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | ||
47 | 277 | Frandsen Casper | 1998 | GSK | 9829AE | 25 m | EXT | |
48 | 281 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 05 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:51 |