Program for Sydkystens Ã…rgangs Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangscup 2016 |
|
Udskriftsdato |
12 marts 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
12 marts 2016 |
|
|
|
|
Løb 1, 200m Medley Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
185 |
3 |
Alexander Marcus Englev |
2004 |
0481AI |
GTI |
|
25m |
|
192 |
4 |
Matias Buus Hansen |
2003 |
0381AK |
GTI |
|
25m |
|
245 |
5 |
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
0465AK |
FR.SUND |
|
25m |
|
213 |
6 |
Marius Mains |
2005 |
0551AF |
GTI |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
193 |
2 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
4:17.77 |
129 |
3 |
Penghao Ji |
2003 |
0311AK |
GENTOFTE |
|
25m |
3:11.68 |
254 |
4 |
Victor Dyrhauge |
2004 |
0407AJ |
FR.SUND |
|
25m |
3:06.25 |
128 |
5 |
Leonard Steen Jensen |
2003 |
0339AI |
GENTOFTE |
|
25m |
3:10.58 |
200 |
6 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
3:49.43 |
188 |
7 |
Nicolai Schuster Gath |
2003 |
0365AK |
GTI |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
25m |
3:05.85 |
132 |
3 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
25m |
3:05.58 |
126 |
4 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:59.05 |
127 |
5 |
Anders Hvidt |
2002 |
0271AN |
GENTOFTE |
|
25m |
3:00.93 |
135 |
6 |
Oliver Madsen |
2003 |
0315AD |
GENTOFTE |
|
25m |
3:05.79 |
130 |
7 |
Andreas Holst Lange |
2002 |
0213AH |
GENTOFTE |
|
25m |
3:06.24 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 4 (6) (Årg. 2003-2016) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
3:02.38 |
149 |
3 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
25m |
2:55.81 |
159 |
4 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
2:45.27 |
162 |
5 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GTI |
|
25m |
2:51.32 |
228 |
6 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
3:00.14 |
117 |
7 |
Karl August B. Balle |
2003 |
0385AB |
GENTOFTE |
|
25m |
3:04.38 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 2002-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2 |
Linus Lindquist |
2002 |
0241AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:48.67 |
121 |
3 |
Marcus Dessau |
2002 |
0229AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:38.19 |
134 |
4 |
Carl-Emil Lønborg |
2002 |
0241AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
2:22.91 |
195 |
5 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
GTI |
|
25m |
2:23.80 |
157 |
6 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GTI |
|
25m |
2:39.07 |
161 |
7 |
Kevin Liang |
2002 |
0215AI |
GTI |
|
25m |
2:57.08 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 2001-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
Christian Skinhøj |
2001 |
0165AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:37.45 |
242 |
3 |
William S. Michaelsen |
2001 |
0135AK |
FR.SUND |
|
25m |
2:27.27 |
145 |
4 |
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
0135AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:13.10 |
115 |
5 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
2:26.60 |
118 |
6 |
August Becktor |
2001 |
0159AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:31.80 |
237 |
7 |
Frederik Brogaard |
2001 |
0163AQ |
FR.SUND |
|
25m |
2:55.56 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
12 marts 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|