Program för UGP 4 2016, Sjöbo
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
18:33 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
276 |
2 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
88 |
3 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
25m |
|
164 |
4 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
|
58 |
5 |
Adna Curan |
2003 |
BK4803 |
MKK |
|
25m |
|
257 |
6 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
40 |
7 |
Tyra Sivtoft |
2006 |
AF0406 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
13:10.49 |
150 |
2 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
13:02.01 |
119 |
3 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
25m |
12:47.59 |
160 |
4 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
12:17.78 |
7 |
5 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
12:33.60 |
129 |
6 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
12:54.19 |
56 |
7 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
13:03.90 |
258 |
8 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
11:47.33 |
47 |
2 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
11:24.88 |
98 |
3 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
11:13.68 |
140 |
4 |
Siri Hägg |
2002 |
BA0202 |
POSEIDON |
|
50m |
11:11.74 |
99 |
5 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
11:12.50 |
55 |
6 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
11:24.03 |
209 |
7 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
11:39.32 |
68 |
8 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
12:00.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
50m |
10:54.68 |
2 |
2 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
10:37.66 |
260 |
3 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
10:12.91 |
213 |
4 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:08.40 |
195 |
5 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:41.40 |
282 |
6 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
10:35.46 |
294 |
7 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
25m |
10:41.87 |
192 |
8 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
10:59.57 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
18:33 |
|