Program för Vinterneptuniaden 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Vinterneptuniaden 2017 |
|
Utskriftsdatum |
25 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
10:20 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley FL A |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
308 |
4 |
Torun Öström |
2004 |
BR5604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
284 |
5 |
Junie Lindgren |
2004 |
BO2604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:44.39 |
299 |
6 |
Clara Taberman |
2004 |
BC9204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:47.89 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:40.91 |
292 |
3 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:39.09 |
259 |
4 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.59 |
22 |
5 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:34.04 |
252 |
6 |
Darcey Mae Bailey |
2004 |
BC7204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.51 |
288 |
7 |
Saga Mattsson |
2004 |
BH9404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.65 |
270 |
8 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:40.19 |
286 |
9 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:41.13 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:32.81 |
37 |
3 |
Annie Birtner |
2004 |
BN6204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.76 |
34 |
4 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:28.73 |
21 |
5 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:27.79 |
96 |
6 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.97 |
134 |
7 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:28.74 |
140 |
8 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:31.74 |
325 |
9 |
Dominika Auxtova |
2004 |
bi4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:33.39 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
304 |
2 |
Nicole Valeskog |
2004 |
AT5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:26.35 |
258 |
3 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.30 |
263 |
4 |
Clara Ersson |
2004 |
BA3204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.80 |
160 |
5 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.52 |
8 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:18.93 |
3 |
7 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:22.11 |
66 |
8 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.67 |
278 |
9 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.03 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 februari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
10:20 |
|