Program for H.C. Andersen Swim Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 21, 100m Frisvmning Damer |
Sponsor: SPORTMASTER |
Nathalie Lindborg (91), Foreningen Trelleborg - 0.55.84 (2009) |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:01.37 | |
2 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:01.80 | |
3 | 29 | Schn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 1:02.81 | |
4 | 616 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:02.89 | |
5 | 3 | Brgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:03.29 | |
6 | 546 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:03.42 | |
7 | 319 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:04.24 | |
8 | 591 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 1:04.28 | |
9 | 140 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:04.34 | |
10 | 562 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 1:04.42 | |
11 | 394 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 50 m | 1:04.47 | |
12 | 274 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:04.86 | |
13 | 1 | Bertelsen Anne Bjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:05.28 | |
14 | 30 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:05.47 | |
15 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 1:05.62 | |
16 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 1:05.98 | |
17 | 240 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 1:06.28 | |
18 | 209 | Nielsen Katja Kjr | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:06.58 | |
19 | 500 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:06.69 | |
20 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | 1:06.87 | |
21 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 1:07.13 | |
22 | 40 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 50 m | 1:07.36 | |
23 | 281 | Lnborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:07.39 | |
24 | 230 | Jensen Mille Kjr | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:07.46 | |
25 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 1:07.48 | |
26 | 601 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 1:07.52 | |
27 | 171 | Kjrsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 50 m | 1:07.89 | |
28 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 1:08.03 | |
29 | 39 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 1:08.04 | |
30 | 504 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 1:08.45 | |
31 | 8 | Djrup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 1:08.51 | |
32 | 14 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 1:08.53 | |
33 | 248 | Sejr Naya Hgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:08.90 | |
34 | 148 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 1:09.01 | |
35 | 71 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 1:09.13 | |
36 | 406 | Kjlby Alberte | 2002 | TEMPO | 0244AV | 50 m | 1:09.32 | |
37 | 353 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 1:09.50 | |
38 | 569 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 1:09.55 | |
39 | 370 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 1:09.57 | |
40 | 624 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:09.61 | |
41 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 1:10.07 | |
42 | 586 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 50 m | 1:10.13 | |
43 | 589 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 1:10.24 | |
44 | 97 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 1:10.28 | |
45 | 610 | Stttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 50 m | 1:10.33 | |
46 | 596 | Jensen Louise Sjrup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 1:11.07 | |
47 | 130 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 1:11.39 | |
48 | 385 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 1:11.67 | |
49 | 565 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:11.86 | |
50 | 402 | Hlsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 1:11.88 | |
51 | 409 | Turner Holly Lnne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 50 m | 1:11.90 | |
52 | 288 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 1:12.56 | |
53 | 224 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 1:12.69 | |
54 | 605 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 1:12.72 | |
55 | 491 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 1:12.76 | |
56 | 401 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 1:12.83 | |
57 | 215 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 1:12.92 | |
58 | 403 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 1:13.00 | |
59 | 554 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:13.03 | |
60 | 470 | Jrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 1:13.40 | |
61 | 359 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 1:13.59 | |
62 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:13.62 | |
63 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:13.76 | |
64 | 53 | Klver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 1:13.90 | |
65 | 287 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 50 m | 1:13.94 | |
66 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 1:14.10 | |
67 | 95 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 1:14.28 | |
68 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 50 m | 1:14.34 | |
69 | 314 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 1:15.03 | |
70 | 173 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 50 m | 1:15.39 | |
71 | 587 | Blow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 50 m | 1:15.93 | |
72 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 1:16.36 | |
73 | 78 | Grnning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 1:16.44 | |
74 | 223 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 1:16.58 | |
75 | 283 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 50 m | 1:16.64 | |
76 | 398 | Damgaard Laura | 2002 | TEMPO | 0248AV | 50 m | 1:17.27 | |
77 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 1:17.82 | |
78 | 373 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 1:18.08 | |
79 | 368 | Hegh Dinah Lve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 1:18.15 | |
80 | 475 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 1:18.16 | |
81 | 377 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 1:18.70 | |
82 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 1:19.04 | |
83 | 376 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 1:19.10 | |
84 | 203 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 1:19.53 | |
85 | 561 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 1:20.29 | |
86 | 515 | Kristensen Lea Kjr | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 1:20.80 | |
87 | 482 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 1:21.33 | |
88 | 51 | Jrgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | 1:22.30 | |
89 | 61 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 1:22.78 | |
90 | 246 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 1:22.90 | |
91 | 393 | Stengaard Ida Frsig | 2002 | AUNING | 0202BA | 50 m | 1:23.03 | |
92 | 480 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 1:24.61 | |
93 | 190 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 1:27.87 | |
94 | 186 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 1:29.83 | |
95 | 464 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | 1:29.92 | |
96 | 390 | Hgfeldt Cecilie | 2002 | AUNING | 0208BC | 50 m | 1:29.97 | |
97 | 478 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 50 m | 1:32.33 | |
98 | 34 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 1:39.01 | |
99 | 463 | Colic Emma | 2004 | FREM | 50 m | |||
100 | 477 | Larsen Emilie Mllenborg | 2004 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |