Program för Ungdoms-GP 2 med ICA Maxi Simcup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 17, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 35 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 27.07 | |
2 | 56 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 27.43 | |
3 | 33 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 28.38 | |
4 | 111 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 29.44 | |
5 | 131 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 30.08 | |
6 | 152 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 30.34 | |
7 | 71 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 31.45 | |
8 | 84 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 31.64 | |
9 | 134 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 31.70 | |
10 | 98 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 32.50 | |
11 | 117 | Lovén Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 25 m | 33.16 | |
12 | 197 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 33.74 | |
13 | 30 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 34.13 | |
14 | 77 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 34.15 | |
15 | 138 | Olsson Svensson Elias | 1996 | KATRINEHOL | AZ9396 | 25 m | 34.21 | |
16 | 120 | Myringby Filip | 2001 | KARLSTAD | AS6901 | 25 m | 34.57 | |
17 | 73 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 34.80 | |
18 | 95 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 35.50 | |
19 | 68 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 35.97 | |
20 | 37 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 36.58 | |
21 | 207 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 36.60 | |
22 | 141 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 36.61 | |
23 | 40 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 50 m | 36.73 | |
24 | 184 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 36.79 | |
25 | 24 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 36.80 | |
26 | 60 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 37.78 | |
27 | 128 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 38.21 | |
28 | 119 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 38.24 | |
29 | 224 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 38.30 | |
30 | 176 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 38.45 | |
31 | 140 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 39.03 | |
32 | 124 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 39.13 | |
33 | 47 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 39.18 | |
34 | 183 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 39.91 | |
35 | 225 | Lahto William | 2002 | STRÄNGNÄS | AU8702 | 25 m | 40.15 | |
36 | 228 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 40.58 | |
37 | 139 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 41.21 | |
38 | 90 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 41.31 | |
39 | 186 | Kazazian Hagob | 2001 | VÄSTERÅS | AZ4101 | 25 m | 41.33 | |
40 | 130 | Aldrin Erik | 2003 | KATRINEHOL | AH8503 | 25 m | 41.76 | |
41 | 194 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 41.79 | |
42 | 216 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 41.84 | |
43 | 137 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 41.90 | |
44 | 36 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 42.23 | |
45 | 203 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 42.26 | |
46 | 34 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 42.54 | |
47 | 61 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 42.54 | |
48 | 83 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 42.76 | |
49 | 191 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 44.05 | |
50 | 155 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 44.36 | |
51 | 272 | Rydergren Måns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 25 m | 44.37 | |
52 | 39 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 44.43 | |
53 | 45 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 44.65 | |
54 | 62 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 45.07 | |
55 | 232 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 45.86 | |
56 | 113 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 46.09 | |
57 | 180 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 46.50 | |
58 | 266 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 47.82 | |
59 | 198 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 47.86 | |
60 | 121 | Pellfolk Erik | 2005 | KARLSTAD | AG7305 | 25 m | 48.67 | |
61 | 264 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 49.42 | |
62 | 177 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 51.93 | |
63 | 250 | Jonsson Markus | 2003 | ESKILSTUNA | AN7703 | 25 m | 53.05 | |
64 | 135 | Grotheus Jonathan | 2004 | KATRINEHOL | AT5304 | 25 m | 53.35 | |
65 | 132 | Eriksson Felix | 2005 | KATRINEHOL | AI0705 | 25 m | 53.43 | |
66 | 28 | Ahnlund Martin | 2003 | ESKILSTUNA | AP1703 | 25 m | 57.10 | |
67 | 217 | Arvidsson Elias | 2005 | STRÄNGNÄS | AN7705 | 25 m | 59.45 | |
68 | 78 | Aljasem Ali | 2005 | FLENS SS | 25 m | |||
69 | 103 | Ackema Bouwe | 1998 | KARLSTAD | AY6598 | 25 m | ||
70 | 129 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | ||
71 | 239 | Bah Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AT8903 | 25 m | ||
72 | 242 | Eriksson Hugo | 2004 | ESKILSTUNA | AM8104 | 25 m | ||
73 | 245 | Huang Sky | 2007 | ESKILSTUNA | AA4707 | 25 m | ||
74 | 247 | Jansson Linus | 2005 | ESKILSTUNA | AM0305 | 25 m | ||
75 | 255 | Ly Erik | 2008 | ESKILSTUNA | AA4508 | 25 m | ||
76 | 267 | Åhlén Oscar | 2008 | ESKILSTUNA | AA7708 | 25 m | ||
77 | 274 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | EFT | ||
78 | 280 | Faraj Joanna | 2005 | ESKILSTUNA | BD2805 | 25 m | EFT | |
79 | 281 | Jonsson Jonathan | 2006 | ESKILSTUNA | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 11 mars 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |