2020-01-28   03:18:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM/NSM (50 m) 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

23_S
Laji 23, 800m Vapaauinti Naiset Aikuinen 
 
ME: Katie LEDECKY (1997) 8:07.39 2015-08-08 
EE: Rebecca ADLINGTON (1989) 8:14.10 2008-08-16 
SE: Eva Lehtonen (1991) 8:48.76 2008-03-27 
Nuorten SE: Eva Lehtonen (1991) 8:48.76 2008-03-27 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
269  Lajunen Laura  1992  SWIM    50 m  8:55.40  8:55.40   
237  Ala-Seppälä Anniina  1993  LaUS    25 m  8:53.09  9:09.09   
112  Pihkamäki Eveliina  1998  RiUS    25 m  8:54.71  9:10.71   
248  Lillman Essi-Maria  2000  LaUS    25 m  9:05.44  9:21.44   
446  Puolakka Tiia  1998  ÅSK    50 m  9:30.33  9:30.33   
156  Kalenius Lyydia  2000  Cetus    25 m  9:14.85  9:30.85   
427  Crawford Marja  1999  ÅSK    50 m  9:31.28  9:31.28   
299  Falk Annika  1999  SeUi    50 m  9:31.38  9:31.38   
51  Koiranen Emma  2001  HSS    25 m  9:19.68  9:35.68   
10  621  Louhikoski Lilli  2002  Vanders    25 m  9:21.79  9:37.79   
11  98  Kukkonen Jenni  1999  KeUi    25 m  9:23.45  9:39.45   
12  31  Andreasen Wilma  2000  HSS    50 m  9:41.96  9:41.96   
13  130  Aalto Ella  2000  Cetus    50 m  9:42.92  9:42.92   
14  384  Roman Vilma  2000  RaisU    50 m  9:42.99  9:42.99   
15  196  Slöör Ida  2001  Cetus    25 m  9:28.18  9:44.18   
16  79  Tähkä Heini  1998  HSS    50 m  9:44.32  9:44.32   
17  215  Hirvonen Reetta  1998  JoUS    25 m  9:33.42  9:49.42   
18  519  Louhimo Jenni  2001  OU    25 m  9:35.83  9:51.83   
19  497  Uusküla Emma  2002  AUi    25 m  9:36.27  9:52.27   
20  597  Rantanen Iida-Maria  1998  UiTa    25 m  9:36.51  9:52.51   
21  191  Savolainen Anni  2002  Cetus    25 m  9:37.76  9:53.76   
22  136  Auvinen Lotta  2001  Cetus    50 m  9:53.90  9:53.90   
23  380  Pinomäki Peppi  2002  RaisU    25 m  9:38.43  9:54.43   
24  622  Miettinen Juuli  2000  Vanders    25 m  9:39.32  9:55.32   
25  350  Weuro Olivia  2002  IFÅ    25 m  9:39.52  9:55.52   
26  229  Sjöblom Jenna  2001  KoU    25 m  9:39.62  9:55.62   
27  530  Haipus Henna  2001  KemPy    25 m  9:40.83  9:56.83   
28  353  Känkänen Heta  2001  PUS    25 m  9:42.33  9:58.33   
29  491  Rintanen Lydia  2002  AUi    25 m  9:42.50  9:58.50   
30  55  Kuusniemi Fishwick Millie  2000  HSS    25 m  9:43.01  9:59.01   
31  562  Parhiala Marilla  2000  Gladius    25 m  9:43.59  9:59.59   
32  326  Vuorinen Wendela  2000  VUS-VSS    25 m  9:46.36  10:02.36   
33  358  Sottinen Julia  2000  PUS    50 m  10:04.61  10:04.61   
34  370  Kaukinen Vilja  2000  RaisU    25 m  9:49.73  10:05.73   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.02  Tulostuspäivämäärä  26 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  08:45 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner