Ohjelma SM/NSM (50 m) 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 55, 200m Vapaauinti Miehet Nuori |
Sponsori: Unidors |
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 |
EE: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 |
SE: Antti Kasvio (1973) 1:47.11 1993-08-03 |
Nuorten SE: Antti Kasvio (1973) 1:49.83 1991-08-21 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 382 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 25 m | 1:52.87 | 1:56.87 | ||
2 | 448 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:57.31 | 1:57.31 | ||
3 | 309 | Hatunen Lauri | 1998 | VUS-VSS | 25 m | 1:53.62 | 1:57.62 | ||
4 | 166 | Kuznetsov Sergey | 2000 | Cetus | 25 m | 1:53.92 | 1:57.92 | ||
5 | 363 | Grönblom Juho | 1998 | RaisU | 25 m | 1:54.74 | 1:58.74 | ||
6 | 426 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:59.03 | 1:59.03 | ||
7 | 104 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 25 m | 1:56.83 | 2:00.83 | ||
8 | 398 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 25 m | 1:57.00 | 2:01.00 | ||
9 | 385 | Salminen Casper | 1998 | RaisU | 50 m | 2:01.61 | 2:01.61 | ||
10 | 36 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 25 m | 1:58.24 | 2:02.24 | ||
11 | 414 | Rif Jan | 1998 | TaTU | 25 m | 1:58.35 | 2:02.35 | ||
12 | 80 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HSS | 25 m | 1:58.55 | 2:02.55 | ||
13 | 33 | Egorov Kirill | 2000 | HSS | 25 m | 1:58.90 | 2:02.90 | ||
14 | 113 | Pullinen Jasper | 1999 | RiUS | 50 m | 2:03.31 | 2:03.31 | ||
15 | 236 | Somero Atte | 1999 | La-Ka | 25 m | 2:00.33 | 2:04.33 | ||
16 | 149 | Huhtala Santeri | 1998 | Cetus | 25 m | 2:00.58 | 2:04.58 | ||
17 | 406 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 25 m | 2:00.74 | 2:04.74 | ||
18 | 221 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 25 m | 2:00.83 | 2:04.83 | ||
19 | 164 | Kotiranta Joonas | 1998 | Cetus | 25 m | 2:01.21 | 2:05.21 | ||
20 | 306 | Ylipelkonen Tuomas | 2000 | SeUi | 25 m | 2:01.53 | 2:05.53 | ||
21 | 94 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 25 m | 2:01.76 | 2:05.76 | ||
22 | 197 | Somila Niko | 1999 | Cetus | 50 m | 2:05.87 | 2:05.87 | ||
23 | 399 | Eerola Aapo | 1999 | TaTU | 50 m | 2:06.39 | 2:06.39 | ||
24 | 394 | Hynynen Oskari | 2001 | SalU | 25 m | 2:02.48 | 2:06.48 | ||
25 | 401 | Hakkarainen Antti | 2000 | TaTU | 25 m | 2:02.49 | 2:06.49 | ||
26 | 634 | Kuusela Leo | 1999 | AQUILA | 25 m | 2:02.62 | 2:06.62 | ||
27 | 432 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:06.95 | 2:06.95 | ||
28 | 83 | Yli-Äyhö Kustaa | 2000 | HSS | 25 m | 2:03.13 | 2:07.13 | ||
29 | 603 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 50 m | 2:07.18 | 2:07.18 | ||
30 | 206 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 25 m | 2:03.37 | 2:07.37 | ||
31 | 563 | Babenov Georgy | 2000 | ORCA | 25 m | 2:03.71 | 2:07.71 | ||
32 | 268 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 25 m | 2:03.77 | 2:07.77 | ||
33 | 533 | Kanste Aleksi | 1998 | HAHE | 50 m | 2:08.22 | 2:08.22 | ||
34 | 619 | Lantta Taneli | 2001 | Vanders | 50 m | 2:08.28 | 2:08.28 | ||
35 | 131 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 25 m | 2:04.36 | 2:08.36 | ||
36 | 300 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 25 m | 2:04.59 | 2:08.59 | ||
37 | 393 | Grönroos Lassi | 2000 | SalU | 25 m | 2:04.66 | 2:08.66 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.25.02 | Tulostuspäivämäärä | 26 maaliskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap | Tulostusaika | 08:46 |