Ohjelma Grand Prix 2015-2016, 3.osakilpailu
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
Grand Prix 3 |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
09:22 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU ja UiTa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset |
Alkuerät (4) |
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 55.64 2015-08-03 |
EE: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 55.64 2015-08-03 |
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 58.68 2013-03-29 |
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 59.39 2009-06-28 |
|
Erä 1 (4) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Venla Suihkonen |
2002 |
02A026 |
Octopus |
|
50m |
1:10.21 |
1:10.21 |
|
4 |
Ninni Luoma |
1998 |
98A746 |
UiTa |
|
25m |
1:07.76 |
1:09.76 |
|
5 |
Olivia Hellsten |
2000 |
00A064 |
Vanders |
|
25m |
1:08.14 |
1:10.14 |
|
6 |
Janna Appelberg |
2001 |
01A954 |
TuUS |
|
25m |
1:09.33 |
1:11.33 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Mila Manner |
2001 |
01A167 |
Pyry |
|
50m |
1:08.87 |
1:08.87 |
|
2 |
Janina Ollikainen |
2000 |
00A030 |
PUS |
|
50m |
1:07.48 |
1:07.48 |
|
3 |
Jenni Lampi |
2000 |
00A178 |
SWIM |
|
50m |
1:05.78 |
1:05.78 |
|
4 |
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
95A598 |
Cetus |
|
50m |
1:02.94 |
1:02.94 |
|
5 |
Viola Kilpeläinen |
1998 |
98A386 |
HSS |
|
50m |
1:04.26 |
1:04.26 |
|
6 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
99A515 |
UiTa |
|
25m |
1:04.38 |
1:06.38 |
|
7 |
Helene Helo |
1999 |
99A907 |
ÅSK |
|
50m |
1:07.73 |
1:07.73 |
|
8 |
Ronja Mehtonen |
1999 |
99A136 |
SalU |
|
25m |
1:07.70 |
1:09.70 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
UiTa |
|
50m |
1:07.98 |
1:07.98 |
|
2 |
Armi Auvinen |
2000 |
00A811 |
UiTa |
|
50m |
1:07.32 |
1:07.32 |
|
3 |
Laura Lajunen |
1992 |
92A223 |
SWIM |
|
50m |
1:05.78 |
1:05.78 |
|
4 |
Mimosa Jallow |
1994 |
94A395 |
Plaani |
|
25m |
1:00.80 |
1:02.80 |
|
5 |
Yvonne Tollander |
1997 |
97A006 |
Cetus |
|
50m |
1:03.69 |
1:03.69 |
|
6 |
Aino Puomila |
1992 |
92A782 |
TaTU |
|
50m |
1:06.10 |
1:06.10 |
|
7 |
Kiira Mauranen |
1999 |
99B133 |
HSS |
|
50m |
1:07.69 |
1:07.69 |
|
8 |
Anna Mäkinen |
1995 |
95A388 |
UiTa |
|
25m |
1:07.45 |
1:09.45 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Sini Niemi |
1993 |
93A901 |
TorUS |
|
50m |
1:07.82 |
1:07.82 |
|
2 |
Lotta Upanne |
1998 |
98A195 |
HSS |
|
50m |
1:07.08 |
1:07.08 |
|
3 |
Alma Lumio |
1999 |
99A070 |
UiTa |
|
50m |
1:04.47 |
1:04.47 |
|
4 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
JoUS |
|
50m |
1:01.20 |
1:01.20 |
|
5 |
Tessa Nurminen |
1994 |
94A428 |
EuraST |
|
50m |
1:03.13 |
1:03.13 |
|
6 |
Merina Suoranta |
1999 |
99A281 |
ÅSK |
|
50m |
1:06.02 |
1:06.02 |
|
7 |
Salla Puhtimäki |
1998 |
98A628 |
VeUS |
|
50m |
1:07.52 |
1:07.52 |
|
8 |
Nea Reunanen |
2001 |
01A298 |
HäUS |
|
50m |
1:09.13 |
1:09.13 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
09:22 |
|