Ohjelma Grand Prix 2015-2016, 3.osakilpailu
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
# | Laji | Vaihe | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
1 | 50m SU M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 100m Vapaauinti Miehet | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 200m Vapaauinti Naiset | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 50m SU N | Suorafinaali | ||
5 | 50m Rintauinti Miehet | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 100m P-14,-16,M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 100m Rintauinti Naiset | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 100m VU T-13,-15,N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 200m SU M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 200m SU N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 400m Sekauinti Miehet | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 50m PU M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 100m Perhosuinti Naiset | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 100m Selkäuinti Miehet | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 50m PU N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 50m Selkäuinti Naiset | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 100m RU P-14,-16,M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 100m RU T-13,-15,N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 200m PU M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 200m Perhosuinti Miehet | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 200m PU N | Suorafinaali | ||
14 | 200m Sekauinti Naiset | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 400m Vapaauinti Miehet | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 50m RU M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 50m Vapaauinti Naiset | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 50m RU N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 200m Rintauinti Miehet | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 200m RU M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 200m Selkäuinti Naiset | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 200m RU N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 50m Perhosuinti Miehet | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 100m SU P-14,-16,M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 100m SU T-13,-15,N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 4X50m Sekauinti Naiset | Alkukilpailu | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 200m SKU P-14,-16,M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 200m SKU T-13,-15,N | Suorafinaali | ||
21 | 100m PU P-14,-16,M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 100m PU T-13,-15,N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 200m VU M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | 200m VU N | Suorafinaali | ||
25 | 50m VU M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 50m VU N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |