Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 24
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 kesäkuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
15:07 |
|
|
Järjestäjä |
AUi ja ÅSK |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 kesäkuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 24, 200m RU P-14 -15 -16 |
Loppukilpailut (8) |
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang |
|
Oletettu alkamisaika 16:33 |
Erä 1 (8) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jere Broman |
2002 |
02A116 |
Pyry |
|
50m |
2:57.36 |
2:57.36 |
4 |
Justus Hilaja |
2002 |
02A070 |
PTU |
|
25m |
2:50.88 |
2:56.88 |
5 |
Eetu Koskinen |
2002 |
02A250 |
LaUS |
|
50m |
2:57.36 |
2:57.36 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kirill Helsing |
2002 |
02A658 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:56.17 |
2:56.17 |
3 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
25m |
2:47.73 |
2:53.73 |
4 |
Konsta Seppä |
2001 |
01A294 |
RiUS |
|
25m |
2:47.51 |
2:53.51 |
5 |
Atte Lasmio |
2001 |
01A618 |
RiUS |
|
25m |
2:47.54 |
2:53.54 |
6 |
Benjamin Kangas |
2002 |
02A659 |
HaUS |
|
50m |
2:54.23 |
2:54.23 |
7 |
Kasper Tolonen |
2002 |
02A214 |
RaisU |
|
25m |
2:50.66 |
2:56.66 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niklas Linnanen |
2001 |
01A606 |
HSS |
|
50m |
2:53.20 |
2:53.20 |
2 |
Roope Paatos |
2002 |
02A108 |
RaisU |
|
50m |
2:51.66 |
2:51.66 |
3 |
Claes Fjellström |
2001 |
01A078 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:43.94 |
2:49.94 |
4 |
Eetu Isosuo |
2000 |
00A623 |
Cetus |
|
25m |
2:42.64 |
2:48.64 |
5 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
HäUS |
|
50m |
2:48.80 |
2:48.80 |
6 |
Lauri Krapf |
2001 |
01B151 |
HSS |
|
50m |
2:50.30 |
2:50.30 |
7 |
Eemeli Raninen |
2001 |
01A495 |
HU |
|
25m |
2:46.74 |
2:52.74 |
8 |
Ivar Malm |
2001 |
01A596 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:53.32 |
2:53.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jere Kekola |
2000 |
00A330 |
SeUi |
|
25m |
2:41.28 |
2:47.28 |
2 |
Antti Hirvonen |
2000 |
00A684 |
KaUS |
|
50m |
2:46.74 |
2:46.74 |
3 |
Riku Leino |
2001 |
01A282 |
UKK |
|
50m |
2:46.29 |
2:46.29 |
4 |
Aaron Antikainen |
2001 |
01A977 |
Cetus |
|
25m |
2:39.41 |
2:45.41 |
5 |
Pyry Nurminen |
2001 |
01A673 |
ORCA |
|
25m |
2:40.09 |
2:46.09 |
6 |
Eetu Nyrhinen |
2000 |
00A005 |
PUS |
|
25m |
2:40.44 |
2:46.44 |
7 |
Alex Lassila |
2000 |
00B034 |
Cetus |
|
25m |
2:41.23 |
2:47.23 |
8 |
Ohto Pihlajamäki |
2001 |
01A675 |
KuUS |
|
25m |
2:41.88 |
2:47.88 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Elomaa |
2000 |
00A761 |
ÅSK |
|
50m |
2:44.73 |
2:44.73 |
2 |
Eetu Einto |
2001 |
01A927 |
NU |
|
50m |
2:44.18 |
2:44.18 |
3 |
Atte Pennanen |
2001 |
01A161 |
LaUS |
|
50m |
2:43.90 |
2:43.90 |
4 |
Juha Jernvall |
2000 |
00A085 |
AQUILA |
|
25m |
2:35.68 |
2:41.68 |
5 |
Roope Ruohtula |
2000 |
00A565 |
JoUS |
|
25m |
2:37.78 |
2:43.78 |
6 |
Onni Kuronen |
2000 |
00A863 |
Pyry |
|
50m |
2:43.91 |
2:43.91 |
7 |
Topias Nygård |
2000 |
00A602 |
OU |
|
25m |
2:38.33 |
2:44.33 |
8 |
Aleksi Helminen |
2001 |
01A494 |
LaUS |
|
25m |
2:38.84 |
2:44.84 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matias Hjelm |
2002 |
02A098 |
Vanders |
|
50m |
2:47.48 |
2:47.48 |
2 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
50m |
2:45.38 |
2:45.38 |
3 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
02A093 |
OU |
|
50m |
2:42.67 |
2:42.67 |
4 |
Jesper Lietzen |
2002 |
02A171 |
AUi |
|
50m |
2:38.05 |
2:38.05 |
5 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
KemTU |
|
25m |
2:34.94 |
2:40.94 |
6 |
Oskari Arvo |
2002 |
02A525 |
AUi |
|
50m |
2:42.86 |
2:42.86 |
7 |
Julius Kuitunen |
2002 |
02A043 |
OU |
|
50m |
2:45.67 |
2:45.67 |
8 |
Niklas Laine |
2002 |
02A111 |
Plaani |
|
50m |
2:50.43 |
2:50.43 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
01B140 |
BS-PU |
|
25m |
2:36.45 |
2:42.45 |
2 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
25m |
2:28.84 |
2:34.84 |
3 |
Atte Moilanen |
2001 |
01A253 |
OU |
|
50m |
2:32.72 |
2:32.72 |
4 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
50m |
2:28.17 |
2:28.17 |
5 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
50m |
2:28.27 |
2:28.27 |
6 |
Oskari Herpola |
2001 |
01A315 |
ÅSK |
|
50m |
2:33.76 |
2:33.76 |
7 |
Atte Lindholm |
2001 |
01A874 |
SWIM |
|
50m |
2:37.69 |
2:37.69 |
8 |
Noa Mäkelä |
2001 |
01A112 |
KemPy |
|
50m |
2:42.86 |
2:42.86 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pessi Länsirinne |
2000 |
00A784 |
AQUILA |
|
25m |
2:33.75 |
2:39.75 |
2 |
Olli Rautaporras |
2000 |
00A795 |
Pyry |
|
25m |
2:29.68 |
2:35.68 |
3 |
Anton Ukkola |
2000 |
00A217 |
OU |
|
50m |
2:33.73 |
2:33.73 |
4 |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
00A294 |
Cetus |
|
25m |
2:26.60 |
2:32.60 |
5 |
Joona Oksakari |
2000 |
00A358 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:27.70 |
2:33.70 |
6 |
Walentin Koskinen |
2000 |
00A343 |
UiTa |
|
25m |
2:28.94 |
2:34.94 |
7 |
Elias Herlevi |
2000 |
00A187 |
HSS |
|
50m |
2:38.55 |
2:38.55 |
8 |
Joona Korhonen |
2000 |
00A464 |
TaTU |
|
50m |
2:41.64 |
2:41.64 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
19 kesäkuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
15:07 |
|