Program for Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 13, 400m SKU P-14 -15 -16 |
Sponsori: AssaAbloy Entrance System |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 5:00.05 | 5:00.05 | |
2 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 50 m | 5:09.59 | 5:09.59 | |
3 | Leppnen Antti | 2002 | LaUS | 02A243 | 50 m | 5:12.10 | 5:12.10 | |
4 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 5:03.05 | 5:13.05 | |
5 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 02A192 | 50 m | 5:15.78 | 5:15.78 | |
6 | Laine Elias | 2002 | SK | 02A521 | 50 m | 5:15.89 | 5:15.89 | |
7 | Tolonen Kasper | 2002 | RaisU | 02A214 | 25 m | 5:18.62 | 5:28.62 | |
8 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | 5:26.75 | 5:36.75 | |
9 | Filippovits Elias | 2002 | ORCA | 02A955 | 50 m | 5:36.99 | 5:36.99 | |
10 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 50 m | 5:38.48 | 5:38.48 | |
11 | Tsutsunen Roope | 2002 | LaUS | 02A336 | 25 m | 5:35.19 | 5:45.19 | |
12 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 5:45.75 | 5:45.75 |
15 v |
1 | Moilanen Atte | 2001 | OU | 01A253 | 50 m | 4:55.06 | 4:55.06 | |
2 | Herpola Oskari | 2001 | SK | 01A315 | 50 m | 5:01.72 | 5:01.72 | |
3 | Taskila Tiitus | 2001 | OU | 01A402 | 25 m | 4:57.33 | 5:07.33 | |
4 | Fjellstrm Claes | 2001 | VUS-VSS | 01A078 | 25 m | 4:58.43 | 5:08.43 | |
5 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 01A128 | 25 m | 5:03.37 | 5:13.37 | |
6 | Envalds Kasper | 2001 | Vanders | 01A496 | 50 m | 5:13.64 | 5:13.64 | |
7 | Raninen Eemeli | 2001 | HU | 01A495 | 25 m | 5:08.91 | 5:18.91 | |
8 | Torkkel Timi | 2001 | HUS | 01A015 | 25 m | 5:08.97 | 5:18.97 | |
9 | Helminen Aleksi | 2001 | LaUS | 01A494 | 25 m | 5:09.04 | 5:19.04 | |
10 | Kleimola Ossi | 2001 | KoU | 01A663 | 50 m | 5:19.19 | 5:19.19 | |
11 | Pennanen Atte | 2001 | LaUS | 01A161 | 25 m | 5:10.70 | 5:20.70 | |
12 | Mustonen Joonas | 2001 | LaUS | 01A643 | 50 m | 5:22.20 | 5:22.20 | |
13 | Somero Perttu | 2001 | La-Ka | 01A317 | 50 m | 5:25.61 | 5:25.61 | |
14 | Enroth Hugo | 2001 | SK | 01A477 | 25 m | 5:15.64 | 5:25.64 | |
15 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 01A239 | 25 m | 5:16.61 | 5:26.61 | |
16 | Zimmermann Harry | 2001 | LaUS | 01A148 | 25 m | 5:18.76 | 5:28.76 | |
17 | Krapf Lauri | 2001 | HSS | 01B151 | 50 m | 5:30.22 | 5:30.22 | |
18 | Sepp Konsta | 2001 | RiUS | 01A294 | 25 m | 5:20.50 | 5:30.50 | |
19 | Vaittinen Kasper | 2001 | Cetus | 01A226 | 50 m | 5:33.44 | 5:33.44 | |
20 | strm Harald | 2001 | HSS | 01A008 | 50 m | 5:34.86 | 5:34.86 | |
21 | Lehtonen Joona | 2001 | TaTU | 01A223 | 25 m | 5:27.28 | 5:37.28 |
16 v |
1 | Nuottajrvi Anton | 2000 | Cetus | 00A294 | 25 m | 4:43.03 | 4:53.03 | |
2 | Heinil Jami | 2000 | HSS | 00A081 | 50 m | 4:53.74 | 4:53.74 | |
3 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 00A065 | 50 m | 4:55.75 | 4:55.75 | |
4 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 00A464 | 25 m | 4:48.95 | 4:58.95 | |
5 | Yli-yh Kustaa | 2000 | HSS | 00A023 | 25 m | 4:53.34 | 5:03.34 | |
6 | Nygrd Topias | 2000 | OU | 00A602 | 50 m | 5:03.90 | 5:03.90 | |
7 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 00A730 | 25 m | 4:57.87 | 5:07.87 | |
8 | Trm Lauri | 2000 | PUS | 00A153 | 25 m | 4:58.38 | 5:08.38 | |
9 | Baker Alec | 2000 | Cetus | 00B299 | 50 m | 5:19.00 | 5:19.00 | |
10 | Lassila Alex | 2000 | Cetus | 00B034 | 25 m | 5:13.74 | 5:23.74 | |
11 | Salminen Joona | 2000 | Cetus | 00A328 | 50 m | 5:25.01 | 5:25.01 | |
12 | Aflecht Olli | 2000 | RaisU | 00A307 | 25 m | 5:16.44 | 5:26.44 | |
13 | Romo Saku | 2000 | LaUS | 00A504 | 50 m | 5:27.55 | 5:27.55 | |
14 | Viitanen Teemu | 2000 | HUS | 00A915 | 25 m | 5:19.16 | 5:29.16 |
Tekij: WinGrodan 1.25.07 | Tulostuspivmr | 14 keskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 22:14 |