Startliste for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag (Birkerød)
Seedede heat Løb 33
|
Stævne navn |
Nordea Sigma Swim Birkerød Årg |
|
Udskriftsdato |
13 marts 2016 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:50 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 marts 2016 |
|
|
|
|
Løb 33, 100m Medley Damer |
Indledende (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
250 |
2 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
0402AG |
LYNGBY |
|
25m |
|
86 |
3 |
Sofie Sønderby Persson |
2003 |
0332AQ |
HERLEV |
|
25m |
1:51.59 |
153 |
4 |
Frederikke Smidt |
2004 |
0412AL |
SØLLERØD |
|
25m |
1:55.11 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
1:49.57 |
133 |
2 |
Anne Bagge Ravn |
2003 |
0354AV |
SØLLERØD |
|
25m |
1:40.73 |
155 |
3 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SØLLERØD |
|
25m |
1:38.91 |
126 |
4 |
Annika Gøtze Iversen |
2003 |
0348AV |
SØLLERØD |
|
25m |
1:40.47 |
222 |
5 |
Ida Lerche Sloth |
2004 |
0498AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:47.44 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Maya Fenger |
2004 |
0464AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:38.44 |
227 |
2 |
Laura Møller Sørensen |
2004 |
0466AI |
LYNGBY |
|
25m |
1:36.56 |
178 |
3 |
Laura Kjørtsholtsen |
2004 |
0428AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:34.93 |
76 |
4 |
Laura Thorlund Jensen |
2004 |
0436AJ |
HERLEV |
|
25m |
1:35.11 |
147 |
5 |
Dicte Eriksen |
2004 |
0436AR |
SØLLERØD |
|
25m |
1:38.31 |
149 |
6 |
Emma Jakobsen |
2004 |
0492AR |
SØLLERØD |
|
25m |
1:38.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
63 |
1 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
25m |
1:30.73 |
71 |
2 |
Ida Hebeltoft |
2003 |
0378AD |
HERLEV |
|
25m |
1:30.27 |
241 |
3 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
25m |
1:29.86 |
137 |
4 |
Carla Lyhne Weiner |
2003 |
0318AU |
SØLLERØD |
|
25m |
1:29.98 |
177 |
5 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:30.67 |
130 |
6 |
Anna Nørskov |
2004 |
0414AO |
SØLLERØD |
|
25m |
1:34.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
223 |
1 |
Anastasia Smirnov |
2004 |
0458AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:27.00 |
182 |
2 |
Cathrine Østergaard Niels |
2004 |
0494AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.45 |
46 |
3 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:24.86 |
260 |
4 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:25.37 |
123 |
5 |
Pauline Drucker |
2004 |
0474AG |
SØLLERØD |
|
25m |
1:26.47 |
217 |
6 |
Emily Maack |
2004 |
0446AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:27.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
135 |
1 |
Rebecca Sangild |
2003 |
0344AL |
SØLLERØD |
|
25m |
1:23.93 |
221 |
2 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.75 |
238 |
3 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:23.29 |
258 |
4 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
1:23.42 |
246 |
5 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
1:23.80 |
75 |
6 |
Helene Jensen |
2003 |
0394AE |
HERLEV |
|
25m |
1:24.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
214 |
1 |
Karoline Kortbæk |
2003 |
0366AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:22.57 |
15 |
2 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:22.26 |
209 |
3 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.29 |
197 |
4 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.80 |
232 |
5 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:22.39 |
212 |
6 |
Julie Danfred Jørgensen |
2004 |
0408AF |
LYNGBY |
|
25m |
1:22.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
216 |
1 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:20.39 |
49 |
2 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:19.35 |
225 |
3 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:19.15 |
17 |
4 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:19.32 |
204 |
5 |
Maria Hagen |
2003 |
0316AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:19.66 |
205 |
6 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:20.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:17.83 |
77 |
2 |
Thea F. Johansen |
2003 |
0324AA |
HERLEV |
|
25m |
1:16.07 |
224 |
3 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
25m |
1:11.28 |
67 |
4 |
Maja Egebjerg Brast |
2002 |
0206AF |
HERLEV |
|
25m |
1:14.79 |
157 |
5 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:16.48 |
53 |
6 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:18.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
234 |
1 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:17.51 |
172 |
2 |
Emma Hansen |
2004 |
0434AM |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.84 |
48 |
3 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:10.35 |
12 |
4 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:13.18 |
262 |
5 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
1:16.30 |
54 |
6 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:18.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
11 |
1 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
25m |
1:16.87 |
173 |
2 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.20 |
45 |
3 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:08.62 |
218 |
4 |
Katrine Brandt Nielsen |
2002 |
0284AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:13.01 |
230 |
5 |
Olivia Olivarius Vølund |
2002 |
0278AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.11 |
195 |
6 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:17.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
13 marts 2016 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
08:50 |
|