Ohjelma Neptuniaden 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 3, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 373 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 25 m | 57.42 | |
2 | 37 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 01A311 | 25 m | 58.19 | |
3 | 44 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 01A939 | 25 m | 58.43 | |
4 | 377 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 59.01 | |
5 | 686 | Pentti Mia | 2002 | JUS | 50 m | 59.69 | ||
6 | 82 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:00.65 | |
7 | 482 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:00.79 | |
8 | 370 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 25 m | 1:00.96 | |
9 | 374 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 25 m | 1:01.29 | |
10 | 36 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 01B032 | 50 m | 1:01.54 | |
11 | 42 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 01A847 | 25 m | 1:01.63 | |
12 | 293 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:02.95 | |
13 | 109 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 25 m | 1:02.99 | |
14 | 330 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:03.01 | |
15 | 45 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 1:03.09 | |
16 | 537 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 1:03.59 | |
17 | 536 | Sälg Ingrid | 2002 | UMEÅ SS | AH1802 | 25 m | 1:03.61 | |
18 | 497 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:03.72 | |
19 | 447 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:03.78 | |
20 | 422 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:03.90 | |
21 | 687 | Virtanen Sara | 2002 | JUS | 50 m | 1:03.96 | ||
22 | 625 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:04.02 | |
23 | 297 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 1:04.04 | |
24 | 69 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 1:04.06 | |
25 | 505 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:04.07 | |
26 | 492 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 1:04.10 | |
27 | 509 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:04.17 | |
28 | 469 | Sköld Vera | 2001 | TYRESÖ SS | AT2401 | 25 m | 1:04.28 | |
29 | 688 | Merisalo Viivi | 2002 | JUS | 50 m | 1:04.28 | ||
30 | 429 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 1:04.41 | |
31 | 380 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 1:04.53 | |
32 | 30 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 50 m | 1:04.55 | |
33 | 539 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 1:04.96 | |
34 | 24 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 02A117 | 50 m | 1:05.22 | |
35 | 193 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 1:05.35 | |
36 | 491 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:05.46 | |
37 | 678 | Lampi Sanni | 2001 | JUS | 50 m | 1:05.68 | ||
38 | 202 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 1:05.83 | |
39 | 637 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 50 m | 1:05.84 | |
40 | 198 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:05.91 | |
41 | 690 | Palokangas Peppi | 2002 | JUS | 50 m | 1:05.93 | ||
42 | 521 | Drugge Lisa | 2001 | UMEÅ SS | BQ2201 | 25 m | 1:06.21 | |
43 | 86 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:06.36 | |
44 | 301 | Kjerrman Alicia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BL6801 | 25 m | 1:06.51 | |
45 | 485 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:06.53 | |
46 | 38 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 1:06.58 | |
47 | 508 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 1:06.59 | |
48 | 584 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 1:06.59 | |
49 | 1 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:06.76 | |
50 | 425 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 50 m | 1:06.82 | |
51 | 494 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 1:06.88 | |
52 | 348 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 1:06.93 | |
53 | 533 | Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AF1601 | 25 m | 1:06.94 | |
54 | 493 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 1:07.00 | |
55 | 67 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 1:07.13 | |
56 | 308 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 1:07.28 | |
57 | 299 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 1:07.44 | |
58 | 215 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 1:07.55 | |
59 | 490 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:07.94 | |
60 | 305 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:08.42 | |
61 | 267 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:08.55 | |
62 | 634 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 25 m | 1:08.89 | |
63 | 294 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 25 m | 1:08.97 | |
64 | 338 | Danielsson Victoria | 2002 | SKK | BP6802 | 50 m | 1:09.91 | |
65 | 676 | Koskinen Riina | 2001 | JUS | 50 m | 1:09.99 | ||
66 | 471 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:10.13 | |
67 | 53 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 50 m | 1:10.27 | |
68 | 324 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:10.46 | |
69 | 626 | Grill Julia | 2002 | SPIF SF | AL4602 | 25 m | 1:10.84 | |
70 | 55 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:11.43 | |
71 | 277 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 1:11.78 | |
72 | 535 | Svedjeland Isolde | 2002 | UMEÅ SS | AL3202 | 25 m | 1:11.96 | |
73 | 337 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 50 m | 1:12.24 | |
74 | 522 | Ferm Hedda | 2002 | UMEÅ SS | AH4802 | 25 m | 1:12.27 | |
75 | 358 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 50 m | 1:12.37 | |
76 | 655 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 25 m | 1:12.48 | |
77 | 430 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 25 m | 1:13.10 | |
78 | 355 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 50 m | 1:13.61 | |
79 | 48 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 1:14.40 | |
80 | 577 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 1:14.40 | |
81 | 631 | Karlbom Zelma | 2002 | SPIF SF | AR1802 | 25 m | 1:14.41 | |
82 | 414 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 1:14.91 | |
83 | 515 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:14.97 | |
84 | 313 | Nivenius Susanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM1802 | 25 m | 1:15.01 | |
85 | 196 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 1:15.89 | |
86 | 113 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 1:15.99 | |
87 | 174 | Martinsson Ester | 2002 | SK NEPTUN | BO3802 | 50 m | 1:16.67 | |
88 | 77 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 1:16.86 | |
89 | 279 | Ekström Sofia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BQ5601 | 25 m | 1:18.06 | |
90 | 288 | Granhällen Johanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BO5202 | 25 m | 1:18.17 | |
91 | 710 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | bt9601 | 50 m | 1:18.43 | |
92 | 549 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 1:19.01 | |
93 | 562 | Lu Emma | 2002 | VÄSBY SS | BE2402 | 25 m | 1:19.71 | |
94 | 282 | Eriksson Alexandra | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM8602 | 25 m | 1:19.75 | |
95 | 295 | Hägerdal Tove | 2002 | SPÅRVÄGEN | BJ3602 | 25 m | 1:20.12 | |
96 | 52 | Friden Ella | 2002 | BOTK-RÖNN | BU3202 | 50 m | 1:20.40 | |
97 | 671 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 50 m | 1:20.60 | |
98 | 465 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:21.61 | |
99 | 333 | Wensmark Jennie | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU8202 | 25 m | 1:21.71 | |
100 | 589 | Ullbrand Alicia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | BW4801 | 25 m | 1:22.88 | |
101 | 436 | Hjortzberg Emilia | 2002 | TUREBERG | BW8402 | 25 m | 1:23.08 | |
102 | 698 | Sjönell Hanna | 2002 | SKURU IK | bw2202 | 50 m | 1:23.81 | |
103 | 252 | Thylin Annie | 2002 | SKURU IK | BQ9402 | 50 m | 1:24.63 | |
104 | 574 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 1:24.79 | |
105 | 238 | Lundgren Emma | 2001 | SKURU IK | AO6801 | 25 m | 1:26.77 | |
106 | 591 | Waldhauser Lovisa | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BC7202 | 25 m | 1:27.53 | |
107 | 248 | Sepp Jocelyn | 2002 | SKURU IK | BW3402 | 25 m | 1:31.09 | |
108 | 667 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 28 maj 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 17:06 |