Ohjelma Forever Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
AAMU
Lähtölista Laji 9
|
Kilpailu |
FOREVER GAMES |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 huhtikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
VANTAA TIKKURILA |
|
Tulostusaika |
09:23 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
09 huhtikuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iida Herrala |
2004 |
04A283 |
Vanders |
|
25m |
|
|
2 |
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
04A654 |
Gladius |
|
25m |
|
|
3 |
Sylvia Siltainsuu |
2003 |
03A526 |
Vanders |
|
50m |
3:40.92 |
3:40.92 |
4 |
Sofia Blomfelt |
2003 |
03A714 |
HäUS |
|
25m |
3:58.10 |
4:04.10 |
5 |
Ella Happonen |
2003 |
03A988 |
HäUS |
|
25m |
|
|
6 |
Pinja Posti |
2003 |
03B101 |
TuUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Loponen |
2003 |
03A519 |
Vanders |
|
50m |
3:31.30 |
3:31.30 |
2 |
Annika Niemi |
2000 |
00A451 |
SiWa |
|
50m |
3:30.42 |
3:30.42 |
3 |
Milla Salminen |
2003 |
03A609 |
HäUS |
|
50m |
3:22.24 |
3:22.24 |
4 |
Susanna Kuisma |
2003 |
03A414 |
HyUS |
|
25m |
3:23.58 |
3:29.58 |
5 |
Pinja Nieminen |
2004 |
04A258 |
Cetus |
|
50m |
3:30.48 |
3:30.48 |
6 |
Anna Retva |
2003 |
03A511 |
TuUS |
|
25m |
3:27.60 |
3:33.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Paju |
2003 |
03A053 |
Vanders |
|
25m |
3:15.34 |
3:21.34 |
2 |
Hanni Riikonen |
2002 |
02A632 |
HäUS |
|
25m |
3:04.14 |
3:10.14 |
3 |
Liia Louhikoski |
2001 |
01A312 |
Vanders |
|
25m |
3:02.28 |
3:08.28 |
4 |
Jenny Kareinen |
2002 |
02A000 |
KeUi |
|
25m |
3:03.34 |
3:09.34 |
5 |
Noora Vallinen |
1998 |
98B080 |
NoPy |
|
25m |
3:13.37 |
3:19.37 |
6 |
Agneta Kallas |
2002 |
02A988 |
Vanders |
|
50m |
3:21.71 |
3:21.71 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kirke Penter |
2001 |
|
KALEVI |
|
50m |
3:01.16 |
3:01.16 |
2 |
Annika Tietz |
2001 |
01A200 |
HTU |
|
50m |
2:50.64 |
2:50.64 |
3 |
Julia Korva |
1999 |
99A719 |
Octopus |
|
25m |
2:43.32 |
2:49.32 |
4 |
Ada Nyström |
2001 |
01A572 |
BS-PU |
|
25m |
2:44.52 |
2:50.52 |
5 |
Fanny Nyström |
1999 |
99A834 |
BS-PU |
|
50m |
2:53.34 |
2:53.34 |
6 |
Tuisku Grundström |
2002 |
02A014 |
Vanders |
|
25m |
2:56.51 |
3:02.51 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
09:23 |
|