Program för Nationella Knattesimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 15, 100m Fjärilsim/PU P13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 221 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:14.78 | 1:14.78 | |
2 | 53 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 25 m | 1:16.98 | 1:16.98 | |
3 | 95 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 1:17.79 | 1:17.79 | |
4 | 214 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 1:19.77 | 1:19.77 | |
5 | 232 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:20.11 | 1:20.11 | |
6 | 218 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:21.63 | 1:21.63 | |
7 | 54 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 25 m | 1:25.93 | 1:25.93 | |
8 | 178 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 1:26.41 | 1:26.41 | |
9 | 36 | Soini Akseli | 2004 | RaUS | 04A562 | 25 m | 1:28.53 | 1:28.53 | |
10 | 177 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:30.88 | 1:30.88 | |
11 | 225 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:31.62 | 1:31.62 | |
12 | 24 | Ollikainen Roope | 2004 | PUS | 04A004 | 25 m | 1:32.14 | 1:32.14 | |
13 | 233 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:35.79 | 1:35.79 | |
14 | 85 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 25 m | 1:40.70 | 1:40.70 | |
15 | 156 | Varonen Jeremia | 2004 | UiKaa | 04A513 | 25 m | 1:43.38 | 1:43.38 | |
16 | 200 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:43.64 | 1:43.64 | |
17 | 197 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:44.98 | 1:44.98 | |
18 | 43 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 25 m | 1:45.08 | 1:45.08 | |
19 | 174 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:48.06 | 1:48.06 | |
20 | 4 | Blomberg Elliot Hans Åke | 2003 | IFÅ | 03A941 | 25 m | |||
21 | 10 | Kalvik Rasmus | 2004 | IFÅ | 04A904 | 25 m | |||
22 | 12 | Mattsson Alexander | 2003 | IFÅ | 03A981 | 25 m | |||
23 | 17 | Huhtasalo Lauri | 2004 | PUS | 04A872 | 25 m | |||
24 | 40 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 25 m | |||
25 | 44 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 04A009 | 25 m | |||
26 | 49 | Lepola Petteri | 2003 | TaTU | 03A303 | 25 m | |||
27 | 52 | Mäkimartti Onni | 2004 | TaTU | 04A176 | 25 m | |||
28 | 59 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 25 m | |||
29 | 89 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 25 m | |||
30 | 198 | Grundin Fredrick | 2003 | TÄBY SIM | AR8703 | 25 m | |||
31 | 206 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | |||
32 | 207 | Ladis Dimitris | 2003 | TÄBY SIM | AS4503 | 25 m | |||
33 | 217 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | |||
34 | 223 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | |||
35 | 250 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | |||
36 | 254 | Delvenne Samuel | 2003 | UPSALA S | AU8903 | 25 m | |||
37 | 255 | Fischer Joel | 2003 | UPSALA S | AE8103 | 25 m | |||
38 | 263 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | |||
39 | 3 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:32.54 | 1:32.54 | EXT |
40 | 2 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | EXT | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 30 mars 2016 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 22:31 |