Program for Strängnäs Simcup 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 21, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 112 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:15.37 | ||
2 | 134 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:15.95 | ||
3 | 116 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:16.44 | ||
4 | 133 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:20.94 | ||
5 | 84 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | 25 m | 1:24.90 | ||
6 | 147 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:25.25 | ||
7 | 149 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:25.30 | ||
8 | 72 | Wahlström Thea | 2000 | KATRINEHOL | 25 m | 1:27.31 | ||
9 | 7 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | 25 m | 1:28.99 | ||
10 | 76 | Gyoni Estelle | 2004 | KÖPINGS SS | 25 m | 1:31.90 | ||
11 | 10 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | 25 m | 1:33.46 | ||
12 | 103 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:34.42 | ||
13 | 92 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | 25 m | 1:34.59 | ||
14 | 130 | Lindström Michaela | 2002 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:36.00 | ||
15 | 142 | Supukovic Adna | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:36.68 | ||
16 | 118 | Haglund Louise | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:38.47 | ||
17 | 107 | Colldén Ronja | 2000 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:38.83 | ||
18 | 123 | Idesten Anna | 2001 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:39.28 | ||
19 | 89 | Hodell Lovisa | 2004 | LINDESBERG | 25 m | 1:39.81 | ||
20 | 99 | Jonsson Anna | 2002 | SS04 | 25 m | 1:40.13 | ||
21 | 140 | Strömberg Agnes | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:40.30 | ||
22 | 9 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | 25 m | 1:41.46 | ||
23 | 150 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:42.28 | ||
24 | 88 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | 25 m | 1:49.17 | ||
25 | 56 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | 25 m | 1:52.00 | ||
26 | 91 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | 25 m | 1:53.34 | ||
27 | 20 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:53.97 | ||
28 | 8 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | 25 m | 1:55.69 | ||
29 | 29 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:58.00 | ||
30 | 93 | Tuominiemi Lilly | 2005 | LINDESBERG | 25 m | 2:01.50 | ||
31 | 46 | Lindgren Julia | 2004 | FINSPÅNG | 25 m | 2:03.15 | ||
32 | 30 | Lindkvist Philippa | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:03.32 | ||
33 | 34 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:04.93 | ||
34 | 26 | Johansson Cornelia | 2004 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:05.28 | ||
35 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | 25 m | 2:07.75 | ||
36 | 22 | Eriksson Lova | 2004 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:09.10 | ||
37 | 32 | Rehnholm Karin | 2004 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:25.13 | ||
38 | 18 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
39 | 27 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
40 | 35 | Szabó Natalie | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 31 mars 2016 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 20:25 |