Startliste for Næstved Swimcup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:52.42 | |
2 | 222 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:52.80 | |
3 | 184 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:01.47 | |
4 | 192 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:08.38 | |
5 | 159 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 3:11.33 | |
6 | 167 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 3:15.65 | |
7 | 140 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:17.42 | |
8 | 23 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:22.56 | |
9 | 16 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 3:22.59 | |
10 | 190 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:23.56 | |
11 | 134 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:24.09 | |
12 | 14 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 3:31.11 | |
13 | 102 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 3:33.10 | |
14 | 186 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:38.18 | |
15 | 49 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 3:40.05 | |
16 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:54.21 | |
17 | 34 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 3:55.11 | |
18 | 220 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:56.91 | |
19 | 18 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 3:57.11 | |
20 | 79 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:59.91 | |
21 | 228 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 4:05.08 | |
22 | 141 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 4:09.24 | |
23 | 242 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 0586AP | 25 m | 4:10.90 | |
24 | 111 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 4:16.00 | ||
25 | 38 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | ||
26 | 104 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | ||
27 | 138 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
28 | 208 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | ||
29 | 223 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:18 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:26.32 | |
2 | 231 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:42.46 | |
3 | 109 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 2:59.73 | |
4 | 176 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 3:04.70 | |
5 | 225 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 3:07.15 | |
6 | 183 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:11.77 | |
7 | 75 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 3:14.89 | |
8 | 191 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:29.83 | |
9 | 165 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 3:30.71 | |
10 | 46 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 3:39.41 | |
11 | 207 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 3:43.54 | |
12 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 3:45.11 | |
13 | 115 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 3:53.20 | |
14 | 139 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 3:59.59 | |
15 | 54 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | ||
16 | 98 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | ||
17 | 195 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:18 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:05.79 | |
2 | 43 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:11.30 | |
3 | 95 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:14.05 | |
4 | 201 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:15.83 | |
5 | 188 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:16.41 | |
6 | 213 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:16.79 | |
7 | 50 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:16.81 | |
8 | 184 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:16.85 | |
9 | 136 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:17.18 | |
10 | 62 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:18.66 | |
11 | 179 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:19.65 | |
12 | 97 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:19.87 | |
13 | 160 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:20.21 | |
14 | 71 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:21.52 | |
15 | 206 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:22.87 | |
16 | 65 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:23.13 | |
17 | 180 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:23.13 | |
18 | 118 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:23.64 | |
19 | 96 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 1:24.28 | |
20 | 193 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:24.75 | |
21 | 55 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:25.08 | |
22 | 144 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:25.34 | |
23 | 177 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:26.21 | |
24 | 81 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:26.58 | |
25 | 33 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:27.11 | |
26 | 114 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:27.17 | |
27 | 150 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:27.64 | |
28 | 70 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:28.45 | |
29 | 205 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 1:29.42 | |
30 | 93 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:29.64 | |
31 | 131 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:30.20 | |
32 | 190 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:30.43 | |
33 | 189 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:31.17 | |
34 | 162 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:31.34 | |
35 | 10 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:31.41 | |
36 | 20 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:32.52 | |
37 | 230 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:33.07 | |
38 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:33.29 | |
39 | 100 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:33.41 | |
40 | 219 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:35.29 | |
41 | 128 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:38.34 | |
42 | 58 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:39.66 | |
43 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:40.80 | |
44 | 143 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:41.20 | |
45 | 155 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:47.48 | |
46 | 204 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 1:48.50 | |
47 | 9 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 1:50.11 | |
48 | 149 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:51.40 | |
49 | 32 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 1:54.28 | |
50 | 229 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:54.70 | |
51 | 133 | Grønborg Isabella | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
52 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | ||
53 | 203 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:18 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 55.20 | |
2 | 163 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 58.47 | |
3 | 66 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:00.84 | |
4 | 241 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 1:01.32 | |
5 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 1:02.87 | |
6 | 170 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 1:04.72 | |
7 | 13 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:06.36 | |
8 | 44 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:10.28 | |
9 | 17 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:12.91 | |
10 | 210 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:16.66 | |
11 | 187 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:17.06 | |
12 | 182 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:18.11 | |
13 | 235 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:18.97 | |
14 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:19.15 | |
15 | 51 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:19.89 | |
16 | 178 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:20.89 | |
17 | 194 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:23.46 | |
18 | 214 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:23.48 | |
19 | 202 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:24.50 | |
20 | 199 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:26.04 | |
21 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:26.21 | |
22 | 243 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:28.64 | ||
23 | 195 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:29.26 | |
24 | 15 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:30.75 | |
25 | 27 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:35.55 | |
26 | 209 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:37.28 | |
27 | 8 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:50.11 | ||
28 | 73 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | ||
29 | 82 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
30 | 94 | Clausen Konrad | 2005 | TVS IF | 0547AF | 25 m | ||
31 | 135 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
32 | 236 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | ||
33 | 238 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:18 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 29.49 | |
2 | 42 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 30.93 | |
3 | 126 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 32.62 | |
4 | 205 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 34.86 | |
5 | 50 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.42 | |
6 | 213 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 37.33 | |
7 | 237 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 37.34 | |
8 | 93 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 37.82 | |
9 | 160 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 38.90 | |
10 | 140 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 39.41 | |
11 | 134 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 40.77 | |
12 | 71 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 41.42 | |
13 | 118 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 41.59 | |
14 | 169 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 41.81 | |
15 | 230 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 41.81 | |
16 | 20 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 42.32 | |
17 | 145 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 43.56 | |
18 | 55 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 45.00 | |
19 | 69 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 45.19 | ||
20 | 233 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 45.83 | |
21 | 10 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 47.11 | |
22 | 76 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | 47.28 | ||
23 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 47.35 | |
24 | 196 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 47.37 | |
25 | 220 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 47.43 | |
26 | 204 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 47.79 | |
27 | 45 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 49.43 | |
28 | 49 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 50.00 | |
29 | 34 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 50.11 | |
30 | 79 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 52.09 | |
31 | 211 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 54.10 | |
32 | 224 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:00.15 | |
33 | 218 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:03.02 | ||
34 | 217 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:05.40 | |
35 | 198 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:15.44 | |
36 | 61 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | ||
37 | 68 | Andersen Rikke | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
38 | 74 | Jensen Mette | 2002 | VORDINGB | 25 m | |||
39 | 78 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
40 | 130 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | ||
41 | 189 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | ||
42 | 203 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:18 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 25.99 | |
2 | 170 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 26.65 | |
3 | 241 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 26.99 | |
4 | 163 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 27.40 | |
5 | 36 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 27.60 | |
6 | 37 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 28.18 | |
7 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 28.25 | |
8 | 215 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 28.53 | |
9 | 158 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 28.72 | |
10 | 48 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 29.41 | |
11 | 113 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 30.16 | |
12 | 6 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 30.50 | |
13 | 17 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 31.60 | |
14 | 154 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 32.80 | |
15 | 234 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 34.93 | |
16 | 235 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 35.51 | |
17 | 73 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 35.84 | |
18 | 51 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 36.80 | |
19 | 27 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 37.21 | |
20 | 21 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 37.81 | |
21 | 243 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 38.65 | ||
22 | 22 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 40.99 | |
23 | 194 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 41.41 | |
24 | 15 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 41.66 | |
25 | 238 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 42.58 | |
26 | 216 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 43.82 | |
27 | 240 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 47.56 | |
28 | 142 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 50.59 | |
29 | 239 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 50.93 | |
30 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 53.05 | |
31 | 139 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:01.66 | |
32 | 1 | Borggaard Andreas | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
33 | 82 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
34 | 105 | Jepsen Christian | 2005 | TVS IF | 0553AF | 25 m | ||
35 | 129 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:18 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:25.02 | |
2 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:30.57 | |
3 | 65 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:31.91 | |
4 | 200 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:40.00 | |
5 | 43 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:40.87 | |
6 | 222 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:44.33 | |
7 | 188 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:45.38 | |
8 | 201 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:47.84 | |
9 | 192 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 2:49.83 | |
10 | 136 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:51.57 | |
11 | 179 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:55.15 | |
12 | 97 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 2:55.76 | |
13 | 62 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 2:56.62 | |
14 | 213 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:58.99 | |
15 | 140 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:00.78 | |
16 | 102 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 3:00.96 | |
17 | 70 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 3:01.36 | |
18 | 180 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:05.55 | |
19 | 124 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 3:06.74 | |
20 | 159 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 3:07.94 | |
21 | 186 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:11.28 | |
22 | 131 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:13.52 | |
23 | 134 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:15.66 | |
24 | 150 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 3:19.94 | |
25 | 81 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:21.15 | |
26 | 233 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 3:23.81 | |
27 | 45 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:30.00 | |
28 | 219 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:31.81 | |
29 | 146 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:33.59 | |
30 | 143 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 3:36.08 | |
31 | 128 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:50.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:23.62 | |
2 | 185 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:36.09 | |
3 | 210 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 2:40.75 | |
4 | 176 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:43.63 | |
5 | 183 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:47.89 | |
6 | 75 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 2:48.67 | |
7 | 225 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:52.93 | |
8 | 178 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:55.11 | |
9 | 27 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:58.77 | |
10 | 214 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 3:07.08 | |
11 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:14.14 | |
12 | 195 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:22.25 | |
13 | 165 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 3:32.72 | |
14 | 135 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
15 | 199 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 59.86 | |
2 | 161 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:00.28 | |
3 | 43 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:03.74 | |
4 | 95 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:04.01 | |
5 | 126 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:05.96 | |
6 | 188 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:07.23 | |
7 | 160 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:08.67 | |
8 | 237 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 1:08.68 | |
9 | 93 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:08.84 | |
10 | 23 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:09.04 | |
11 | 179 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:09.14 | |
12 | 62 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:09.63 | |
13 | 184 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:09.92 | |
14 | 71 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:10.17 | |
15 | 192 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:11.13 | |
16 | 96 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 1:11.73 | |
17 | 206 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:12.57 | |
18 | 50 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:12.81 | |
19 | 70 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:13.15 | |
20 | 24 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:13.23 | |
21 | 167 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:13.37 | |
22 | 114 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:14.09 | |
23 | 150 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:14.77 | |
24 | 169 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:14.78 | |
25 | 14 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:15.30 | |
26 | 20 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:15.87 | |
27 | 118 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:16.08 | |
28 | 180 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:16.14 | |
29 | 177 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:16.26 | |
30 | 162 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:16.75 | |
31 | 16 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 1:17.23 | |
32 | 190 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:18.46 | |
33 | 145 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:18.58 | |
34 | 144 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:18.90 | |
35 | 100 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:19.21 | |
36 | 189 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:20.32 | |
37 | 33 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:20.82 | |
38 | 186 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:21.13 | |
39 | 55 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:21.18 | |
40 | 10 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:22.38 | |
41 | 220 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:23.01 | |
42 | 196 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:23.03 | |
43 | 9 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 1:23.11 | |
44 | 81 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:23.34 | |
45 | 146 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:24.66 | |
46 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:25.11 | |
47 | 2 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 1:25.36 | ||
48 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:26.42 | |
49 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:26.61 | |
50 | 219 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:26.85 | |
51 | 166 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:27.52 | |
52 | 58 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:28.39 | |
53 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:28.73 | |
54 | 34 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:29.11 | |
55 | 18 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:29.45 | |
56 | 69 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:29.75 | ||
57 | 155 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:30.10 | |
58 | 49 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:30.84 | |
59 | 79 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:30.89 | |
60 | 104 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 1:30.90 | |
61 | 76 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:31.38 | ||
62 | 228 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:32.41 | |
63 | 168 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 25 m | 1:32.60 | ||
64 | 130 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:32.77 | |
65 | 111 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 1:33.30 | ||
66 | 141 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:35.87 | |
67 | 74 | Jensen Mette | 2002 | VORDINGB | 25 m | 1:38.07 | ||
68 | 32 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 1:38.20 | |
69 | 78 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:42.87 | ||
70 | 61 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:43.54 | |
71 | 224 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:44.13 | |
72 | 198 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:45.99 | |
73 | 211 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:46.51 | |
74 | 38 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:47.18 | |
75 | 218 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:48.67 | ||
76 | 217 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:55.72 | |
77 | 242 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 0586AP | 25 m | 1:55.86 | |
78 | 149 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:57.34 | |
79 | 229 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 2:01.72 | |
80 | 203 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.64 | ||
81 | 68 | Andersen Rikke | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
82 | 133 | Grønborg Isabella | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
83 | 138 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
84 | 208 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | ||
85 | 223 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 51.35 | |
2 | 39 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 54.50 | |
3 | 36 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 54.85 | |
4 | 170 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 55.04 | |
5 | 163 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 55.72 | |
6 | 37 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 55.73 | |
7 | 48 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 58.27 | |
8 | 13 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 58.99 | |
9 | 66 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 59.38 | |
10 | 113 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:01.62 | |
11 | 17 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:03.55 | |
12 | 44 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:03.67 | |
13 | 109 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 1:03.85 | |
14 | 154 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 1:04.20 | |
15 | 6 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 1:04.25 | |
16 | 235 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:05.64 | |
17 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:05.87 | |
18 | 171 | Troelsen Victor | 2001 | SK-SYD | 0195AP | 25 m | 1:06.07 | |
19 | 234 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:06.56 | |
20 | 183 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:07.10 | |
21 | 187 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:07.44 | |
22 | 21 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:08.14 | |
23 | 176 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:08.94 | |
24 | 51 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:09.31 | |
25 | 194 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:10.10 | |
26 | 202 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:13.83 | |
27 | 214 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:14.38 | |
28 | 73 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:14.54 | |
29 | 243 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:15.46 | ||
30 | 22 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:15.47 | |
31 | 191 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:16.46 | |
32 | 129 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:16.78 | |
33 | 15 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:17.69 | |
34 | 98 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 1:19.34 | |
35 | 240 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:19.71 | |
36 | 207 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:20.00 | |
37 | 46 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:22.50 | |
38 | 209 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:23.22 | |
39 | 216 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 1:25.27 | |
40 | 142 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 1:26.30 | |
41 | 239 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:26.80 | |
42 | 115 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 1:30.34 | |
43 | 236 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:31.51 | |
44 | 8 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:32.11 | ||
45 | 94 | Clausen Konrad | 2005 | TVS IF | 0547AF | 25 m | 1:34.53 | |
46 | 112 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | 1:34.87 | ||
47 | 54 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:43.78 | |
48 | 35 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:55.11 | ||
49 | 1 | Borggaard Andreas | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
50 | 82 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
51 | 105 | Jepsen Christian | 2005 | TVS IF | 0553AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:26.11 | |
2 | 126 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:45.69 | |
3 | 205 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 3:10.40 | |
4 | 193 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:14.02 | |
5 | 230 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 3:33.24 | |
6 | 124 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:39.02 | |
2 | 185 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:42.71 | |
3 | 195 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:44.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 36.91 | |
2 | 200 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 37.14 | |
3 | 222 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 37.62 | |
4 | 167 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 39.58 | |
5 | 140 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 41.53 | |
6 | 102 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 41.63 | |
7 | 96 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 41.87 | |
8 | 16 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 43.91 | |
9 | 134 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 44.54 | |
10 | 24 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 44.55 | |
11 | 97 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 45.46 | |
12 | 33 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 47.50 | |
13 | 144 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 48.06 | |
14 | 131 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 48.29 | |
15 | 148 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 48.39 | |
16 | 14 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 49.56 | |
17 | 100 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 49.79 | |
18 | 45 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 50.00 | |
19 | 233 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 50.43 | |
20 | 145 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 50.74 | |
21 | 104 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 51.58 | |
22 | 111 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 52.18 | ||
23 | 141 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 52.42 | |
24 | 204 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 52.48 | |
25 | 79 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 52.87 | |
26 | 228 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 53.12 | |
27 | 143 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 53.48 | |
28 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 53.58 | |
29 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 53.85 | |
30 | 69 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 54.40 | ||
31 | 147 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 54.68 | |
32 | 38 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 54.98 | |
33 | 9 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 55.83 | |
34 | 242 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 0586AP | 25 m | 56.77 | |
35 | 196 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 56.96 | |
36 | 32 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 57.46 | |
37 | 146 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 57.83 | |
38 | 61 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 58.11 | |
39 | 224 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 58.26 | |
40 | 211 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 58.33 | |
41 | 229 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:02.11 | |
42 | 208 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:02.27 | |
43 | 217 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:03.44 | |
44 | 130 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:03.53 | |
45 | 18 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:03.84 | |
46 | 218 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:04.24 | ||
47 | 76 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:05.90 | ||
48 | 74 | Jensen Mette | 2002 | VORDINGB | 25 m | 1:07.56 | ||
49 | 198 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:09.06 | |
50 | 128 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | ||
51 | 133 | Grønborg Isabella | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
52 | 138 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
53 | 149 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | ||
54 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | ||
55 | 168 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 25 m | |||
56 | 223 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
57 | 237 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 29.85 | |
2 | 39 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 30.33 | |
3 | 241 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 31.59 | |
4 | 37 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 32.69 | |
5 | 163 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 33.65 | |
6 | 13 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 36.11 | |
7 | 210 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 36.62 | |
8 | 113 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 36.78 | |
9 | 158 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 38.35 | |
10 | 109 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 38.54 | |
11 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 39.97 | |
12 | 75 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 41.10 | |
13 | 135 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 42.22 | |
14 | 165 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 44.17 | |
15 | 234 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 46.57 | |
16 | 202 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 47.43 | |
17 | 46 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 48.46 | |
18 | 238 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 49.61 | |
19 | 216 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 51.06 | |
20 | 112 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | 51.29 | ||
21 | 98 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 52.00 | |
22 | 115 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 52.00 | |
23 | 8 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 52.11 | ||
24 | 139 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 52.57 | |
25 | 142 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 52.83 | |
26 | 94 | Clausen Konrad | 2005 | TVS IF | 0547AF | 25 m | 53.95 | |
27 | 236 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 54.61 | |
28 | 105 | Jepsen Christian | 2005 | TVS IF | 0553AF | 25 m | 54.93 | |
29 | 35 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 55.11 | ||
30 | 239 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 56.37 | |
31 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 56.43 | |
32 | 54 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:01.87 | |
33 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | ||
34 | 240 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 15, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 4:35.41 | |
2 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 4:46.06 | |
3 | 65 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 4:46.70 | |
4 | 23 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 5:06.75 | |
5 | 201 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 5:14.54 | |
6 | 136 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 5:19.89 | |
7 | 193 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 5:20.38 | |
8 | 206 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 5:26.50 | |
9 | 159 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 5:37.99 | |
10 | 169 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 5:39.20 | |
11 | 177 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 5:43.54 | |
12 | 150 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 5:44.43 | |
13 | 70 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 5:48.45 | |
14 | 114 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 5:49.02 | |
15 | 71 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 5:50.00 | |
16 | 155 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | ||
17 | 162 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 16, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 4:23.75 | |
2 | 231 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:27.61 | |
3 | 154 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 4:34.39 | |
4 | 44 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:41.15 | |
5 | 66 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 4:48.90 | |
6 | 13 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 4:49.60 | |
7 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 4:50.70 | |
8 | 185 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 4:56.92 | |
9 | 21 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 4:58.11 | |
10 | 187 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 5:01.75 | |
11 | 171 | Troelsen Victor | 2001 | SK-SYD | 0195AP | 25 m | 5:09.36 | |
12 | 182 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 5:10.78 | |
13 | 225 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 5:22.64 | |
14 | 178 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 5:32.71 | |
15 | 22 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 5:35.11 | |
16 | 199 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 5:53.27 | |
17 | 191 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 5:53.59 | |
18 | 195 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 6:06.00 | |
19 | 207 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 6:25.62 | |
20 | 209 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 6:26.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Piger 1 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.16 | ||
2 | 52 | Kalundborg Piger 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 174 | Vest Årgangspiger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:18.91 | ||
4 | 248 | Piger 2 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:19.40 | ||
5 | 53 | Kalundborg Piger 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 88 | Piger 1 | 2000 | TVS IF | 25 m | 2:21.00 | ||
7 | 152 | Syd Piger 1 | 0 | SK-SYD | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 249 | Piger 3 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.60 | ||
9 | 175 | Vest Årgangspiger 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:30.47 | ||
10 | 25 | Dragsholm Piger | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:32.11 | ||
11 | 120 | Hg Piger 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 121 | Hg Piger 2 | 2002 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:45.95 | ||
13 | 122 | Hg Piger 3 | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:50.00 | ||
14 | 26 | Dragsholm Piger 2 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:51.11 | ||
15 | 123 | Hg Piger 4 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:00.00 | ||
16 | 153 | Syd Piger 2 | 0 | SK-SYD | 25 m | 3:00.00 | ||
17 | 84 | Piger 1 Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | |||
18 | 85 | Piger 2 Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | |||
19 | 89 | Piger Sport2 | 2004 | TVS IF | 25 m | |||
20 | 251 | Syd Piger1 | 0 | SK-SYD | 25 m | |||
21 | 252 | Syd Piger2 | 0 | SK-SYD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Kalundborg Drenge 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 41 | Kalundborg Drenge 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 244 | Boys 1 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:06.12 | ||
4 | 245 | Boys 2 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:14.80 | ||
5 | 11 | Dragsholm Drenge | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:15.11 | ||
6 | 86 | Drenge 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:17.00 | ||
7 | 151 | Syd Drenge | 0 | SK-SYD | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 246 | Boys 3 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.50 | ||
9 | 173 | Vest Årgangsdrenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 2:21.05 | ||
10 | 119 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 12 | Dragsholm Drenge 2 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:38.11 | ||
12 | 83 | Drenge Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | |||
13 | 87 | Drenge Sport2 | 2004 | TVS IF | 25 m | |||
14 | 253 | Syd Drenge | 0 | SK-SYD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 2:07.57 | |
2 | 42 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:09.63 | |
3 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:16.72 | |
4 | 221 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:18.42 | |
5 | 23 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:26.80 | |
6 | 188 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:27.01 | |
7 | 160 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:27.19 | |
8 | 59 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:30.76 | |
9 | 201 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:31.12 | |
10 | 237 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 2:31.50 | |
11 | 62 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 2:31.80 | |
12 | 136 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:31.81 | |
13 | 70 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 2:32.86 | |
14 | 205 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 2:34.24 | |
15 | 184 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:35.70 | |
16 | 206 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:36.26 | |
17 | 114 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 2:39.35 | |
18 | 169 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 2:40.46 | |
19 | 14 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 2:40.69 | |
20 | 131 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 2:44.18 | |
21 | 33 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:44.37 | |
22 | 150 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:44.87 | |
23 | 55 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 2:51.55 | |
24 | 162 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:53.95 | |
25 | 230 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 2:54.73 | |
26 | 146 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:59.21 | |
27 | 10 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 3:02.39 | |
28 | 196 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 3:07.54 | |
29 | 45 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:10.00 | |
30 | 219 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:17.20 | |
31 | 49 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 3:19.84 | |
32 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 3:21.08 | |
33 | 228 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:23.49 | |
34 | 58 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:23.61 | |
35 | 128 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:24.68 | |
36 | 61 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 3:59.48 | |
37 | 118 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | ||
38 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | ||
39 | 168 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 25 m | |||
40 | 172 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | ||
41 | 233 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:00.92 | |
2 | 48 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:02.05 | |
3 | 231 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:07.23 | |
4 | 154 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 2:12.47 | |
5 | 235 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:18.86 | |
6 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:20.18 | |
7 | 185 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:20.45 | |
8 | 210 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 2:21.92 | |
9 | 187 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:25.25 | |
10 | 21 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:25.26 | |
11 | 171 | Troelsen Victor | 2001 | SK-SYD | 0195AP | 25 m | 2:26.18 | |
12 | 183 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:27.04 | |
13 | 182 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:27.80 | |
14 | 51 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:31.23 | |
15 | 225 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:31.23 | |
16 | 178 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:35.85 | |
17 | 214 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:36.25 | |
18 | 22 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:38.31 | |
19 | 199 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 2:46.92 | |
20 | 129 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:49.27 | |
21 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:51.42 | |
22 | 240 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:56.98 | |
23 | 209 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:56.99 | |
24 | 227 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 3:06.35 | |
25 | 46 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 3:07.66 | |
26 | 207 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 3:07.79 | |
27 | 239 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 3:08.94 | |
28 | 236 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 3:23.33 | |
29 | 107 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | TVS IF | 0441AG | 25 m | 3:29.56 | |
30 | 56 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 0881AA | 25 m | ||
31 | 82 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:19.42 | |
2 | 200 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:20.01 | |
3 | 222 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:20.79 | |
4 | 192 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:23.92 | |
5 | 221 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:24.06 | |
6 | 167 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:29.24 | |
7 | 102 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:29.39 | |
8 | 197 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:30.41 | |
9 | 181 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:31.56 | |
10 | 47 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:31.60 | |
11 | 140 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:32.06 | |
12 | 159 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 1:32.09 | |
13 | 96 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 1:32.71 | |
14 | 16 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 1:32.82 | |
15 | 77 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:33.80 | |
16 | 179 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:35.29 | |
17 | 134 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:35.71 | |
18 | 190 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:36.28 | |
19 | 180 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:38.74 | |
20 | 186 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:40.82 | |
21 | 177 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:41.28 | |
22 | 14 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:42.86 | |
23 | 220 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:47.25 | |
24 | 212 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:49.07 | |
25 | 2 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 1:49.31 | ||
26 | 79 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:50.82 | |
27 | 92 | Christensen Caroline | 2000 | TVS IF | 0078BG | 25 m | 1:51.29 | |
28 | 104 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 1:51.53 | |
29 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:54.85 | |
30 | 111 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 1:54.90 | ||
31 | 34 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:55.11 | |
32 | 143 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:55.20 | |
33 | 141 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:55.41 | |
34 | 228 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:55.60 | |
35 | 32 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 2:01.39 | |
36 | 155 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:02.71 | |
37 | 204 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 2:07.02 | |
38 | 3 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 2:08.06 | ||
39 | 217 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 2:13.23 | |
40 | 224 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 2:18.09 | |
41 | 198 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:24.77 | |
42 | 4 | Dahl Fiona Kring | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
43 | 63 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | ||
44 | 90 | Boye Asta Marie | 2006 | TVS IF | 0626AF | 25 m | ||
45 | 138 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
46 | 144 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | ||
47 | 172 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | ||
48 | 223 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:05.44 | |
2 | 39 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:06.32 | |
3 | 170 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 1:12.55 | |
4 | 113 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:20.93 | |
5 | 109 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 1:23.50 | |
6 | 80 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:29.86 | |
7 | 75 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:30.96 | |
8 | 225 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:31.91 | |
9 | 135 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:33.17 | |
10 | 165 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:35.36 | |
11 | 191 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:35.38 | |
12 | 194 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:41.86 | |
13 | 178 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:47.29 | |
14 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:49.11 | |
15 | 216 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 1:50.17 | |
16 | 112 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | 1:50.99 | ||
17 | 35 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:52.11 | ||
18 | 98 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 1:53.33 | |
19 | 7 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 2:01.33 | ||
20 | 142 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 2:02.50 | |
21 | 227 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:04.27 | |
22 | 226 | Munksgaard Jacob | 2006 | NÆSTVED | 0621AE | 25 m | 2:04.29 | |
23 | 110 | Larsen Jonas | 2005 | TVS IF | 0513AI | 25 m | 2:33.69 | |
24 | 60 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 2:37.38 | |
25 | 64 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | ||
26 | 91 | Bønsøe Rasmus | 2006 | TVS IF | 25 m | |||
27 | 117 | Veise Jeppe | 2004 | TVS IF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 23, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 5:15.81 | |
2 | 65 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 5:15.98 | |
3 | 126 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 5:49.57 | |
4 | 188 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 6:00.99 | |
5 | 184 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 6:08.70 | |
6 | 193 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 6:24.77 | |
7 | 124 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 24, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 5:57.62 | |
2 | 44 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | ||
3 | 66 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 28.72 | |
2 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 29.67 | |
3 | 43 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 29.84 | |
4 | 77 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 29.86 | |
5 | 221 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 30.23 | |
6 | 160 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 30.50 | |
7 | 59 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 30.63 | |
8 | 181 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 30.67 | |
9 | 222 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 30.68 | |
10 | 179 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 30.99 | |
11 | 237 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 31.64 | |
12 | 136 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 31.65 | |
13 | 93 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 31.74 | |
14 | 205 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 31.92 | |
15 | 50 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 32.17 | |
16 | 206 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 32.30 | |
17 | 97 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 32.45 | |
18 | 24 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 32.51 | |
19 | 71 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 32.52 | |
20 | 96 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 32.52 | |
21 | 167 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 32.60 | |
22 | 114 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 32.70 | |
23 | 70 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 32.73 | |
24 | 47 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 32.96 | |
25 | 33 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 33.25 | |
26 | 162 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 33.67 | |
27 | 150 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 33.73 | |
28 | 20 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 33.88 | |
29 | 81 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 34.22 | |
30 | 190 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 34.28 | |
31 | 169 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 34.31 | |
32 | 131 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 34.47 | |
33 | 140 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 34.55 | |
34 | 16 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 34.71 | |
35 | 220 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 34.75 | |
36 | 145 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 34.89 | |
37 | 14 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 35.16 | |
38 | 79 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 36.72 | |
39 | 189 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 36.89 | |
40 | 92 | Christensen Caroline | 2000 | TVS IF | 0078BG | 25 m | 36.96 | |
41 | 3 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 36.97 | ||
42 | 230 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 37.11 | |
43 | 10 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 37.39 | |
44 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 37.67 | |
45 | 212 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 37.67 | |
46 | 228 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 37.76 | |
47 | 196 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 37.84 | |
48 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 38.25 | |
49 | 2 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 38.29 | ||
50 | 69 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 38.88 | ||
51 | 172 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 39.02 | |
52 | 204 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 39.03 | |
53 | 143 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 39.10 | |
54 | 148 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 39.18 | |
55 | 104 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 39.53 | |
56 | 45 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 40.00 | |
57 | 155 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 40.04 | |
58 | 4 | Dahl Fiona Kring | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 40.08 | ||
59 | 233 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 40.15 | |
60 | 76 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | 40.37 | ||
61 | 32 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 40.47 | |
62 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 40.74 | |
63 | 130 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 40.75 | |
64 | 141 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 40.90 | |
65 | 58 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 41.09 | |
66 | 34 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 41.11 | |
67 | 49 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 41.34 | |
68 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 41.95 | |
69 | 111 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 42.10 | ||
70 | 211 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 42.49 | |
71 | 166 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 43.21 | |
72 | 168 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 25 m | 43.92 | ||
73 | 224 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 44.14 | |
74 | 61 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 44.74 | |
75 | 147 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 46.93 | |
76 | 198 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 47.33 | |
77 | 149 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 49.00 | |
78 | 232 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 49.53 | ||
79 | 90 | Boye Asta Marie | 2006 | TVS IF | 0626AF | 25 m | 50.21 | |
80 | 125 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 50.30 | |
81 | 63 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 52.29 | |
82 | 217 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 52.84 | |
83 | 203 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 56.55 | ||
84 | 132 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 1:00.84 | |
85 | 138 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
86 | 223 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 23.72 | |
2 | 215 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 23.87 | |
3 | 36 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 25.14 | |
4 | 37 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 25.68 | |
5 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 26.27 | |
6 | 13 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 27.16 | |
7 | 231 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 27.56 | |
8 | 17 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 27.74 | |
9 | 185 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 28.34 | |
10 | 234 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 28.63 | |
11 | 109 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 28.75 | |
12 | 6 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 29.25 | |
13 | 80 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 29.42 | |
14 | 171 | Troelsen Victor | 2001 | SK-SYD | 0195AP | 25 m | 29.67 | |
15 | 235 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 30.56 | |
16 | 19 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 30.71 | |
17 | 187 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 30.89 | |
18 | 51 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 31.42 | |
19 | 21 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 31.62 | |
20 | 27 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 32.10 | |
21 | 73 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 32.35 | |
22 | 202 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 33.40 | |
23 | 199 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 33.48 | |
24 | 1 | Borggaard Andreas | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 34.03 | ||
25 | 129 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 34.11 | |
26 | 135 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 34.13 | |
27 | 243 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 34.18 | ||
28 | 165 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 34.31 | |
29 | 108 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 34.36 | |
30 | 191 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 34.47 | |
31 | 46 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 35.26 | |
32 | 15 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 35.28 | |
33 | 98 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 35.31 | |
34 | 22 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 35.83 | |
35 | 238 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 35.84 | |
36 | 240 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 35.91 | |
37 | 195 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 36.15 | |
38 | 72 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | 36.87 | ||
39 | 239 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 37.17 | |
40 | 7 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 37.45 | ||
41 | 142 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 37.97 | |
42 | 209 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 37.99 | |
43 | 236 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 38.29 | |
44 | 227 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 38.72 | |
45 | 216 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 38.96 | |
46 | 112 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | 39.38 | ||
47 | 107 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | TVS IF | 0441AG | 25 m | 42.14 | |
48 | 250 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 42.14 | ||
49 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 43.29 | |
50 | 226 | Munksgaard Jacob | 2006 | NÆSTVED | 0621AE | 25 m | 43.38 | |
51 | 91 | Bønsøe Rasmus | 2006 | TVS IF | 25 m | 44.51 | ||
52 | 117 | Veise Jeppe | 2004 | TVS IF | 25 m | 45.05 | ||
53 | 116 | Toftager Mathias | 2003 | TVS IF | 25 m | 45.24 | ||
54 | 60 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 45.62 | |
55 | 35 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 47.11 | ||
56 | 56 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 0881AA | 25 m | 53.07 | |
57 | 110 | Larsen Jonas | 2005 | TVS IF | 0513AI | 25 m | 55.76 | |
58 | 137 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 56.21 | |
59 | 5 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
60 | 82 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
61 | 210 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 27, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 9:45.01 | |
2 | 23 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 10:14.11 | |
3 | 47 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 10:30.00 | |
4 | 201 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 11:04.12 | |
5 | 188 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 11:13.36 | |
6 | 180 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 11:58.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 28, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 9:28.02 | |
2 | 44 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 9:40.01 | |
3 | 187 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 10:21.27 | |
4 | 195 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 12:00.00 | |
5 | 80 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | ||
6 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:04.92 | |
2 | 42 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:07.18 | |
3 | 126 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:11.99 | |
4 | 181 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:17.00 | |
5 | 95 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:17.72 | |
6 | 59 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:20.54 | |
7 | 205 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 1:22.86 | |
8 | 192 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:23.33 | |
9 | 237 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 1:24.07 | |
10 | 197 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:24.87 | |
11 | 213 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:25.57 | |
12 | 193 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:25.93 | |
13 | 93 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:26.90 | |
14 | 140 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:31.48 | |
15 | 169 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:37.42 | |
16 | 186 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:38.63 | |
17 | 146 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:42.98 | |
18 | 212 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:53.21 | |
19 | 79 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | ||
20 | 134 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 58.02 | |
2 | 39 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:01.49 | |
3 | 36 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 1:01.52 | |
4 | 37 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:02.49 | |
5 | 48 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:03.28 | |
6 | 158 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 1:06.52 | |
7 | 113 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:06.85 | |
8 | 185 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:11.46 | |
9 | 182 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:13.41 | |
10 | 154 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 1:16.52 | |
11 | 183 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:17.43 | |
12 | 225 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:20.72 | |
13 | 210 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:22.76 | |
14 | 27 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:24.02 | |
15 | 73 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:34.60 | |
16 | 214 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:35.75 | |
17 | 194 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:35.79 | |
18 | 207 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:42.67 | |
19 | 72 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:24.55 | |
2 | 221 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:37.56 | |
3 | 201 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:38.46 | |
4 | 136 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:42.90 | |
5 | 188 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:43.63 | |
6 | 184 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:43.65 | |
7 | 222 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:47.26 | |
8 | 213 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:47.33 | |
9 | 126 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:47.56 | |
10 | 71 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 2:49.09 | |
11 | 50 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 2:50.59 | |
12 | 160 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:51.18 | |
13 | 97 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 2:51.65 | |
14 | 193 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:54.32 | |
15 | 180 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:55.41 | |
16 | 144 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 2:55.74 | |
17 | 118 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 2:59.28 | |
18 | 177 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 2:59.88 | |
19 | 96 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 3:03.62 | |
20 | 131 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:05.10 | |
21 | 70 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 3:15.78 | |
22 | 219 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:23.70 | |
23 | 128 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:28.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:08.51 | |
2 | 231 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:19.82 | |
3 | 44 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:27.94 | |
4 | 178 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:51.38 | |
5 | 75 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 2:55.65 | |
6 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:00.90 | |
7 | 234 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 3:03.67 | |
8 | 64 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:09.00 | |
2 | 200 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:14.16 | |
3 | 43 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:14.71 | |
4 | 95 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:14.97 | |
5 | 192 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:18.30 | |
6 | 179 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:19.54 | |
7 | 65 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:20.77 | |
8 | 102 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:21.61 | |
9 | 77 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:21.88 | |
10 | 62 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:22.01 | |
11 | 197 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:22.28 | |
12 | 167 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:23.47 | |
13 | 190 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:24.17 | |
14 | 180 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:24.44 | |
15 | 23 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:24.68 | |
16 | 140 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:24.79 | |
17 | 93 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:24.89 | |
18 | 213 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:24.91 | |
19 | 124 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:25.46 | |
20 | 177 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:25.74 | |
21 | 206 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:25.76 | |
22 | 24 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:26.05 | |
23 | 70 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:26.28 | |
24 | 33 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:26.53 | |
25 | 150 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:27.50 | |
26 | 134 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:27.70 | |
27 | 159 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 1:28.40 | |
28 | 20 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:28.70 | |
29 | 114 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:30.05 | |
30 | 186 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:30.60 | |
31 | 230 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:32.63 | |
32 | 10 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:33.44 | |
33 | 81 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:33.45 | |
34 | 145 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:33.66 | |
35 | 233 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:35.38 | |
36 | 220 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:36.88 | |
37 | 143 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:37.00 | |
38 | 196 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:38.85 | |
39 | 16 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 1:39.11 | |
40 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:39.13 | |
41 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:39.85 | |
42 | 34 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:40.11 | |
43 | 55 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:40.12 | |
44 | 212 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:40.69 | |
45 | 104 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 1:41.36 | |
46 | 146 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:41.97 | |
47 | 128 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:42.28 | |
48 | 148 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:43.12 | |
49 | 204 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 1:43.80 | |
50 | 92 | Christensen Caroline | 2000 | TVS IF | 0078BG | 25 m | 1:45.00 | |
51 | 228 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:45.09 | |
52 | 111 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 1:49.94 | ||
53 | 45 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:50.00 | |
54 | 49 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:50.00 | |
55 | 172 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:50.08 | |
56 | 211 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:55.67 | |
57 | 130 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:04.56 | |
58 | 217 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 2:05.28 | |
59 | 198 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:06.02 | |
60 | 232 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:19.54 | ||
61 | 4 | Dahl Fiona Kring | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
62 | 61 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | ||
63 | 76 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
64 | 90 | Boye Asta Marie | 2006 | TVS IF | 0626AF | 25 m | ||
65 | 138 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
66 | 162 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | ||
67 | 203 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 34, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:01.58 | |
2 | 215 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:03.47 | |
3 | 48 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:07.84 | |
4 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 1:08.23 | |
5 | 13 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:09.87 | |
6 | 158 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 1:11.25 | |
7 | 113 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:11.69 | |
8 | 17 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:12.17 | |
9 | 6 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 1:12.50 | |
10 | 80 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:14.69 | |
11 | 187 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:16.24 | |
12 | 109 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 1:16.29 | |
13 | 182 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:17.38 | |
14 | 19 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 1:18.56 | |
15 | 51 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:20.13 | |
16 | 27 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:22.41 | |
17 | 191 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:24.77 | |
18 | 214 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:24.84 | |
19 | 202 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:25.11 | |
20 | 194 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:25.94 | |
21 | 108 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 1:28.76 | |
22 | 22 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:28.81 | |
23 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:29.56 | |
24 | 135 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:29.56 | |
25 | 15 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:31.89 | |
26 | 195 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:32.61 | |
27 | 199 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:33.04 | |
28 | 238 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:33.17 | |
29 | 129 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:34.03 | |
30 | 165 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:35.12 | |
31 | 240 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:35.56 | |
32 | 46 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:37.07 | |
33 | 239 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:38.54 | |
34 | 216 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 1:38.60 | |
35 | 98 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 1:40.48 | |
36 | 72 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:46.00 | ||
37 | 91 | Bønsøe Rasmus | 2006 | TVS IF | 25 m | 1:52.86 | ||
38 | 250 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:58.56 | ||
39 | 82 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
40 | 107 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | TVS IF | 0441AG | 25 m | ||
41 | 110 | Larsen Jonas | 2005 | TVS IF | 0513AI | 25 m | ||
42 | 116 | Toftager Mathias | 2003 | TVS IF | 25 m | |||
43 | 117 | Veise Jeppe | 2004 | TVS IF | 25 m | |||
44 | 209 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | ||
45 | 236 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | ||
46 | 243 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 35, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 30.76 | |
2 | 43 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 33.67 | |
3 | 222 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 34.59 | |
4 | 126 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 35.00 | |
5 | 50 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.47 | |
6 | 201 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 35.57 | |
7 | 97 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 36.30 | |
8 | 71 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 36.94 | |
9 | 62 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 38.34 | |
10 | 102 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 38.72 | |
11 | 205 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 38.77 | |
12 | 118 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 39.01 | |
13 | 20 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 40.77 | |
14 | 162 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 41.65 | |
15 | 55 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 42.77 | |
16 | 150 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 43.11 | |
17 | 219 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 43.68 | |
18 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 43.77 | |
19 | 81 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 44.18 | |
20 | 172 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 44.71 | |
21 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 45.11 | |
22 | 79 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 46.83 | |
23 | 69 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 47.36 | ||
24 | 58 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 47.40 | |
25 | 76 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | 47.56 | ||
26 | 155 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 47.83 | |
27 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 48.84 | |
28 | 149 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 50.13 | |
29 | 211 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 52.10 | |
30 | 141 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 52.87 | |
31 | 32 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 53.16 | |
32 | 63 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 54.44 | |
33 | 232 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 55.15 | ||
34 | 224 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 56.44 | |
35 | 168 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 25 m | 1:00.13 | ||
36 | 166 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:01.33 | |
37 | 203 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:10.80 | ||
38 | 132 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 1:30.17 | |
39 | 3 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
40 | 189 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | ||
41 | 223 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 36, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 25.49 | |
2 | 66 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 29.04 | |
3 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 30.37 | |
4 | 13 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 30.92 | |
5 | 17 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 31.78 | |
6 | 19 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 35.84 | |
7 | 75 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 37.09 | |
8 | 235 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 38.41 | |
9 | 202 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 39.43 | |
10 | 234 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 40.04 | |
11 | 21 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 40.57 | |
12 | 73 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 40.96 | |
13 | 243 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 41.03 | ||
14 | 108 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 41.23 | |
15 | 15 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 42.11 | |
16 | 27 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 43.91 | |
17 | 207 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 48.61 | |
18 | 250 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 49.11 | ||
19 | 60 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 51.32 | |
20 | 116 | Toftager Mathias | 2003 | TVS IF | 25 m | 51.43 | ||
21 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 52.35 | |
22 | 64 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 52.52 | |
23 | 56 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 0881AA | 25 m | 56.93 | |
24 | 137 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 58.95 | |
25 | 1 | Borggaard Andreas | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
26 | 5 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
27 | 210 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | ||
28 | 226 | Munksgaard Jacob | 2006 | NÆSTVED | 0621AE | 25 m | ||
29 | 238 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Kalundborg Piger 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 174 | Vest Årgangspiger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:05.66 | ||
3 | 152 | Syd Piger 1 | 0 | SK-SYD | 25 m | 2:07.00 | ||
4 | 247 | Piger 1 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:08.40 | ||
5 | 88 | Piger 1 | 2000 | TVS IF | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 175 | Vest Årgangspiger 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:10.54 | ||
7 | 53 | Kalundborg Piger 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 248 | Piger 2 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.20 | ||
9 | 25 | Dragsholm Piger | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:16.11 | ||
10 | 120 | Hg Piger 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 249 | Piger 3 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:22.70 | ||
12 | 121 | Hg Piger 2 | 2002 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 26 | Dragsholm Piger 2 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:26.11 | ||
14 | 122 | Hg Piger 3 | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 123 | Hg Piger 4 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:35.00 | ||
16 | 153 | Syd Piger 2 | 0 | SK-SYD | 25 m | 2:45.00 | ||
17 | 89 | Piger Sport2 | 2004 | TVS IF | 25 m | 2:51.22 | ||
18 | 84 | Piger 1 Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | |||
19 | 85 | Piger 2 Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | |||
20 | 254 | Syd Piger1 | 0 | SK-SYD | 25 m | |||
21 | 255 | Syd Piger2 | 0 | SK-SYD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Kalundborg Drenge 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:37.00 | ||
2 | 41 | Kalundborg Drenge 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 151 | Syd Drenge | 0 | SK-SYD | 25 m | 1:54.00 | ||
4 | 11 | Dragsholm Drenge | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:57.11 | ||
5 | 86 | Drenge 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 244 | Boys 1 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:02.10 | ||
7 | 173 | Vest Årgangsdrenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 2:02.58 | ||
8 | 119 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 245 | Boys 2 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:10.40 | ||
10 | 246 | Boys 3 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:16.70 | ||
11 | 12 | Dragsholm Drenge 2 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:22.11 | ||
12 | 87 | Drenge Sport2 | 2004 | TVS IF | 25 m | 2:31.27 | ||
13 | 83 | Drenge Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | |||
14 | 256 | Syd Drenge | 0 | SK-SYD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 27 maj 2016 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 19:19 |