Program för TYR Challenger Meet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 - Insim kl 15:00
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
TYR Challenger Meet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
14 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
15:25 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 16, 200m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
Beräknad start 18:49 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
288 |
2 |
Gunnel Sköld |
2000 |
BB9600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:01.89 |
227 |
3 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:55.98 |
311 |
4 |
Lo Lindeblad |
2000 |
AN5300 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:57.47 |
314 |
5 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:08.21 |
246 |
6 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
290 |
1 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:44.72 |
224 |
2 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:43.11 |
42 |
3 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:40.83 |
296 |
4 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:41.44 |
371 |
5 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:43.59 |
359 |
6 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
2:51.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
136 |
1 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
2:37.99 |
83 |
2 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:29.14 |
166 |
3 |
Hanna Jörlund |
1991 |
BL6891 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:18.60 |
167 |
4 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:18.72 |
370 |
5 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:31.78 |
275 |
6 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:40.01 |
Skapad av WinGrodan 1.24.07 |
Utskriftsdatum |
14 maj 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
15:25 |
|