Program för UGP 3, Täby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 26, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 177 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 25 m | 59.54 | |
2 | 261 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | 59.80 | |
3 | 179 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 59.81 | |
4 | 171 | Eriksson Mathilda | 2001 | TUREBERG | AE2201 | 25 m | 1:00.47 | |
5 | 223 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:00.65 | |
6 | 267 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 1:00.75 | |
7 | 129 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:00.83 | |
8 | 225 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:01.51 | |
9 | 227 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:02.29 | |
10 | 160 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:02.42 | |
11 | 131 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:02.46 | |
12 | 7 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:02.61 | |
13 | 238 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:02.79 | |
14 | 274 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 25 m | 1:02.99 | |
15 | 168 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:03.00 | |
16 | 139 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 1:03.44 | |
17 | 132 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:03.72 | |
18 | 216 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:03.91 | |
19 | 128 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 1:04.10 | |
20 | 151 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:04.17 | |
21 | 194 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:04.28 | |
22 | 248 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 1:04.45 | |
23 | 136 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:04.46 | |
24 | 12 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 50 m | 1:04.75 | |
25 | 115 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 1:04.89 | |
26 | 8 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:05.36 | |
27 | 143 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 1:05.45 | |
28 | 127 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:05.46 | |
29 | 156 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:05.63 | |
30 | 214 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:05.69 | |
31 | 243 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 1:05.89 | |
32 | 110 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 50 m | 1:06.46 | |
33 | 245 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 1:06.47 | |
34 | 142 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:06.61 | |
35 | 241 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 1:06.72 | |
36 | 155 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 50 m | 1:06.93 | |
37 | 251 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 1:07.01 | |
38 | 265 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 50 m | 1:07.31 | |
39 | 153 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 25 m | 1:07.36 | |
40 | 249 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 50 m | 1:07.95 | |
41 | 270 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 50 m | 1:07.99 | |
42 | 228 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 50 m | 1:08.16 | |
43 | 278 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 1:08.34 | |
44 | 272 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 50 m | 1:08.39 | |
45 | 246 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 1:08.97 | |
46 | 260 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 1:09.19 | |
47 | 181 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 25 m | 1:09.28 | |
48 | 197 | Lu Emma | 2002 | VÄSBY SS | BE2402 | 50 m | 1:09.42 | |
49 | 175 | Norén Victoria | 2002 | TUREBERG | AK4802 | 25 m | 1:09.54 | |
50 | 191 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 1:09.59 | |
51 | 282 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | bc3600 | 50 m | 1:09.73 | EFT |
52 | 174 | Larsered Felicia | 2003 | TUREBERG | AW2803 | 25 m | 1:09.86 | |
53 | 271 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:10.11 | |
54 | 255 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:10.22 | |
55 | 242 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 1:10.53 | |
56 | 250 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 1:10.91 | |
57 | 222 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 1:10.95 | |
58 | 180 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:11.05 | |
59 | 118 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 1:11.21 | |
60 | 105 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 1:11.22 | |
61 | 101 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 1:11.51 | |
62 | 162 | Valeskog Nicole | 2004 | TÄBY SIM | AT5204 | 25 m | 1:11.55 | |
63 | 126 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 1:11.69 | |
64 | 134 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 1:12.01 | |
65 | 277 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 50 m | 1:12.41 | |
66 | 217 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:13.20 | |
67 | 247 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:13.39 | |
68 | 1 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | 1:13.61 | |
69 | 284 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | 1:14.17 | EFT |
70 | 211 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 1:14.40 | |
71 | 269 | Tesfai Naomi | 2003 | JÄRFÄLLA S | AK8603 | 50 m | 1:14.66 | |
72 | 226 | de Besche Ebba | 2003 | JÄRFÄLLA S | AD0803 | 25 m | 1:14.95 | |
73 | 159 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:14.97 | |
74 | 186 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 50 m | 1:15.17 | |
75 | 6 | Montan Sofia | 2004 | DANDERYD | BJ2804 | 25 m | 1:15.68 | |
76 | 3 | Blomqvist Louise | 2004 | DANDERYD | BD2204 | 25 m | 1:15.76 | |
77 | 120 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 1:16.49 | |
78 | 233 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 50 m | 1:16.56 | |
79 | 237 | Hansen Sofia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AL9604 | 25 m | 1:16.61 | |
80 | 114 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 1:18.02 | |
81 | 235 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:18.93 | |
82 | 2 | Bergenstein Fransson Elina | 2004 | DANDERYD | BJ7604 | 50 m | 1:19.84 | |
83 | 236 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:19.96 | |
84 | 273 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:20.57 | |
85 | 244 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:21.71 | |
86 | 204 | Ovuka Agnes | 2001 | VÄSBY SS | BT3201 | 25 m | 1:22.11 | |
87 | 210 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 1:24.79 | |
88 | 275 | Westberg Jessika | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ7803 | 25 m | 1:26.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 | Utskriftsdatum | 02 juni 2016 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 16:17 |