Program for DM/JDM & UGP 3 (50m) 2016 VSSF
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 27, 50m Fjärilsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Isabelle Höstman (1990) 27.28 2010-07-17 |
Distriktrekord Juniorer: Isabelle Höstman (1990) 27.28 2010-07-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 274 | Andersson Frida | 1991 | UDDEVALLA | AK1491 | 50 m | 28.62 | |
2 | 6 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 28.63 | |
3 | 272 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | AO7696 | 50 m | 29.57 | |
4 | 58 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | AN6602 | 50 m | 29.63 | |
5 | 212 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 29.78 | |
6 | 160 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 29.79 | |
7 | 137 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 29.93 | |
8 | 181 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 30.04 | |
9 | 53 | Heina Christin | 1996 | GÖTEBORG | BA0296 | 50 m | 30.07 | |
10 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 30.35 | |
11 | 177 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 30.40 | |
12 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 30.41 | |
13 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 30.71 | |
14 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 30.84 | |
15 | 48 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 50 m | 30.96 | |
16 | 61 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 31.11 | |
17 | 79 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 31.17 | |
18 | 275 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 31.35 | |
19 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 31.44 | |
20 | 85 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | AE8200 | 50 m | 31.59 | |
21 | 143 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 31.70 | EFT |
22 | 282 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 31.81 | |
23 | 134 | Lange Helén | 1996 | SK LAXEN | AN1296 | 50 m | 31.91 | |
24 | 144 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 31.96 | |
25 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 32.28 | |
26 | 294 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 32.34 | |
27 | 236 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 50 m | 32.40 | |
28 | 91 | Hultgren Ebba | 2000 | KUNGSBACKA | AL8400 | 50 m | 32.42 | |
29 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 32.51 | |
30 | 239 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 32.51 | |
31 | 276 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 32.53 | |
32 | 150 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 32.59 | |
33 | 255 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 32.60 | |
34 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 32.64 | |
35 | 133 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 32.74 | |
36 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | 32.75 | |
37 | 50 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 32.83 | |
38 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 32.84 | |
39 | 256 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 32.86 | |
40 | 196 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 32.87 | |
41 | 247 | Svensson Kajsa | 2000 | TROLLHÄTTA | BD0600 | 50 m | 33.08 | EFT |
42 | 152 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 50 m | 33.38 | EFT |
43 | 211 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 50 m | 33.54 | EFT |
44 | 235 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 34.90 | EFT |
45 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 37.07 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |