Startliste for DM/JDM & UGP 3 (50m) 2016 VSSF
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 32, 200m Fjärilsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Christer Wallin (1969) 2:01.08 1989-07-25 |
Distriktrekord Juniorer: Jesper Jonsson (1993) 2:04.52 2013-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 92 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 2:09.09 | |
2 | 66 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 2:10.88 | |
3 | 171 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 2:12.02 | |
4 | 138 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 2:14.59 | |
5 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 2:17.89 | |
6 | 136 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 50 m | 2:19.78 | |
7 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 2:23.66 | |
8 | 280 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 2:25.36 | |
9 | 43 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 2:26.77 | |
10 | 59 | Phu Alex | 2000 | GÖTEBORG | AP6700 | 50 m | 2:28.10 | |
11 | 170 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 50 m | 2:31.13 | |
12 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 2:31.16 | |
13 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 2:38.01 | |
14 | 221 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:38.58 | |
15 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 2:43.31 | |
16 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:43.37 | |
17 | 158 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 2:44.53 | |
18 | 356 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 50 m | 2:51.91 | |
19 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 2:58.05 | |
20 | 403 | Jedbratt Felix | 2003 | MASS | AJ7703 | 50 m | 3:02.64 | |
21 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 3:07.94 | |
22 | 395 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 3:24.44 | |
23 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 3:25.88 | |
24 | 51 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | ||
25 | 366 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 50 m | ||
26 | 453 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | AI5703 | 50 m | ||
27 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | ||
28 | 470 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 50 m | ||
29 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | ||
30 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | ||
31 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |