Ohjelma DM/JDM & UGP 3 (50m) 2016 VSSF
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:59.29 2014-04-10 |
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 2:00.72 2010-08-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 2:10.04 | |
2 | 171 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 2:10.21 | |
3 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 2:14.24 | |
4 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 2:17.06 | |
5 | 288 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 2:19.70 | |
6 | 221 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:20.73 | |
7 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:24.79 | |
8 | 284 | Hansson Gabriel | 2000 | UDDEVALLA | AE8700 | 50 m | 2:26.22 | |
9 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 2:28.84 | |
10 | 286 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 50 m | 2:29.47 | |
11 | 512 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 2:29.92 | EFT |
12 | 254 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 2:30.41 | |
13 | 293 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 2:30.87 | |
14 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 2:30.95 | |
15 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 2:32.01 | |
16 | 349 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | AI4301 | 50 m | 2:38.84 | |
17 | 285 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | 2:39.72 | |
18 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 2:40.74 | |
19 | 162 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 2:41.66 | |
20 | 442 | Emanuelsson Noah | 2003 | S 02 | AI8703 | 50 m | 2:43.46 | |
21 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 2:43.88 | |
22 | 98 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 2:43.97 | |
23 | 390 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 50 m | 2:45.25 | |
24 | 351 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 2:45.64 | |
25 | 77 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 50 m | 2:48.00 | |
26 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 2:52.85 | |
27 | 330 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 2:52.98 | |
28 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 2:54.30 | |
29 | 443 | Forssell Gustav | 2003 | S 02 | AL3503 | 50 m | 2:54.64 | |
30 | 407 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 2:55.58 | |
31 | 263 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:56.32 | |
32 | 258 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 2:58.18 | |
33 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 2:58.51 | |
34 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 2:58.71 | |
35 | 470 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 50 m | 3:00.72 | |
36 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 3:03.76 | |
37 | 402 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | 3:07.36 | |
38 | 510 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 50 m | 3:11.92 | |
39 | 509 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | AW8902 | 50 m | 3:14.10 | |
40 | 505 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 3:15.06 | |
41 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 3:17.10 | |
42 | 103 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 3:19.41 | |
43 | 482 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | AE5705 | 50 m | 3:23.66 | |
44 | 477 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 3:28.25 | |
45 | 305 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 50 m | 3:29.24 | |
46 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 3:32.76 | |
47 | 366 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 50 m | 3:33.48 | |
48 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 3:33.59 | |
49 | 340 | Ljungqvist Oscar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 3:34.51 | |
50 | 455 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 50 m | 3:37.66 | |
51 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 3:39.91 | |
52 | 336 | Johansson Simon | 2003 | GÖTEBORG | AY5703 | 50 m | ||
53 | 348 | Saied Daniel | 2003 | GÖTEBORG | AW3503 | 50 m | ||
54 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | ||
55 | 441 | Eliasson Oscar | 2001 | S 02 | AI9301 | 50 m | ||
56 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | ||
57 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | ||
58 | 503 | Curlow Emil | 2002 | FALKENBERG | AO7902 | 50 m | ||
59 | 507 | Mcadam Alexander | 2004 | FALKENBERG | AE7504 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |