Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber Grp. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 31, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 50 m | 53.32 | |
2 | 160 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 53.76 | |
3 | 124 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 54.02 | |
4 | 50 | Steenberg Thomas | 1994 | LYNGBY | 9403AE | 25 m | 54.20 | |
5 | 198 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 55.97 | |
6 | 334 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 56.29 | |
7 | 159 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 56.76 | |
8 | 298 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 56.80 | |
9 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 57.06 | |
10 | 113 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 57.07 | |
11 | 339 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 57.25 | |
12 | 227 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 57.25 | |
13 | 56 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 57.26 | |
14 | 341 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 57.52 | |
15 | 174 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 57.54 | |
16 | 360 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 57.57 | |
17 | 181 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 57.62 | |
18 | 59 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 57.81 | |
19 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 57.86 | |
20 | 314 | Labuhn Mikkel | 1993 | VEST | 9363AF | 25 m | 58.03 | |
21 | 328 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 58.09 | |
22 | 43 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 58.09 | |
23 | 183 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 58.15 | |
24 | 276 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 58.16 | |
25 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 58.31 | |
26 | 70 | Holdrup Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9355AA | 25 m | 58.35 | |
27 | 111 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 58.35 | |
28 | 42 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 58.44 | |
29 | 179 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 58.80 | |
30 | 163 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 58.83 | |
31 | 145 | Ross Tobias | 1993 | FARUM | 9335AF | 25 m | 58.83 | |
32 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 59.03 | |
33 | 217 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 59.06 | |
34 | 284 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 59.12 | |
35 | 313 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 59.17 | |
36 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 59.23 | |
37 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 59.26 | |
38 | 272 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 59.37 | |
39 | 278 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 25 m | 59.54 | |
40 | 107 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 59.68 | |
41 | 356 | Toft Nicklas Plum | 1993 | GLADSAXE | 9371AB | 25 m | 59.76 | |
42 | 270 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 59.78 | |
43 | 271 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 59.79 | |
44 | 80 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 59.92 | |
45 | 146 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 59.93 | |
46 | 318 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 59.95 | |
47 | 231 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 59.98 | |
48 | 40 | Engelbrecht Jonatan | 1994 | LYNGBY | 9411AF | 25 m | 1:00.08 | |
49 | 117 | Gadsbøll Peter | 1993 | ALLERØD | 9373AI | 25 m | 1:00.15 | |
50 | 316 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 1:00.20 | |
51 | 122 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 1:00.30 | |
52 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:00.35 | |
53 | 154 | Aunstrup Kenny Emil | 1993 | FR.VÆRK | 9327AJ | 25 m | 1:00.39 | |
54 | 311 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:00.79 | |
55 | 258 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 1:00.88 | |
56 | 98 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 1:01.03 | |
57 | 225 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 1:01.11 | |
58 | 219 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 1:01.38 | |
59 | 290 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:01.42 | |
60 | 247 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 1:01.48 | |
61 | 188 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 1:01.65 | |
62 | 259 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 1:01.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |