Program för Vårsimiaden Distrikt, Nacka (Skuru)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag 23april
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
08:27 |
|
|
Arrangör |
Skuru IK & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Ylva Aldrin |
2003 |
AZ0403 |
SKURU IK |
|
25m |
1:45.23 |
255 |
2 |
Alma Söderqvist |
2003 |
BS7803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:35.97 |
211 |
3 |
Tilde Varnestig |
2003 |
BJ0403 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.83 |
237 |
4 |
Ebba Hedman |
2003 |
BL3203 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:29.95 |
200 |
5 |
Olivia Nyberg Borgelin |
2003 |
BT5603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:41.52 |
399 |
6 |
Lisa Haag |
2003 |
BL4203 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:52.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Leah Amtell |
2003 |
BJ6203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.92 |
144 |
2 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
1:20.94 |
175 |
3 |
Mandana Fardi |
2003 |
AO5203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.64 |
243 |
4 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:18.75 |
14 |
5 |
Lisa Eriksson |
2003 |
AO9403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:21.24 |
209 |
6 |
Malin Wahlén |
2003 |
BK8803 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
AX9803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:17.87 |
19 |
2 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:16.27 |
7 |
3 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:14.43 |
88 |
4 |
Vera Backman |
2003 |
BB8403 |
SKK |
|
25m |
1:15.77 |
257 |
5 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:17.78 |
201 |
6 |
Emma Orrung |
2003 |
BK7803 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.28 |
3 |
2 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:10.94 |
313 |
3 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.08 |
331 |
4 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.35 |
343 |
5 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.08 |
213 |
6 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:08.30 |
369 |
2 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:06.62 |
110 |
3 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
25m |
1:06.05 |
310 |
4 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:06.56 |
62 |
5 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:07.99 |
57 |
6 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:08.73 |
Skapad av WinGrodan 1.25.04 |
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
08:27 |
|