Program för SM/JSM (50m)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
SM/JSM (50m) 2016 |
|
Utskriftsdatum |
06 juli 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Norrköping |
|
Utskriftstid |
20:07 |
|
|
Arrangör |
SSF/Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juli 2016 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Försök (6) |
Sponsor: Westerbergs Fastigheter |
SR: Sarah Sjöström (1993) 55.64 2015-08-03 |
SJR: Sarah Sjöström (1993) 56.06 2009-07-27 |
MR: Sarah Sjöström (1993) 56.50 2014-07-03 |
FM: Sarah Sjöström Södertörns SS 56.96 |
|
Heat 1 (6) , Junior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
409 |
2 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:08.05 |
171 |
3 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:06.62 |
531 |
4 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:06.02 |
591 |
5 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
SPIF SF |
|
50m |
1:06.46 |
569 |
6 |
Amanda Andersson |
1996 |
AO7696 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:06.75 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
443 |
1 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
50m |
1:05.70 |
250 |
2 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
1:05.54 |
279 |
3 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:04.96 |
497 |
4 |
Matilda Klintberg |
1999 |
AH1299 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:04.79 |
91 |
5 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:04.96 |
78 |
6 |
Matilda Weiler |
1998 |
AF0898 |
HS |
|
50m |
1:05.09 |
31 |
7 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:05.68 |
402 |
8 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:06.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
374 |
1 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:04.62 |
436 |
2 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:04.54 |
80 |
3 |
Ronja Wikström |
1996 |
BQ0696 |
HS |
|
50m |
1:04.41 |
153 |
4 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
1:03.96 |
329 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
50m |
1:04.11 |
340 |
6 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
50m |
1:04.43 |
253 |
7 |
Linnéa Lundborg |
2000 |
AZ5600 |
MASS |
|
50m |
1:04.55 |
445 |
8 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
50m |
1:04.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Ebba Stillman |
1996 |
AH9496 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:03.25 |
587 |
2 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:03.02 |
408 |
3 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:02.55 |
57 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
58.29 |
271 |
5 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:02.43 |
296 |
6 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
50m |
1:03.02 |
585 |
7 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:03.11 |
126 |
8 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:03.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
558 |
3 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
50m |
1:04.61 |
370 |
4 |
Stina Gardell |
1990 |
AG9690 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:00.52 |
524 |
5 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:03.41 |
300 |
6 |
Michelle Franzén |
1993 |
AN0893 |
NKK |
|
50m |
1:05.24 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
487 |
2 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.49 |
278 |
3 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:03.94 |
434 |
4 |
Sarah Sjöström |
1993 |
BN4493 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
55.64 |
513 |
5 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:01.12 |
237 |
6 |
Nathalie Lindborg |
1991 |
BN5691 |
MKK |
|
50m |
1:04.79 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
06 juli 2016 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
Utskriftstid |
20:07 |
|