Program för SM/JSM (50m)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer Junior |
SR: Sarah Sjöström (1993) 55.64 2015-08-03 |
SJR: Sarah Sjöström (1993) 56.06 2009-07-27 |
MR: Sarah Sjöström (1993) 56.50 2014-07-03 |
FM: Sarah Sjöström Södertörns SS 56.96 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Hansson Louise | 1996 | HS | AO1896 | 50 m | 58.29 | |
2 | 271 | Hippi Jaqueline | 1996 | SK NEPTUN | AJ8496 | 50 m | 1:02.43 | |
3 | 408 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 1:02.55 | |
4 | 296 | Diaz-Nilsson Rebecca | 1996 | NKK | AD8296 | 50 m | 1:03.02 | |
5 | 587 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 50 m | 1:03.02 | |
6 | 585 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 50 m | 1:03.11 | |
7 | 124 | Stillman Ebba | 1996 | JÖNKÖPING | AH9496 | 50 m | 1:03.25 | |
8 | 28 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 50 m | 1:03.58 | |
9 | 126 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | AA0296 | 50 m | 1:03.87 | |
10 | 153 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 50 m | 1:03.96 | |
11 | 329 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 1:04.11 | |
12 | 80 | Wikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 1:04.41 | |
13 | 340 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 1:04.43 | |
14 | 466 | Eriksson Mathilda | 2001 | TUREBERG | AE2201 | 50 m | 1:04.44 | |
15 | 436 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 1:04.54 | |
16 | 253 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:04.55 | |
17 | 374 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 1:04.62 | |
18 | 445 | Forés Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 50 m | 1:04.65 | |
19 | 240 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 50 m | 1:04.72 | |
20 | 497 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 50 m | 1:04.79 | |
21 | 91 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | AR4499 | 50 m | 1:04.96 | |
22 | 279 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 50 m | 1:04.96 | |
23 | 78 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 1:05.09 | |
24 | 250 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 1:05.54 | |
25 | 31 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | AK1897 | 50 m | 1:05.68 | |
26 | 443 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 50 m | 1:05.70 | |
27 | 257 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 1:05.94 | |
28 | 402 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 50 m | 1:06.01 | |
29 | 531 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 1:06.02 | |
30 | 591 | Burt Ayleen | 1997 | SPIF SF | BB5497 | 50 m | 1:06.46 | |
31 | 171 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 50 m | 1:06.62 | |
32 | 569 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | AO7696 | 50 m | 1:06.75 | |
33 | 409 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 1:08.05 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 02 juli 2016 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 07:33 |