Ohjelma Hela-uinnit 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 34, M, P-13 100 m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 97A109 | 25 m | 1:04.39 | 1:07.39 | |
2 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 99A373 | 50 m | 1:12.77 | 1:12.77 | |
3 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 50 m | 1:13.73 | 1:13.73 | |
4 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 00A330 | 25 m | 1:13.12 | 1:16.12 | |
5 | Grönroos Lassi | 2000 | SalU | 00A219 | 50 m | 1:16.19 | 1:16.19 | |
6 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 1:16.60 | 1:16.60 | |
7 | Malm Ivar | 2001 | VUS-VSS | 01A596 | 50 m | 1:17.97 | 1:17.97 | |
8 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 1:15.88 | 1:18.88 | |
9 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 50 m | 1:19.66 | 1:19.66 | |
10 | Arkkila Mika | 2000 | ÅSK | 00B015 | 25 m | 1:18.75 | 1:21.75 | |
11 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 1:19.45 | 1:22.45 | |
12 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 1:22.57 | 1:22.57 | |
13 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 50 m | 1:22.68 | 1:22.68 | |
14 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 50 m | 1:23.50 | 1:23.50 | |
15 | Backman Rasmus | 2000 | HSS | 00A466 | 50 m | 1:24.76 | 1:24.76 | |
16 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 50 m | 1:24.95 | 1:24.95 | |
17 | Koskinen Eetu | 2002 | LaUS | 02A250 | 25 m | 1:22.44 | 1:25.44 | |
18 | Kaipainen Ville | 2000 | SalU | 00A494 | 25 m | 1:22.48 | 1:25.48 | |
19 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 50 m | 1:25.86 | 1:25.86 | |
20 | Huhti Aapo | 2003 | LUS | 03A936 | 25 m | 1:22.92 | 1:25.92 | |
21 | Kuhna Niko | 2002 | VUS-VSS | 02A396 | 50 m | 1:26.40 | 1:26.40 | |
22 | Peltonen Valdemar | 2002 | VUS-VSS | 02B190 | 50 m | 1:27.84 | 1:27.84 | |
23 | Uosukainen Lauri | 2002 | LaUS | 02A568 | 50 m | 1:28.96 | 1:28.96 | |
24 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 01A245 | 50 m | 1:29.24 | 1:29.24 | |
25 | Ketonen Oskari | 2002 | VUS-VSS | 02A648 | 50 m | 1:29.86 | 1:29.86 | |
26 | Heino Vilho | 2003 | RaUS | 03A250 | 25 m | 1:27.48 | 1:30.48 | |
27 | Oksakari Teemu | 2003 | VUS-VSS | 03A161 | 50 m | 1:33.08 | 1:33.08 | |
28 | Harju Tuukka | 2003 | VUS-VSS | 03A544 | 50 m | 1:33.20 | 1:33.20 | |
29 | Närjä Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 50 m | 1:33.90 | 1:33.90 | |
30 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 02A004 | 25 m | 1:31.54 | 1:34.54 | |
31 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 01A341 | 50 m | 1:35.01 | 1:35.01 | |
32 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 50 m | 1:38.33 | 1:38.33 | |
33 | Hatakka Samu | 2003 | RaUS | 03A451 | 25 m | 1:37.12 | 1:40.12 | |
34 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 50 m | 1:41.41 | 1:41.41 | |
35 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 25 m | 1:38.44 | 1:41.44 | |
36 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 25 m | 1:38.65 | 1:41.65 | |
37 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 05A167 | 25 m | 1:38.78 | 1:41.78 | |
38 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 1:38.96 | 1:41.96 | |
39 | Muuri Osku | 2002 | UiKaa | 02A907 | 50 m | 1:42.79 | 1:42.79 | |
40 | Kinnala Kalle | 2001 | UiKaa | 01A082 | 50 m | 1:43.16 | 1:43.16 | |
41 | Isomaa Jesper | 2004 | LUS | 04A538 | 25 m | 1:42.47 | 1:45.47 | |
42 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 1:46.05 | 1:46.05 | |
43 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 1:46.93 | 1:46.93 | |
44 | Pohjola Joona | 2004 | SalU | 04A607 | 50 m | 1:48.76 | 1:48.76 | |
45 | Vuollet Linus | 2004 | VUS-VSS | 04A241 | 50 m | 1:50.97 | 1:50.97 | |
46 | Muuri Miko | 2004 | UiKaa | 04A332 | 25 m | 1:52.15 | 1:55.15 | |
47 | Ahinko Santeri | 2004 | VeUS | 04B029 | 25 m | 1:53.34 | 1:56.34 | |
48 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 25 m | 1:53.92 | 1:56.92 | |
49 | Nurminen Miika | 2005 | SalU | 05A624 | 50 m | 1:57.60 | 1:57.60 | |
50 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 1:56.01 | 1:59.01 | |
51 | Rauhala Rasmus | 2004 | UiKaa | 04A120 | 25 m | 1:56.84 | 1:59.84 | |
52 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 50 m | 2:00.53 | 2:00.53 | |
53 | Rantasuo Aimo | 2003 | Ui-Va | 03B019 | 25 m | 1:59.32 | 2:02.32 | |
54 | Ylipelkonen Matias | 2003 | SeUi | 03A101 | 25 m | 2:01.90 | 2:04.90 | |
55 | Falkstedt Elmeri | 2004 | SalU | 04A941 | 25 m | 2:09.01 | 2:12.01 | |
56 | Syrjä Väinö | 2003 | RaUS | 03A638 | 50 m | 2:14.64 | 2:14.64 | |
57 | Yli-Jama Kalle | 2006 | SalU | 06A108 | 50 m | 2:15.30 | 2:15.30 | |
58 | Laaksonen John | 2003 | AUi | 03B120 | 25 m | |||
59 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 93A193 | 25 m | |||
60 | Hietarinne Joonatan | 2006 | SalU | 06A275 | 25 m | |||
61 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 25 m | |||
62 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 99A388 | 50 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.04 | Tulostuspäivämäärä | 05 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 08:00 |