Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 4/6 Klockan 10.00 (Insim kl 09.00)
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 72 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 56.44 | |
2 | 43 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 56.90 | |
3 | 181 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 58.94 | |
4 | 280 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 58.97 | |
5 | 204 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 1:00.74 | |
6 | 126 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:01.63 | |
7 | 192 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:01.88 | |
8 | 138 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 50 m | 1:04.79 | |
9 | 196 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:05.31 | |
10 | 178 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 1:08.16 | |
11 | 14 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 50 m | 1:08.19 | |
12 | 232 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:08.77 | |
13 | 89 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:09.26 | |
14 | 11 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:10.67 | |
15 | 236 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:11.52 | |
16 | 39 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:13.03 | |
17 | 160 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:14.90 | |
18 | 214 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:15.27 | |
19 | 282 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:15.36 | |
20 | 321 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:16.25 | |
21 | 263 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:16.64 | |
22 | 124 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:17.09 | |
23 | 162 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:18.19 | |
24 | 151 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:18.47 | |
25 | 76 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:19.11 | |
26 | 339 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 50 m | 1:21.02 | |
27 | 116 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:21.67 | |
28 | 243 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:22.29 | |
29 | 31 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 1:22.99 | |
30 | 332 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:23.45 | |
31 | 341 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 50 m | 1:23.52 | EFT |
32 | 56 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:24.23 | |
33 | 240 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:24.24 | |
34 | 340 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 1:26.01 | EFT |
35 | 200 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:26.12 | |
36 | 51 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 1:28.35 | |
37 | 165 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 1:30.64 | |
38 | 276 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 50 m | 1:33.46 | |
39 | 94 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 50 m | 1:36.18 | |
40 | 286 | Cao Kevin | 2003 | ÖSA | AX5303 | 50 m | 1:38.00 | |
41 | 203 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:43.98 | |
42 | 141 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 50 m | 1:49.00 | |
43 | 255 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 50 m | 2:00.00 | |
44 | 246 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | AB6306 | 50 m | 2:40.86 | |
45 | 12 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 50 m | ||
46 | 164 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 50 m | ||
47 | 228 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 50 m | ||
48 | 316 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 02 juni 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 23:39 |