Program for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 34
|
Stvne navn |
Copenhagen Alm. Brand Bank Cup |
|
Udskriftsdato |
22 maj 2016 |
|
|
Stvne by |
Kbenhavn |
|
Udskriftstidspunkt |
08:26 |
|
|
Arrangr |
Hovedstadens Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
20 maj 2016 |
|
|
|
|
Lb 34, 100m Frisvmning Herrer |
Indledende (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
Oscar Jensen |
2003 |
0317AE |
BIRKERD |
|
50m |
1:11.00 |
71 |
4 |
Jesper Schidt |
2001 |
0107AK |
HELSINGR |
|
50m |
1:08.18 |
95 |
5 |
Marcus Hiort |
2003 |
0307AH |
GLADSAXE |
|
50m |
1:08.18 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
49 |
1 |
Nicholas Svane |
2002 |
0213AF |
ALLERD |
|
50m |
1:07.00 |
44 |
2 |
Rasmus Nielsen |
2001 |
0193AC |
ALLERD |
|
50m |
1:03.76 |
23 |
3 |
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
0231AD |
BIRKERD |
|
50m |
1:00.13 |
200 |
4 |
Emil Kayerd-Rasmussen |
2002 |
0253AH |
LYNGBY |
|
50m |
58.50 |
89 |
5 |
Jeroen Grimmelikhuijzen |
2002 |
0211AF |
GLADSAXE |
|
50m |
59.76 |
24 |
6 |
Mikkel Eg Ibsen |
2002 |
0221AD |
BIRKERD |
|
50m |
1:02.20 |
182 |
7 |
Oliver Sgaard-Andersen |
2003 |
0339AK |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:04.91 |
191 |
8 |
Noah Koefoed Weiss |
2003 |
0381AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:08.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
109 |
1 |
Oliver Steenberg |
2002 |
0225AE |
GLADSAXE |
|
50m |
1:06.99 |
121 |
2 |
Valdemar Brns |
2003 |
0341AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:03.57 |
38 |
3 |
Frederik Bornemann |
2001 |
0163AH |
ALLERD |
|
50m |
1:00.09 |
87 |
4 |
William Christoffersen |
2001 |
0147AF |
GLADSAXE |
|
50m |
57.96 |
65 |
5 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGR |
|
50m |
59.67 |
196 |
6 |
Gustav Fabiansen |
2002 |
0215AH |
LYNGBY |
|
50m |
1:01.76 |
32 |
7 |
Lucas Emil Christensen |
2003 |
0349AC |
ALLERD |
|
50m |
1:04.79 |
33 |
8 |
Daniel Garne Larsen |
2003 |
0373AA |
ALLERD |
|
50m |
1:07.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Frede Meincke |
2002 |
0275AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:05.73 |
22 |
2 |
Mathias Holm |
2001 |
0165AF |
BIRKERD |
|
50m |
1:02.74 |
199 |
3 |
Oliver Aagaard Jeppesen |
2001 |
0129AL |
LYNGBY |
|
50m |
59.96 |
207 |
4 |
William Textor Broch |
2001 |
0157AD |
LYNGBY |
|
50m |
55.73 |
42 |
5 |
Jannick Hansen |
2001 |
0117AD |
ALLERD |
|
50m |
59.56 |
97 |
6 |
Jakob Alexander Jensen |
2002 |
0205AH |
GLADSAXE |
|
50m |
1:00.95 |
19 |
7 |
Emil Kildahl Dssing |
2002 |
0273AC |
BIRKERD |
|
50m |
1:04.61 |
178 |
8 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
0343AQ |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:07.13 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 |
Udskriftsdato |
22 maj 2016 |
Licens til Hovedstadens Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:26 |
|