Program för Swim for Life
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Swim for life 2016 |
|
Utskriftsdatum |
20 augusti 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
12:47 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 augusti 2016 |
|
|
|
|
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (5) |
Beräknad start 14:27 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Joel Garpåker |
2002 |
AY8102 |
SS IDEN |
|
50m |
|
79 |
2 |
Sebastian Björk |
2007 |
AA5907 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:05.63 |
72 |
3 |
Oliver Wohlquist |
2005 |
AK8905 |
LANDSKRONA |
|
50m |
59.88 |
17 |
4 |
Dennis Henriksson |
2005 |
AN4705 |
SS IDEN |
|
50m |
58.52 |
14 |
5 |
Tim Edelberg |
2007 |
AB1507 |
SS IDEN |
|
25m |
59.84 |
88 |
6 |
Victor Gunnersand |
2006 |
AK0706 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:03.10 |
105 |
7 |
Hugo Peterson |
2005 |
AQ6905 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Oliver Björk |
2007 |
AE9107 |
SK LÖDDE |
|
25m |
54.92 |
95 |
2 |
Albin Lundkvist |
2006 |
AK4106 |
SK LÖDDE |
|
25m |
52.37 |
100 |
3 |
Ted Nilsson |
2006 |
AE7106 |
SK LÖDDE |
|
50m |
50.68 |
125 |
4 |
Rasmus Pedersen |
2003 |
AQ7303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
46.36 |
6 |
5 |
Benjamin Huasson |
2007 |
AA5707 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
47.77 |
99 |
6 |
Anton Nilsson |
2006 |
AE8106 |
SK LÖDDE |
|
50m |
50.98 |
86 |
7 |
Pelle Erdös |
2005 |
AI5305 |
SK LÖDDE |
|
25m |
53.01 |
117 |
8 |
Axel Wergeland |
2006 |
AC5506 |
SK LÖDDE |
|
50m |
56.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Viggo Thomsen |
2004 |
AE4904 |
LANDSKRONA |
|
50m |
45.45 |
18 |
2 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
SS IDEN |
|
25m |
42.31 |
85 |
3 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
50m |
40.10 |
56 |
4 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
50m |
38.70 |
102 |
5 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
50m |
38.82 |
127 |
6 |
Alfred Thunell |
2002 |
AI9902 |
LANDSKRONA |
|
50m |
40.29 |
59 |
7 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
43.70 |
4 |
8 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
45.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Oliver Larsson |
2001 |
AU1301 |
LANDSKRONA |
|
50m |
37.40 |
118 |
2 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
35.76 |
107 |
3 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
50m |
35.24 |
120 |
4 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
50m |
34.75 |
97 |
5 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
50m |
34.97 |
90 |
6 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
50m |
35.48 |
29 |
7 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
50m |
36.75 |
5 |
8 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
38.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
50m |
34.28 |
38 |
2 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.08 |
30 |
3 |
Alfred Christensson |
1998 |
AH0398 |
LANDSKRONA |
|
50m |
28.55 |
43 |
4 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
50m |
28.50 |
68 |
5 |
Hampus Svensson |
1999 |
AE5199 |
LANDSKRONA |
|
50m |
28.54 |
31 |
6 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
LANDSKRONA |
|
50m |
29.85 |
53 |
7 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
50m |
32.56 |
27 |
8 |
Simon Bonnevier |
2001 |
AH7301 |
LANDSKRONA |
|
50m |
34.64 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
20 augusti 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
12:47 |
|