Program för Wasasimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 4/12 kl. 10:00 (insim kl. 08:50)
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Wasasimmet |
|
Utskriftsdatum |
03 december 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Filipstad |
|
Utskriftstid |
18:50 |
|
|
Arrangör |
Filipstads Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 december 2016 |
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Fl 12 år oä |
Finaler (7) |
Sponsor: OLW Dill & Gräslök |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Liv Jonsson |
2004 |
|
SS MORA |
|
25m |
|
192 |
2 |
Hazhe Mohammadi |
2004 |
BW5604 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
162 |
3 |
Linnea Eriksson |
2003 |
BC0203 |
SS MORA |
|
25m |
|
146 |
4 |
Ebba Larsson |
2003 |
BO3603 |
HK SIM |
|
25m |
|
196 |
5 |
Wilma Pettersson |
2004 |
BD4804 |
HK SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Julia Åkerstrand |
2004 |
BC6604 |
HK SIM |
|
25m |
48.23 |
166 |
2 |
Anna Sisell |
2003 |
AP0203 |
SS MORA |
|
25m |
47.06 |
110 |
3 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
45.49 |
184 |
4 |
Emmy Ryngnevall |
2003 |
BM4803 |
NORA SS |
|
25m |
46.23 |
147 |
5 |
Evelina Larsson |
2002 |
BA1602 |
HK SIM |
|
25m |
47.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Alice Nordén |
2003 |
BM6203 |
LINDESBERG |
|
25m |
44.80 |
53 |
2 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
43.55 |
126 |
3 |
Amanda Blom |
2004 |
BF9804 |
GRUMS SS |
|
25m |
42.07 |
106 |
4 |
Linn Berglund |
2003 |
AP0603 |
FILIPSTAD |
|
25m |
43.50 |
132 |
5 |
Anna Kumm |
2004 |
AH9604 |
GRUMS SS |
|
25m |
43.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
41.13 |
40 |
2 |
Emelie Larsson |
2000 |
AY8600 |
SOLSTA |
|
25m |
40.33 |
152 |
3 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
38.06 |
112 |
4 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
39.34 |
30 |
5 |
Ebba Nilsson |
2003 |
AV8403 |
LINDESBERG |
|
25m |
40.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
37.94 |
130 |
2 |
Lovisa Grubb |
2000 |
AD1400 |
GRUMS SS |
|
25m |
35.52 |
42 |
3 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
SOLSTA |
|
25m |
35.07 |
165 |
4 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
35.49 |
33 |
5 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
35.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
150 |
1 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
34.73 |
141 |
2 |
Maija Brattström |
2004 |
AR8804 |
HK SIM |
|
25m |
34.03 |
17 |
3 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
33.39 |
63 |
4 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
50m |
34.00 |
131 |
5 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
34.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Klara Öhlin |
1999 |
BO6899 |
SS MORA |
|
25m |
33.38 |
144 |
2 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
32.19 |
119 |
3 |
Amanda Persson |
1996 |
AA5296 |
FILIPSTAD |
|
25m |
29.14 |
12 |
4 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
30.07 |
155 |
5 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
32.86 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
03 december 2016 |
Licensierad till: Filipstads Simklubb |
Utskriftstid |
18:50 |
|