Ohjelma European Transplant Swimming Championships
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
1_S
Event 1, 50m Freestyle Women HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
18 |
Edwards Jill |
1941 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
16 |
Moro Waltraud |
1958 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
27 |
Kirby Julie |
1967 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
33 |
Limmen Joke |
1962 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
3 |
37 |
Murphy Barbara |
1967 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
1 |
8 |
Bausch Chantal |
1992 |
DE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
10 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
09:58 |
|
2_S
Event 2, 50m Freestyle Men HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
39 |
Noble William |
1947 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
24 |
Hauer Rudolf |
1954 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
2 |
42 |
Riebli Rudolf |
1952 |
CH |
|
50 m |
|
|
|
3 |
47 |
Wallner Per |
1952 |
SE |
|
50 m |
|
|
|
4 |
48 |
Young Chris |
1952 |
DK |
|
50 m |
|
|
|
1 |
31 |
Lang Wayne |
1960 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
21 |
Georgiev Evgeni |
1968 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
2 |
26 |
Hodgkiss Robert |
1966 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
3 |
Afentoylis Dimitrios |
1979 |
GR |
|
50 m |
|
|
|
2 |
34 |
Lindström David |
1974 |
SE |
|
50 m |
|
|
|
3 |
40 |
Peev Georgi |
1976 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
1 |
25 |
Hickey Kevin |
1992 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
2 |
36 |
Moffatt Matthew |
1985 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
08 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
20:59 |
|
3_S
Event 3, 50m Backstroke Women HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
11 |
Bluml Monika |
1955 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
16 |
Moro Waltraud |
1958 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
27 |
Kirby Julie |
1967 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
37 |
Murphy Barbara |
1967 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
1 |
29 |
Kristensen Elisabeth |
1980 |
NO |
|
50 m |
|
|
|
2 |
38 |
Männikkö Sari |
1973 |
FI |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
4_S
Event 4, 50m Backstroke Men HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
17 |
Ederer Ulf G. |
1943 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
2 |
45 |
van der Laan Guus |
1941 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
1 |
32 |
Lees Alan |
1951 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
39 |
Noble William |
1947 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
46 |
van der Veen Henk |
1952 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
2 |
47 |
Wallner Per |
1952 |
SE |
|
50 m |
|
|
|
1 |
20 |
Ganchev Ognyan |
1960 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
1 |
21 |
Georgiev Evgeni |
1968 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
2 |
26 |
Hodgkiss Robert |
1966 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
11 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
23:52 |
|
5_S
Event 5, 50m Butterfly Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
58 |
Mackenzie Nicole |
1997 |
GB |
2022 |
50 m |
|
|
|
2 |
62 |
Berente Judit |
1963 |
HU |
5058 |
50 m |
|
|
|
3 |
63 |
Jeszenkovits Judit |
1954 |
HU |
6033 |
50 m |
|
|
|
4 |
66 |
Süli Flóra Anett |
2002 |
HU |
1008 |
50 m |
|
|
|
5 |
96 |
Bauer Simone |
1988 |
DE |
2003 |
50 m |
|
|
|
6 |
97 |
Gyurkó Alexandra |
1996 |
HU |
2031 |
50 m |
|
|
|
7 |
98 |
Martin Garcia Lourdes |
1986 |
ES |
3008 |
50 m |
|
|
|
8 |
99 |
Tirronen Anne |
1967 |
FI |
4029 |
50 m |
|
|
|
9 |
136 |
de Witte Maria |
1964 |
CH |
5125 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
08 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
12:54 |
|
6_S
Event 6, 50m Breaststroke Women HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
11 |
Bluml Monika |
1955 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
16 |
Moro Waltraud |
1958 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
2 |
19 |
Elin Sylvette |
1957 |
FR |
|
50 m |
|
|
|
1 |
27 |
Kirby Julie |
1967 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
33 |
Limmen Joke |
1962 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
3 |
35 |
Mc Lellan Louise |
1970 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
12 |
Burdon Debbie |
1978 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
29 |
Kristensen Elisabeth |
1980 |
NO |
|
50 m |
|
|
|
1 |
8 |
Bausch Chantal |
1992 |
DE |
|
50 m |
|
|
|
2 |
10 |
Bjørgo Torun |
1993 |
NO |
|
50 m |
|
|
|
3 |
41 |
Penther Janka |
1982 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
10 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
09:58 |
|
7_S
Event 7, 50m Breaststroke Men HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
4 |
Airey Derek |
1943 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
39 |
Noble William |
1947 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
44 |
Szeberenyi Ludwig |
1950 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
23 |
Grall Franz Kurt |
1953 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
2 |
24 |
Hauer Rudolf |
1954 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
3 |
42 |
Riebli Rudolf |
1952 |
CH |
|
50 m |
|
|
|
4 |
43 |
Sheehan John |
1953 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
5 |
46 |
van der Veen Henk |
1952 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
6 |
48 |
Young Chris |
1952 |
DK |
|
50 m |
|
|
|
1 |
9 |
Bergmann Thomas |
1958 |
DE |
|
50 m |
|
|
|
1 |
22 |
Glueck Uwe |
1963 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
3 |
Afentoylis Dimitrios |
1979 |
GR |
|
50 m |
|
|
|
2 |
40 |
Peev Georgi |
1976 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
1 |
36 |
Moffatt Matthew |
1985 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
08 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
21:00 |
|
8_S
Event 8, 100m Freestyle Women HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
18 |
Edwards Jill |
1941 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
16 |
Moro Waltraud |
1958 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
10 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
09:59 |
|
9_S
Event 9, 100m Freestyle Men HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
39 |
Noble William |
1947 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
21 |
Georgiev Evgeni |
1968 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
1 |
3 |
Afentoylis Dimitrios |
1979 |
GR |
|
50 m |
|
|
|
2 |
40 |
Peev Georgi |
1976 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
1 |
14 |
Doherty James |
1988 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
36 |
Moffatt Matthew |
1985 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
30 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
19:33 |
|
10_S
Event 10, 200m Freestyle Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
116 |
Klinaku Uarda |
2002 |
FR |
1004 |
50 m |
|
|
|
2 |
135 |
Dusatier Ambre |
2002 |
FR |
1003 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
11_S
Event 11, 200m Freestyle Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
69 |
Bennett Declan |
1999 |
GB |
1009 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
12_S
Event 12, 100m Breaststroke WomenHL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
11 |
Bluml Monika |
1955 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
16 |
Moro Waltraud |
1958 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
33 |
Limmen Joke |
1962 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
1 |
12 |
Burdon Debbie |
1978 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
41 |
Penther Janka |
1982 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
10 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
09:59 |
|
13_S
Event 13, 100m Breaststroke Men HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
4 |
Airey Derek |
1943 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
44 |
Szeberenyi Ludwig |
1950 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
43 |
Sheehan John |
1953 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
46 |
van der Veen Henk |
1952 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
3 |
47 |
Wallner Per |
1952 |
SE |
|
50 m |
|
|
|
4 |
48 |
Young Chris |
1952 |
DK |
|
50 m |
|
|
|
1 |
9 |
Bergmann Thomas |
1958 |
DE |
|
50 m |
|
|
|
1 |
5 |
Antonio Ernesto |
1963 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
2 |
22 |
Glueck Uwe |
1963 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
40 |
Peev Georgi |
1976 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
1 |
7 |
Barry Patrick |
1982 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
2 |
36 |
Moffatt Matthew |
1985 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
08 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
21:00 |
|
14_S
Event 14, 50m Butterfly Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
91 |
Jakubovics Péter |
1953 |
HU |
6032 |
50 m |
|
|
|
2 |
93 |
Mainer Javier |
1950 |
ES |
6010 |
50 m |
|
|
|
3 |
100 |
Martinetz Frank |
1967 |
DE |
4007 |
50 m |
|
|
|
1 |
73 |
Zychowicz Artur |
1991 |
PL |
2049 |
50 m |
|
|
|
2 |
74 |
Janczewski Jakub |
1984 |
PL |
3048 |
50 m |
|
|
|
3 |
77 |
Zimkowski Dawid |
1981 |
PL |
3050 |
50 m |
|
|
|
1 |
69 |
Bennett Declan |
1999 |
GB |
1009 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
15_S
Event 15, 100m Backstroke Women HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
11 |
Bluml Monika |
1955 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
27 |
Kirby Julie |
1967 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
16_S
Event 16, 100m Backstroke Men HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
17 |
Ederer Ulf G. |
1943 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
1 |
39 |
Noble William |
1947 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
1 |
46 |
van der Veen Henk |
1952 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
2 |
47 |
Wallner Per |
1952 |
SE |
|
50 m |
|
|
|
1 |
20 |
Ganchev Ognyan |
1960 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
1 |
21 |
Georgiev Evgeni |
1968 |
BG |
|
50 m |
|
|
|
2 |
26 |
Hodgkiss Robert |
1966 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
30 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
19:33 |
|
17_S
Event 17, 50m Backstroke Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
62 |
Berente Judit |
1963 |
HU |
5058 |
50 m |
|
|
|
2 |
98 |
Martin Garcia Lourdes |
1986 |
ES |
3008 |
50 m |
|
|
|
3 |
102 |
Lane Pamela |
1962 |
GB |
5046 |
50 m |
|
|
|
4 |
103 |
Manuwald-Seemueller Gudrun |
1949 |
DE |
6006 |
50 m |
|
|
|
5 |
115 |
Németh Georgina |
1990 |
HU |
2039 |
50 m |
|
|
|
1 |
65 |
Luka Timea |
2003 |
HU |
1007 |
50 m |
|
|
|
2 |
116 |
Klinaku Uarda |
2002 |
FR |
1004 |
50 m |
|
|
|
1 |
64 |
Sipos Timea |
2005 |
HU |
101 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
18_S
Event 18, 50m Backstroke Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
90 |
Heffernan Peter |
1956 |
IE |
6040 |
50 m |
|
|
|
2 |
91 |
Jakubovics Péter |
1953 |
HU |
6032 |
50 m |
|
|
|
3 |
94 |
Nádasdy József |
1952 |
HU |
6034 |
50 m |
|
|
|
4 |
95 |
Prendergast Paul |
1948 |
IE |
6042 |
50 m |
|
|
|
5 |
111 |
Ohnjec Miran |
1953 |
SI |
6055 |
50 m |
|
|
|
6 |
114 |
Uotinen Veijo |
1945 |
FI |
7007 |
50 m |
|
|
|
7 |
117 |
Becker Rudi |
1944 |
DE |
7001 |
50 m |
|
|
|
1 |
55 |
van Leussen D Gerard |
1960 |
NL |
5082 |
50 m |
|
|
|
2 |
86 |
Costa Jose |
1962 |
PT |
5090 |
50 m |
|
|
|
3 |
108 |
Hellriegel Peter |
1964 |
DE |
5010 |
50 m |
|
|
|
1 |
77 |
Zimkowski Dawid |
1981 |
PL |
3050 |
50 m |
|
|
|
2 |
81 |
Lewandowski Andrzej |
1968 |
PL |
4071 |
50 m |
|
|
|
3 |
83 |
Serejko Robert |
1967 |
PL |
4072 |
50 m |
|
|
|
4 |
100 |
Martinetz Frank |
1967 |
DE |
4007 |
50 m |
|
|
|
5 |
105 |
Stepniak Jan |
1987 |
CZ |
2048 |
50 m |
|
|
|
1 |
70 |
Molnár-Farkas Márk |
2000 |
HU |
1010 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
12 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
23:30 |
|
19_S
Event 19, 4X50m Freestyle Women HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
49 |
International 1 Hl |
0 |
INT |
|
50 m |
|
|
|
2 |
50 |
Austria |
0 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
3 |
52 |
International 2 Hl |
0 |
INT |
|
50 m |
|
|
|
4 |
121 |
Finland |
0 |
FI |
|
50 m |
|
|
|
5 |
134 |
International 3 Hl |
0 |
INT |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
20_S
Event 20, 4X50m Freestyle Men HL |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
49 |
International 1 Hl |
0 |
INT |
|
50 m |
|
|
|
2 |
50 |
Austria |
0 |
AT |
|
50 m |
|
|
|
3 |
52 |
International 2 Hl |
0 |
INT |
|
50 m |
|
|
|
4 |
120 |
Ireland |
0 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
5 |
134 |
International 3 Hl |
0 |
INT |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
21_S
Event 21, 100m Breaststroke Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
58 |
Mackenzie Nicole |
1997 |
GB |
2022 |
50 m |
|
|
|
2 |
59 |
Anso Romeo Marta |
1979 |
ES |
3007 |
50 m |
|
|
|
3 |
61 |
Faul Deirdre |
1967 |
IE |
4060 |
50 m |
|
|
|
4 |
103 |
Manuwald-Seemueller Gudrun |
1949 |
DE |
6006 |
50 m |
|
|
|
1 |
65 |
Luka Timea |
2003 |
HU |
1007 |
50 m |
|
|
|
2 |
66 |
Süli Flóra Anett |
2002 |
HU |
1008 |
50 m |
|
|
|
3 |
135 |
Dusatier Ambre |
2002 |
FR |
1003 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
22_S
Event 22, 100m Breaststroke Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
94 |
Nádasdy József |
1952 |
HU |
6034 |
50 m |
|
|
|
2 |
109 |
Charretier Pierre |
1951 |
FR |
6027 |
50 m |
|
|
|
3 |
110 |
Marciniak Andrzej |
1956 |
PL |
6051 |
50 m |
|
|
|
4 |
111 |
Ohnjec Miran |
1953 |
SI |
6055 |
50 m |
|
|
|
5 |
114 |
Uotinen Veijo |
1945 |
FI |
7007 |
50 m |
|
|
|
6 |
131 |
Cantoni Roberto |
1946 |
IT |
6044 |
50 m |
|
|
|
1 |
53 |
Marsden Noel D |
1979 |
IE |
3039 |
50 m |
|
|
|
2 |
71 |
Heycock Kieran |
1996 |
GB |
2018 |
50 m |
|
|
|
3 |
74 |
Janczewski Jakub |
1984 |
PL |
3048 |
50 m |
|
|
|
4 |
75 |
Mazurowski Jaroslaw |
1980 |
PL |
3049 |
50 m |
|
|
|
5 |
81 |
Lewandowski Andrzej |
1968 |
PL |
4071 |
50 m |
|
|
|
6 |
105 |
Stepniak Jan |
1987 |
CZ |
2048 |
50 m |
|
|
|
7 |
132 |
Krizko Dusan |
1963 |
SK |
5096 |
50 m |
|
|
|
1 |
70 |
Molnár-Farkas Márk |
2000 |
HU |
1010 |
50 m |
|
|
|
1 |
67 |
Domonkos Ádám |
2003 |
HU |
1005 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
12 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
23:49 |
|
23_S
Event 23, 200m Medley Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
136 |
de Witte Maria |
1964 |
CH |
5125 |
50 m |
|
|
|
1 |
58 |
Mackenzie Nicole |
1997 |
GB |
2022 |
50 m |
|
|
|
2 |
96 |
Bauer Simone |
1988 |
DE |
2003 |
50 m |
|
|
|
3 |
97 |
Gyurkó Alexandra |
1996 |
HU |
2031 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
13 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
01:13 |
|
24_S
Event 24, 200m Medley Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
77 |
Zimkowski Dawid |
1981 |
PL |
3050 |
50 m |
|
|
|
2 |
78 |
Barendse Peter |
1969 |
NL |
4070 |
50 m |
|
|
|
3 |
88 |
Krucsó Zsolt |
1964 |
HU |
5064 |
50 m |
|
|
|
4 |
128 |
Cardoso Pinto Filipe |
1984 |
PT |
3051 |
50 m |
|
|
|
5 |
131 |
Cantoni Roberto |
1946 |
IT |
6044 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
25_S
Event 25, 100m Freestyle Men D |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
54 |
Kreilkamp Peter D |
1958 |
DE |
5013 |
50 m |
|
|
|
2 |
55 |
van Leussen Gerard D |
1960 |
NL |
5082 |
50 m |
|
|
|
3 |
56 |
Weiß Bernd D |
1965 |
DE |
5021 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
26_S
Event 26, 100m Freestyle Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
61 |
Faul Deirdre |
1967 |
IE |
4060 |
50 m |
|
|
|
2 |
62 |
Berente Judit |
1963 |
HU |
5058 |
50 m |
|
|
|
3 |
63 |
Jeszenkovits Judit |
1954 |
HU |
6033 |
50 m |
|
|
|
1 |
59 |
Anso Romeo Marta |
1979 |
ES |
3007 |
50 m |
|
|
|
2 |
96 |
Bauer Simone |
1988 |
DE |
2003 |
50 m |
|
|
|
3 |
97 |
Gyurkó Alexandra |
1996 |
HU |
2031 |
50 m |
|
|
|
4 |
98 |
Martin Garcia Lourdes |
1986 |
ES |
3008 |
50 m |
|
|
|
1 |
116 |
Klinaku Uarda |
2002 |
FR |
1004 |
50 m |
|
|
|
1 |
64 |
Sipos Timea |
2005 |
HU |
101 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
27_S
Event 27, 100m Freestyle Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
84 |
Blonski Zbigniew |
1963 |
PL |
5086 |
50 m |
|
|
|
2 |
86 |
Costa Jose |
1962 |
PT |
5090 |
50 m |
|
|
|
3 |
90 |
Heffernan Peter |
1956 |
IE |
6040 |
50 m |
|
|
|
4 |
91 |
Jakubovics Péter |
1953 |
HU |
6032 |
50 m |
|
|
|
1 |
78 |
Barendse Peter |
1969 |
NL |
4070 |
50 m |
|
|
|
2 |
81 |
Lewandowski Andrzej |
1968 |
PL |
4071 |
50 m |
|
|
|
3 |
82 |
Mäkinen Janne |
1971 |
FI |
4022 |
50 m |
|
|
|
4 |
83 |
Serejko Robert |
1967 |
PL |
4072 |
50 m |
|
|
|
5 |
100 |
Martinetz Frank |
1967 |
DE |
4007 |
50 m |
|
|
|
1 |
71 |
Heycock Kieran |
1996 |
GB |
2018 |
50 m |
|
|
|
2 |
73 |
Zychowicz Artur |
1991 |
PL |
2049 |
50 m |
|
|
|
3 |
74 |
Janczewski Jakub |
1984 |
PL |
3048 |
50 m |
|
|
|
4 |
75 |
Mazurowski Jaroslaw |
1980 |
PL |
3049 |
50 m |
|
|
|
5 |
128 |
Cardoso Pinto Filipe |
1984 |
PT |
3051 |
50 m |
|
|
|
1 |
69 |
Bennett Declan |
1999 |
GB |
1009 |
50 m |
|
|
|
2 |
70 |
Molnár-Farkas Márk |
2000 |
HU |
1010 |
50 m |
|
|
|
1 |
67 |
Domonkos Ádám |
2003 |
HU |
1005 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
28_S
Event 28, 4X50m Freestyle Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
118 |
United Kingdom |
0 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
119 |
Hungary |
0 |
HU |
|
50 m |
|
|
|
3 |
121 |
Finland |
0 |
FI |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
29_S
Event 29, 4X50m Freestyle Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
118 |
United Kingdom |
0 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
119 |
Hungary |
0 |
HU |
|
50 m |
|
|
|
3 |
120 |
Ireland |
0 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
4 |
122 |
Germany |
0 |
DE |
|
50 m |
|
|
|
5 |
123 |
France |
0 |
FR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
124 |
Netherlands |
0 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
7 |
125 |
Poland 1 |
0 |
PL |
|
50 m |
|
|
|
8 |
126 |
Poland 2 |
0 |
PL |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
30_S
Event 30, 50m Breaststroke Men D |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
53 |
Marsden Noel D |
1979 |
IE |
3039 |
50 m |
|
|
|
2 |
54 |
Kreilkamp Peter D |
1958 |
DE |
5013 |
50 m |
|
|
|
3 |
55 |
van Leussen Gerard D |
1960 |
NL |
5082 |
50 m |
|
|
|
4 |
56 |
Weiß Bernd D |
1965 |
DE |
5021 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
31_S
Event 31, 50m Breaststroke Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
61 |
Faul Deirdre |
1967 |
IE |
4060 |
50 m |
|
|
|
2 |
99 |
Tirronen Anne |
1967 |
FI |
4029 |
50 m |
|
|
|
3 |
102 |
Lane Pamela |
1962 |
GB |
5046 |
50 m |
|
|
|
4 |
103 |
Manuwald-Seemueller Gudrun |
1949 |
DE |
6006 |
50 m |
|
|
|
1 |
58 |
Mackenzie Nicole |
1997 |
GB |
2022 |
50 m |
|
|
|
2 |
59 |
Anso Romeo Marta |
1979 |
ES |
3007 |
50 m |
|
|
|
3 |
60 |
Hogan Orla |
1977 |
IE |
3038 |
50 m |
|
|
|
1 |
65 |
Luka Timea |
2003 |
HU |
1007 |
50 m |
|
|
|
2 |
66 |
Süli Flóra Anett |
2002 |
HU |
1008 |
50 m |
|
|
|
3 |
135 |
Dusatier Ambre |
2002 |
FR |
1003 |
50 m |
|
|
|
1 |
64 |
Sipos Timea |
2005 |
HU |
101 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
32_S
Event 32, 50m Breaststroke Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
94 |
Nádasdy József |
1952 |
HU |
6034 |
50 m |
|
|
|
2 |
109 |
Charretier Pierre |
1951 |
FR |
6027 |
50 m |
|
|
|
3 |
110 |
Marciniak Andrzej |
1956 |
PL |
6051 |
50 m |
|
|
|
4 |
111 |
Ohnjec Miran |
1953 |
SI |
6055 |
50 m |
|
|
|
5 |
112 |
Rode Peter |
1954 |
DE |
6007 |
50 m |
|
|
|
6 |
113 |
Stoetzer Peter |
1942 |
DE |
7003 |
50 m |
|
|
|
7 |
114 |
Uotinen Veijo |
1945 |
FI |
7007 |
50 m |
|
|
|
8 |
137 |
Glaso Per |
1946 |
NO |
6100 |
50 m |
|
|
|
1 |
84 |
Blonski Zbigniew |
1963 |
PL |
5086 |
50 m |
|
|
|
2 |
86 |
Costa Jose |
1962 |
PT |
5090 |
50 m |
|
|
|
3 |
87 |
Krasselt Thorsten |
1964 |
DE |
5012 |
50 m |
|
|
|
4 |
88 |
Krucsó Zsolt |
1964 |
HU |
5064 |
50 m |
|
|
|
5 |
108 |
Hellriegel Peter |
1964 |
DE |
5010 |
50 m |
|
|
|
1 |
78 |
Barendse Peter |
1969 |
NL |
4070 |
50 m |
|
|
|
2 |
81 |
Lewandowski Andrzej |
1968 |
PL |
4071 |
50 m |
|
|
|
3 |
83 |
Serejko Robert |
1967 |
PL |
4072 |
50 m |
|
|
|
1 |
71 |
Heycock Kieran |
1996 |
GB |
2018 |
50 m |
|
|
|
2 |
74 |
Janczewski Jakub |
1984 |
PL |
3048 |
50 m |
|
|
|
3 |
75 |
Mazurowski Jaroslaw |
1980 |
PL |
3049 |
50 m |
|
|
|
4 |
105 |
Stepniak Jan |
1987 |
CZ |
2048 |
50 m |
|
|
|
5 |
106 |
Gjerde Erlend |
1977 |
NO |
3046 |
50 m |
|
|
|
1 |
69 |
Bennett Declan |
1999 |
GB |
1009 |
50 m |
|
|
|
2 |
70 |
Molnár-Farkas Márk |
2000 |
HU |
1010 |
50 m |
|
|
|
1 |
67 |
Domonkos Ádám |
2003 |
HU |
1005 |
50 m |
|
|
|
2 |
68 |
Petrou Nikolas |
2002 |
CY |
1001 |
50 m |
|
|
|
3 |
104 |
Smazák Tomas |
2003 |
CZ |
1002 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
09 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
19:43 |
|
33_S
Event 33, 100m Backstroke Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
96 |
Bauer Simone |
1988 |
DE |
2003 |
50 m |
|
|
|
2 |
97 |
Gyurkó Alexandra |
1996 |
HU |
2031 |
50 m |
|
|
|
3 |
98 |
Martin Garcia Lourdes |
1986 |
ES |
3008 |
50 m |
|
|
|
4 |
102 |
Lane Pamela |
1962 |
GB |
5046 |
50 m |
|
|
|
5 |
115 |
Németh Georgina |
1990 |
HU |
2039 |
50 m |
|
|
|
6 |
136 |
de Witte Maria |
1964 |
CH |
5125 |
50 m |
|
|
|
1 |
135 |
Dusatier Ambre |
2002 |
FR |
1003 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
11 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
23:53 |
|
34_S
Event 34, 100m Backstroke Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
90 |
Heffernan Peter |
1956 |
IE |
6040 |
50 m |
|
|
|
2 |
91 |
Jakubovics Péter |
1953 |
HU |
6032 |
50 m |
|
|
|
3 |
94 |
Nádasdy József |
1952 |
HU |
6034 |
50 m |
|
|
|
4 |
117 |
Becker Rudi |
1944 |
DE |
7001 |
50 m |
|
|
|
1 |
77 |
Zimkowski Dawid |
1981 |
PL |
3050 |
50 m |
|
|
|
2 |
83 |
Serejko Robert |
1967 |
PL |
4072 |
50 m |
|
|
|
3 |
100 |
Martinetz Frank |
1967 |
DE |
4007 |
50 m |
|
|
|
4 |
105 |
Stepniak Jan |
1987 |
CZ |
2048 |
50 m |
|
|
|
5 |
128 |
Cardoso Pinto Filipe |
1984 |
PT |
3051 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
30 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
19:30 |
|
35_S
Event 35, 50m Freestyle Men D |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
53 |
Marsden Noel D |
1979 |
IE |
3039 |
50 m |
|
|
|
2 |
54 |
Kreilkamp Peter D |
1958 |
DE |
5013 |
50 m |
|
|
|
3 |
55 |
van Leussen Gerard D |
1960 |
NL |
5082 |
50 m |
|
|
|
4 |
56 |
Weiß Bernd D |
1965 |
DE |
5021 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
36_S
Event 36, 50m Freestyle Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
61 |
Faul Deirdre |
1967 |
IE |
4060 |
50 m |
|
|
|
2 |
62 |
Berente Judit |
1963 |
HU |
5058 |
50 m |
|
|
|
3 |
63 |
Jeszenkovits Judit |
1954 |
HU |
6033 |
50 m |
|
|
|
1 |
58 |
Mackenzie Nicole |
1997 |
GB |
2022 |
50 m |
|
|
|
2 |
59 |
Anso Romeo Marta |
1979 |
ES |
3007 |
50 m |
|
|
|
3 |
60 |
Hogan Orla |
1977 |
IE |
3038 |
50 m |
|
|
|
1 |
65 |
Luka Timea |
2003 |
HU |
1007 |
50 m |
|
|
|
2 |
66 |
Süli Flóra Anett |
2002 |
HU |
1008 |
50 m |
|
|
|
1 |
64 |
Sipos Timea |
2005 |
HU |
101 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
37_S
Event 37, 50m Freestyle Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
89 |
Gutierrez Fernández Antonio |
1952 |
ES |
6009 |
50 m |
|
|
|
2 |
90 |
Heffernan Peter |
1956 |
IE |
6040 |
50 m |
|
|
|
3 |
91 |
Jakubovics Péter |
1953 |
HU |
6032 |
50 m |
|
|
|
4 |
92 |
Kuotola Mauri |
1949 |
FI |
6015 |
50 m |
|
|
|
5 |
93 |
Mainer Javier |
1950 |
ES |
6010 |
50 m |
|
|
|
6 |
94 |
Nádasdy József |
1952 |
HU |
6034 |
50 m |
|
|
|
7 |
95 |
Prendergast Paul |
1948 |
IE |
6042 |
50 m |
|
|
|
8 |
137 |
Glaso Per |
1946 |
NO |
6100 |
50 m |
|
|
|
1 |
84 |
Blonski Zbigniew |
1963 |
PL |
5086 |
50 m |
|
|
|
2 |
85 |
Borne Jean-Michel |
1959 |
FR |
5043 |
50 m |
|
|
|
3 |
86 |
Costa Jose |
1962 |
PT |
5090 |
50 m |
|
|
|
4 |
87 |
Krasselt Thorsten |
1964 |
DE |
5012 |
50 m |
|
|
|
5 |
88 |
Krucsó Zsolt |
1964 |
HU |
5064 |
50 m |
|
|
|
1 |
78 |
Barendse Peter |
1969 |
NL |
4070 |
50 m |
|
|
|
2 |
79 |
Geldof Alex |
1973 |
BE |
4001 |
50 m |
|
|
|
3 |
80 |
Kallidis Dimitrios |
1969 |
GR |
4040 |
50 m |
|
|
|
4 |
81 |
Lewandowski Andrzej |
1968 |
PL |
4071 |
50 m |
|
|
|
5 |
82 |
Mäkinen Janne |
1971 |
FI |
4022 |
50 m |
|
|
|
6 |
83 |
Serejko Robert |
1967 |
PL |
4072 |
50 m |
|
|
|
1 |
71 |
Heycock Kieran |
1996 |
GB |
2018 |
50 m |
|
|
|
2 |
73 |
Zychowicz Artur |
1991 |
PL |
2049 |
50 m |
|
|
|
3 |
74 |
Janczewski Jakub |
1984 |
PL |
3048 |
50 m |
|
|
|
4 |
75 |
Mazurowski Jaroslaw |
1980 |
PL |
3049 |
50 m |
|
|
|
5 |
76 |
Rivera Mira Alejandro |
1978 |
ES |
3011 |
50 m |
|
|
|
6 |
77 |
Zimkowski Dawid |
1981 |
PL |
3050 |
50 m |
|
|
|
1 |
69 |
Bennett Declan |
1999 |
GB |
1009 |
50 m |
|
|
|
2 |
70 |
Molnár-Farkas Márk |
2000 |
HU |
1010 |
50 m |
|
|
|
1 |
67 |
Domonkos Ádám |
2003 |
HU |
1005 |
50 m |
|
|
|
2 |
68 |
Petrou Nikolas |
2002 |
CY |
1001 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
09 July 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
19:43 |
|
38_S
Event 38, 400m Freestyle Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
61 |
Faul Deirdre |
1967 |
IE |
4060 |
50 m |
|
|
|
2 |
62 |
Berente Judit |
1963 |
HU |
5058 |
50 m |
|
|
|
3 |
99 |
Tirronen Anne |
1967 |
FI |
4029 |
50 m |
|
|
|
1 |
59 |
Anso Romeo Marta |
1979 |
ES |
3007 |
50 m |
|
|
|
2 |
96 |
Bauer Simone |
1988 |
DE |
2003 |
50 m |
|
|
|
3 |
97 |
Gyurkó Alexandra |
1996 |
HU |
2031 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
39_S
Event 39, 400m Freestyle Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
90 |
Heffernan Peter |
1956 |
IE |
6040 |
50 m |
|
|
|
2 |
114 |
Uotinen Veijo |
1945 |
FI |
7007 |
50 m |
|
|
|
3 |
131 |
Cantoni Roberto |
1946 |
IT |
6044 |
50 m |
|
|
|
1 |
55 |
van Leussen Gerard D |
1960 |
NL |
5082 |
50 m |
|
|
|
2 |
85 |
Borne Jean-Michel |
1959 |
FR |
5043 |
50 m |
|
|
|
3 |
100 |
Martinetz Frank |
1967 |
DE |
4007 |
50 m |
|
|
|
4 |
129 |
Aguirre Erdoiza Javier |
1966 |
ES |
4013 |
50 m |
|
|
|
5 |
130 |
Santesson Lars |
1967 |
SE |
4075 |
50 m |
|
|
|
1 |
75 |
Mazurowski Jaroslaw |
1980 |
PL |
3049 |
50 m |
|
|
|
2 |
76 |
Rivera Mira Alejandro |
1978 |
ES |
3011 |
50 m |
|
|
|
3 |
106 |
Gjerde Erlend |
1977 |
NO |
3046 |
50 m |
|
|
|
4 |
128 |
Cardoso Pinto Filipe |
1984 |
PT |
3051 |
50 m |
|
|
|
1 |
71 |
Heycock Kieran |
1996 |
GB |
2018 |
50 m |
|
|
|
2 |
73 |
Zychowicz Artur |
1991 |
PL |
2049 |
50 m |
|
|
|
3 |
127 |
Sanz Diaz Luis Francisco |
1988 |
ES |
2007 |
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
40_S
Event 40, 4X50m Medley Women |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
118 |
United Kingdom |
0 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
119 |
Hungary |
0 |
HU |
|
50 m |
|
|
|
3 |
120 |
Ireland |
0 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
4 |
121 |
Finland |
0 |
FI |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|
41_S
Event 41, 4X50m Medley Men |
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
1 |
118 |
United Kingdom |
0 |
GB |
|
50 m |
|
|
|
2 |
119 |
Hungary |
0 |
HU |
|
50 m |
|
|
|
3 |
120 |
Ireland |
0 |
IE |
|
50 m |
|
|
|
4 |
122 |
Germany |
0 |
DE |
|
50 m |
|
|
|
5 |
123 |
France |
0 |
FR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
124 |
Netherlands |
0 |
NL |
|
50 m |
|
|
|
7 |
125 |
Poland 1 |
0 |
PL |
|
50 m |
|
|
|
8 |
126 |
Poland 2 |
0 |
PL |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
20 June 2016 |
Licensed to: Vanders |
Print Time |
13:37 |
|