Program för UGP3-Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag Pass 1
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
UGP 3 - 2016 |
|
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:21 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen sim & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
Elin Grähs |
2004 |
BD4204 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
123 |
3 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
6:58.16 |
285 |
4 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:28.44 |
255 |
5 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:30.41 |
86 |
6 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
50m |
|
65 |
7 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
209 |
0 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:14.99 |
38 |
1 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
6:12.88 |
78 |
2 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
6:08.59 |
25 |
3 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:00.93 |
102 |
4 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
25m |
5:51.11 |
268 |
5 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:54.73 |
34 |
6 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:01.87 |
46 |
7 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
6:08.80 |
286 |
8 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:14.28 |
66 |
9 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
6:16.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
0 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
5:47.18 |
212 |
1 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:40.27 |
91 |
2 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
50m |
5:36.52 |
68 |
3 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:25.92 |
29 |
4 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:16.75 |
35 |
5 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:18.56 |
300 |
6 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SPIF SF |
|
50m |
5:35.36 |
59 |
7 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:38.36 |
147 |
8 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
5:43.02 |
353 |
9 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
5:50.15 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
08:21 |
|