Startliste for Serneke Swim Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Serneke Swim Open |
|
Utskriftsdatum |
09 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
18:40 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS/GöteborgSim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Frisim A B Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: ARENA |
15 - 16 år: My Rydgren (1999) 2:09.37 2015-09-05 |
17 - 99 år: Miranda Bånnsgård (1992) 2:09.10 2012-09-08 |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Agnes Kramer |
1998 |
BP4698 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:05.16 |
81 |
2 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:22.96 |
594 |
3 |
Melina Robertson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:20.56 |
579 |
4 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:19.53 |
352 |
5 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
2:19.72 |
286 |
6 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
KUNGÄLV |
|
50m |
2:22.80 |
185 |
7 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:23.57 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:18.69 |
516 |
2 |
Hanna Gebart |
2000 |
AB4400 |
S 02 |
|
25m |
2:15.78 |
166 |
3 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:14.94 |
149 |
4 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:09.53 |
329 |
5 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:12.77 |
315 |
6 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:15.59 |
357 |
7 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:16.88 |
421 |
8 |
Elsa Jörstam |
2001 |
AR4601 |
MASS |
|
25m |
2:18.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:22.78 |
294 |
2 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:16.76 |
445 |
3 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
25m |
2:12.75 |
326 |
4 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:06.71 |
308 |
5 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:10.32 |
484 |
6 |
Johanna Åberg |
1997 |
AP3497 |
MASS |
|
25m |
2:13.32 |
199 |
7 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
2:19.53 |
191 |
8 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:23.95 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
09 september 2016 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
Utskriftstid |
18:40 |
|