Program för Jöns Svanberg (25 m)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Jöns Svanberg 25m |
|
Utskriftsdatum |
01 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
08:13 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Flickor |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Clara Peuckert |
2003 |
BQ3403 |
UPSALA S |
|
25m |
|
126 |
2 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
25m |
2:09.45 |
191 |
3 |
Senni Peura |
2005 |
AH6605 |
UPSALA S |
|
25m |
1:55.96 |
176 |
4 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:59.57 |
182 |
5 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:45.46 |
210 |
2 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.16 |
208 |
3 |
Linnea Taflin |
2002 |
BG2602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.61 |
204 |
4 |
Esther Svensson |
2003 |
AJ3203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.20 |
127 |
5 |
Kajsa Andersson |
2003 |
AT1203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.71 |
203 |
6 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:47.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:39.51 |
148 |
2 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.52 |
131 |
3 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.52 |
187 |
4 |
Alva Olsson |
2002 |
BS5802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.39 |
189 |
5 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.96 |
136 |
6 |
Irma Dahlbom |
2003 |
AI7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.70 |
212 |
2 |
Emma Westermark |
2003 |
BI6403 |
UPSALA S |
|
25m |
1:31.47 |
19 |
3 |
Linnea Jonsson |
2002 |
AJ0602 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:30.44 |
28 |
4 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:31.41 |
209 |
5 |
Matilda Tukler |
2004 |
AU0404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.25 |
130 |
6 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.30 |
16 |
2 |
Lina Carlsson |
2002 |
BU7202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:29.80 |
183 |
3 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.69 |
7 |
4 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:29.65 |
138 |
5 |
Filippa Edström |
2002 |
BG4602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.23 |
96 |
6 |
Fanny Lundgren |
1999 |
AY0499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:30.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.48 |
217 |
2 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.43 |
62 |
3 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.92 |
18 |
4 |
Bonnie Ingemarson |
2002 |
BU6202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:26.14 |
171 |
5 |
Viktoria Lautmann |
2004 |
AU1204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.29 |
159 |
6 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:24.73 |
160 |
2 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.02 |
48 |
3 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.44 |
64 |
4 |
Belize Vaamonde |
2004 |
AI5404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.80 |
149 |
5 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.59 |
184 |
6 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.70 |
29 |
2 |
Thindra Åkerblom |
2003 |
AK3603 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:21.73 |
49 |
3 |
Linnea Lindqvist |
2001 |
BE7801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.24 |
178 |
4 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.53 |
23 |
5 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:22.13 |
79 |
6 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:23.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.78 |
134 |
2 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.81 |
61 |
3 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.09 |
22 |
4 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:18.63 |
135 |
5 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.04 |
50 |
6 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.61 |
156 |
2 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.04 |
114 |
3 |
Rebecca Zerne |
2001 |
AS8401 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:14.19 |
214 |
4 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.73 |
47 |
5 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:17.56 |
45 |
6 |
Kristin Jansson |
2001 |
BC4601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:17.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
202 |
1 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.36 |
167 |
2 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:12.83 |
105 |
3 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:11.64 |
65 |
4 |
Zafira Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:12.25 |
9 |
5 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:13.29 |
42 |
6 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:13.91 |
Skapad av WinGrodan 1.25.11 |
Utskriftsdatum |
01 oktober 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
08:13 |
|