Program for Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 4
|
Tvling |
YGP 1 Korsvirkessim |
|
Utskriftsdatum |
29 april 2017 |
|
|
Tvlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
07:28 |
|
|
Arrangr |
Ystads Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
29 april 2017 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Frisim Damer |
Frsk (7) |
Sponsor: YBB Ystad Bilbesiktning |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
179 |
2 |
Linn Martinsson |
2004 |
BB8604 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:07.42 |
276 |
3 |
Mikkeline Timmerman |
2005 |
0576AR |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:26.77 |
262 |
4 |
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
0458AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:46.92 |
180 |
5 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:47.80 |
181 |
6 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:59.97 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
Malin Lundstrm |
1990 |
CD0690 |
SK RAN |
|
25m |
2:45.73 |
250 |
3 |
Lrke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:44.95 |
259 |
4 |
Amalie Jensen |
2005 |
0594AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:43.16 |
174 |
5 |
Marina Jnsson |
2004 |
BB0804 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:43.66 |
105 |
6 |
Erika Sjgren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
25m |
2:45.61 |
37 |
7 |
Adna Curan |
2003 |
BK4803 |
MKK |
|
25m |
2:45.92 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
2 |
1 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:38.35 |
5 |
2 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:34.47 |
66 |
3 |
Emma Mattson |
2003 |
BO5803 |
MKK |
|
25m |
2:33.53 |
206 |
4 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:32.17 |
35 |
5 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
2:32.63 |
232 |
6 |
Thea Brnjes |
2004 |
BF3604 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:33.80 |
248 |
7 |
Emma Bruhn |
2003 |
0334AP |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:37.77 |
8 |
8 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:42.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
106 |
1 |
Lovisa Sjgren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
50m |
2:30.58 |
25 |
2 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
2:29.76 |
182 |
3 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:29.12 |
13 |
4 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:23.44 |
167 |
5 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:25.04 |
94 |
6 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
25m |
2:29.74 |
140 |
7 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:30.56 |
236 |
8 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:31.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
58 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
2:20.39 |
39 |
2 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
25m |
2:16.07 |
23 |
3 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:13.17 |
292 |
4 |
Sarah Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
2:06.71 |
118 |
5 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
SJBO SS |
|
25m |
2:09.58 |
209 |
6 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:13.91 |
254 |
7 |
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
0392AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:19.71 |
6 |
8 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:22.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
136 |
1 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJBO SS |
|
25m |
2:20.04 |
125 |
2 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJBO SS |
|
25m |
2:14.47 |
67 |
3 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
2:10.48 |
133 |
4 |
Lina Sjholm |
2000 |
AD7200 |
SJBO SS |
|
25m |
2:05.97 |
53 |
5 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
MKK |
|
25m |
2:09.58 |
52 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
2:13.32 |
32 |
7 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
2:18.29 |
145 |
8 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:21.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
81 |
1 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
2:19.76 |
233 |
2 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:14.42 |
112 |
3 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
2:09.82 |
62 |
4 |
Nathalie Lindborg |
1991 |
BN5691 |
MKK |
|
25m |
1:58.53 |
46 |
5 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
2:08.09 |
89 |
6 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
2:13.18 |
149 |
7 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:16.52 |
267 |
8 |
Anna Marie Nielsen |
2004 |
0482AF |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:20.97 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
29 april 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsllskap |
Utskriftstid |
07:28 |
|