Program för Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
YGP 1 Korsvirkessim |
|
Utskriftsdatum |
29 april 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
07:28 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 april 2017 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Bröstsim Damer |
Försök (5) |
Sponsor: iKi assistans |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
0552AK |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:43.02 |
34 |
2 |
Thea Bolander |
2003 |
BW1403 |
MKK |
|
25m |
1:38.73 |
192 |
3 |
Tea Stark Friis |
2006 |
AE6406 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:32.79 |
147 |
4 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:32.20 |
85 |
5 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
25m |
1:32.70 |
37 |
6 |
Adna Curan |
2003 |
BK4803 |
MKK |
|
25m |
1:35.36 |
208 |
7 |
Tova Kjellberg |
2004 |
AF5204 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:40.26 |
180 |
8 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:35.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Thea Brünjes |
2004 |
BF3604 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:29.56 |
234 |
2 |
Elin Lundberg |
2003 |
AP2403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:26.52 |
140 |
3 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:24.34 |
213 |
4 |
Linn Olsson |
2002 |
AG8402 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:22.89 |
116 |
5 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:23.63 |
171 |
6 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:24.77 |
94 |
7 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
25m |
1:26.73 |
304 |
8 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:31.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
1:21.44 |
176 |
2 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:19.63 |
131 |
3 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:15.85 |
295 |
4 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
VEST |
|
25m |
1:13.73 |
76 |
5 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
MKK |
|
25m |
1:14.96 |
291 |
6 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
1:18.12 |
245 |
7 |
Sofie Nørgaard Bak |
2003 |
0336AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:20.61 |
223 |
8 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:22.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:20.97 |
63 |
2 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
1:18.70 |
3 |
3 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:15.84 |
264 |
4 |
Frederikke Mertins |
2000 |
0014AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:13.56 |
89 |
5 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
1:14.84 |
215 |
6 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:17.59 |
57 |
7 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
25m |
1:20.31 |
206 |
8 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:22.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:20.91 |
294 |
2 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
VEST |
|
25m |
1:18.22 |
110 |
3 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
1:15.04 |
162 |
4 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:10.37 |
187 |
5 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:13.78 |
135 |
6 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:16.15 |
293 |
7 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
VEST |
|
25m |
1:19.64 |
219 |
8 |
Felicia Schubert |
2001 |
AK2201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:21.77 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
29 april 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
07:28 |
|