Program för Härnösim 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Härnösim |
|
Utskriftsdatum |
01 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Härnösand |
|
Utskriftstid |
14:40 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
167 |
3 |
Alice Hallgren |
2003 |
AW8403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
|
29 |
4 |
Kristina Vestman |
2004 |
AN3404 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
3:38.84 |
230 |
5 |
Felicia Andersson |
2001 |
AN9601 |
KOMETERNA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Alice Granström |
2003 |
BV4403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:28.66 |
15 |
2 |
Moa Berglund |
2004 |
BB8204 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
3:19.75 |
83 |
3 |
Linnea Engström |
2004 |
AM8404 |
SOLLEFTEÅ |
|
50m |
3:11.77 |
62 |
4 |
Elin Jönsson |
2004 |
AQ4804 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:09.23 |
196 |
5 |
Elin Öberg |
2004 |
AP6404 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:10.31 |
235 |
6 |
Ylva Söderholm |
1993 |
CI0493 |
KOMETERNA |
|
25m |
3:12.13 |
224 |
7 |
Beda Skylare Berglöf |
2004 |
AK1804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
3:21.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Alva Fridlund |
2004 |
BE9404 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:08.21 |
70 |
2 |
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
NJURUNDA |
|
50m |
2:59.53 |
66 |
3 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
50m |
2:56.02 |
173 |
4 |
Cornelia Åström |
2002 |
BE5802 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
2:53.93 |
242 |
5 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:54.49 |
40 |
6 |
Ella Kretz |
2004 |
AQ5804 |
KRAMFORS |
|
25m |
2:58.76 |
64 |
7 |
Ebba Lindblom |
2004 |
AR8404 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:03.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Moa Eriksson |
2004 |
AE1804 |
KRAMFORS |
|
25m |
2:53.48 |
1 |
2 |
Nellie Demir |
2004 |
AM1604 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
2:51.13 |
231 |
3 |
Levina Elfström |
2003 |
AN8403 |
KOMETERNA |
|
25m |
2:49.50 |
172 |
4 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
50m |
2:48.15 |
229 |
5 |
Linnea Öhlund |
2001 |
BW1201 |
DOROTEA IF |
|
50m |
2:49.28 |
129 |
6 |
Clara Renström Halling |
2004 |
AQ8804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:50.10 |
144 |
7 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:53.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Sara Persson |
2001 |
BI9201 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
2:46.13 |
136 |
2 |
Lena Svedberg |
2004 |
AV6804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:43.45 |
4 |
3 |
Amanda Jonasson |
2004 |
AM5604 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
2:40.82 |
236 |
4 |
Sandra Nilsson |
2003 |
BH9603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:40.54 |
181 |
5 |
Astrid Gustafsson |
2003 |
AV9603 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:40.71 |
226 |
6 |
Selma Zachrisson |
2003 |
AS6803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:42.74 |
184 |
7 |
Ella Hietala |
2003 |
AB2403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:45.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Leia Beijron |
2004 |
BO5402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:40.31 |
74 |
2 |
Lova Tjernström |
2004 |
AC1204 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:36.37 |
84 |
3 |
Isa Forsberg |
2002 |
BB5202 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:35.07 |
218 |
4 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
50m |
2:34.72 |
18 |
5 |
Martina Dahlbom |
1998 |
BI6298 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
2:34.97 |
125 |
6 |
Nathalie Pettersson |
2002 |
BP4602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:35.93 |
108 |
7 |
Sofia Lindkvist |
2002 |
BL2602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:39.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
1 |
Astrid Gustafsson |
2002 |
AZ7602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:30.73 |
60 |
2 |
Maja Jakobsson |
2000 |
AM7800 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:27.11 |
89 |
3 |
Linn Söderberg |
2004 |
AE3804 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:26.36 |
32 |
4 |
Tove Wikström |
2001 |
AC0201 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
2:23.81 |
25 |
5 |
Cornelia Norén-Vosfeldt |
2001 |
AE3401 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
2:25.20 |
120 |
6 |
Emma Norlin |
2002 |
AF9602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:26.85 |
225 |
7 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:28.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:23.34 |
93 |
2 |
Lina Bergqvist |
1998 |
AG3498 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:15.78 |
105 |
3 |
Frida Hedlund |
1999 |
AG5699 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:09.93 |
113 |
4 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:06.90 |
123 |
5 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:07.27 |
114 |
6 |
Joyce Muzito |
2001 |
BT4401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:14.26 |
140 |
7 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:19.31 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
01 oktober 2016 |
Licensierad till: Härnösands Simsällskap |
Utskriftstid |
14:40 |
|