Startliste for UGP 4 2016, Hässleholm
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 10, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 4:30.76 | |
2 | 134 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 4:35.37 | |
3 | 58 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 4:47.05 | |
4 | 43 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 4:48.67 | |
5 | 128 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 4:49.81 | |
6 | 132 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 4:50.69 | |
7 | 19 | Thunberg Ellen | 2001 | ÄNGELHOLM | BC7401 | 25 m | 4:53.37 | |
8 | 52 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 4:57.58 | |
9 | 80 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | BL3201 | 25 m | 4:58.72 | |
10 | 93 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 4:59.99 | |
11 | 100 | Bengtsson Alice | 2000 | KLIPPAN | AM0200 | 25 m | 5:08.12 | |
12 | 86 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 5:08.24 | |
13 | 116 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 5:08.85 | |
14 | 74 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 5:10.70 | |
15 | 10 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 5:11.91 | |
16 | 117 | Nilsson Jennifer | 2003 | SS DELFIN | AC3803 | 25 m | 5:15.45 | |
17 | 8 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | AE3603 | 25 m | 5:16.51 | |
18 | 139 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 50 m | 5:19.45 | |
19 | 66 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 50 m | 5:19.68 | |
20 | 57 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 5:21.51 | |
21 | 107 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 5:21.73 | |
22 | 30 | Cokalic Emilia | 2002 | HS | AO8602 | 25 m | 5:21.89 | |
23 | 145 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 5:24.40 | |
24 | 112 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 5:28.42 | |
25 | 7 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 5:32.22 | |
26 | 119 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 5:35.52 | |
27 | 3 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 5:41.65 | |
28 | 32 | Edvinsson Tuva | 2004 | HS | AB7604 | 25 m | 5:42.49 | |
29 | 9 | Hult Tekla | 2003 | ÄNGELHOLM | BC3803 | 25 m | 5:53.42 | |
30 | 12 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 6:21.33 | |
31 | 4 | Carlsson Wilma | 2000 | ÄNGELHOLM | AV0600 | 25 m | ||
32 | 21 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | ||
33 | 25 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 25 m | ||
34 | 34 | Extergren Saga | 2004 | HS | AO7804 | 25 m | ||
35 | 40 | Hofvendahl Johanna | 2004 | HS | AO6804 | 25 m | ||
36 | 69 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | ||
37 | 83 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 20 oktober 2016 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 21:11 |