Program for Vantaan Pärskeet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 10
|
Kilpailu |
Vantaan Prskeet |
|
Tulostuspivmr |
01 lokakuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
09:20 |
|
|
Jrjestj |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
01 lokakuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 10, 100m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Hannu Vilpponen |
1991 |
91A447 |
MaU |
|
25m |
|
|
4 |
Alessandro Leon Lerario |
2006 |
06A282 |
HU |
|
25m |
1:52.01 |
1:52.01 |
5 |
Ahti Liimatainen |
2005 |
05A800 |
HU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mikael Repo |
2005 |
05A395 |
HU |
|
25m |
1:39.33 |
1:39.33 |
2 |
Onni Rahkonen |
2007 |
07A079 |
SGR |
|
25m |
1:31.62 |
1:31.62 |
3 |
Oskari Toivonen |
2004 |
04A114 |
Vanders |
|
50m |
1:26.48 |
1:24.48 |
4 |
Veeti Salminen |
2006 |
06A012 |
SomE |
|
25m |
1:22.45 |
1:22.45 |
5 |
Lasse Niemi |
2006 |
06A032 |
HU |
|
25m |
1:22.87 |
1:22.87 |
6 |
Mikael Bckerman |
2006 |
06A338 |
Gladius |
|
50m |
1:26.67 |
1:24.67 |
7 |
Nikita Shishinin |
2006 |
06A116 |
ORCA |
|
50m |
1:39.91 |
1:37.91 |
8 |
Niko Antman |
2006 |
06A259 |
Gladius |
|
50m |
1:49.24 |
1:47.24 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kalle Tonttila |
2004 |
04A811 |
HU |
|
25m |
1:22.22 |
1:22.22 |
2 |
Samuli Penttil |
2002 |
02B177 |
ORCA |
|
50m |
1:22.94 |
1:20.94 |
3 |
Miska Sarkkinen |
2005 |
05A510 |
HU |
|
50m |
1:20.24 |
1:18.24 |
4 |
Davin Lindholm |
2004 |
04B010 |
HU |
|
25m |
1:16.70 |
1:16.70 |
5 |
Samu Virtanen |
2004 |
04A885 |
SWIM |
|
50m |
1:19.39 |
1:17.39 |
6 |
Leo Oksman |
2004 |
04A218 |
HU |
|
25m |
1:18.69 |
1:18.69 |
7 |
Nikita Batluk |
2003 |
03A356 |
ORCA |
|
25m |
1:22.06 |
1:22.06 |
8 |
Lauri Karhu |
2003 |
03A576 |
Vanders |
|
25m |
1:22.35 |
1:22.35 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lucas Tepponen |
2003 |
03A490 |
HU |
|
25m |
1:15.23 |
1:15.23 |
2 |
Elias Rajala |
2002 |
02A732 |
Vanders |
|
50m |
1:15.34 |
1:13.34 |
3 |
Elias Kallonen |
2003 |
03A106 |
Vanders |
|
50m |
1:14.05 |
1:12.05 |
4 |
Leo Kallionp |
2002 |
02A735 |
Vanders |
|
50m |
1:12.33 |
1:10.33 |
5 |
Lauri Manninen |
2003 |
03A837 |
Vanders |
|
50m |
1:13.90 |
1:11.90 |
6 |
Eemeli Nylund |
2003 |
03A915 |
HeiI |
|
50m |
1:14.85 |
1:12.85 |
7 |
Antti Musikka |
2005 |
05A015 |
Vanders |
|
50m |
1:16.60 |
1:14.60 |
8 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
25m |
1:15.50 |
1:15.50 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kalle Kauppinen |
2002 |
02B029 |
ORCA |
|
50m |
1:07.80 |
1:05.80 |
2 |
Matias Vikman |
2001 |
01A776 |
ORCA |
|
50m |
1:05.31 |
1:03.31 |
3 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
50m |
1:01.45 |
59.45 |
4 |
Tapio Junninen |
1995 |
95A553 |
Vanders |
|
50m |
53.26 |
51.26 |
5 |
Elias Kukkonen |
2002 |
02A569 |
ORCA |
|
25m |
58.68 |
58.68 |
6 |
Markus Ridal |
2003 |
03B078 |
HeiI |
|
50m |
1:02.52 |
1:00.52 |
7 |
Danila Shishinin |
2002 |
02A597 |
ORCA |
|
50m |
1:05.43 |
1:03.43 |
8 |
Emil Krkkinen |
2002 |
02A220 |
ORCA |
|
25m |
1:07.27 |
1:07.27 |
Tekij: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspivmr |
01 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
09:20 |
|