Startliste for Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 31, 100m PU P13,14,15,16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 1:01.97 | 1:01.97 | |
2 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 1:02.43 | 1:02.43 | |
3 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 1:02.60 | 1:02.60 | |
4 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 1:03.49 | 1:03.49 | |
5 | Kinnunen Lauri | 2003 | RaisU | 03A537 | 25 m | 1:05.34 | 1:05.34 | |
6 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 25 m | 1:05.56 | 1:05.56 | |
7 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 25 m | 1:07.41 | 1:07.41 | |
8 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 1:07.69 | 1:07.69 | |
9 | Lytz Kasper | 2003 | SCR | 03A418 | 25 m | 1:07.79 | 1:07.79 | |
10 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 25 m | 1:08.14 | 1:08.14 | |
11 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 1:09.64 | 1:09.64 | |
12 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 1:09.69 | 1:09.69 | |
13 | Hakkarainen Aki | 2003 | SiWa | 03A251 | 25 m | 1:11.50 | 1:11.50 | |
14 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 1:12.10 | 1:12.10 | |
15 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 1:12.23 | 1:12.23 | |
16 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 1:12.41 | 1:12.41 |
14 v |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 1:00.81 | 1:00.81 | |
2 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 1:03.00 | 1:03.00 | |
3 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 25 m | 1:03.35 | 1:03.35 | |
4 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 1:03.83 | 1:03.83 | |
5 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 02A192 | 25 m | 1:03.87 | 1:03.87 | |
6 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | 1:04.08 | 1:04.08 | |
7 | Filippovits Elias | 2002 | ORCA | 02A955 | 25 m | 1:04.33 | 1:04.33 | |
8 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 25 m | 1:04.44 | 1:04.44 | |
9 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 25 m | 1:04.86 | 1:04.86 | |
10 | Oikarainen Jere | 2002 | ÅSK | 02A610 | 25 m | 1:05.17 | 1:05.17 | |
11 | Rajavaara Matias | 2002 | OU | 02A651 | 25 m | 1:07.15 | 1:07.15 | |
12 | Kettunen Lauri | 2002 | LrU | 02B225 | 25 m | 1:07.33 | 1:07.33 | |
13 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 25 m | 1:07.95 | 1:07.95 | |
14 | Luomala Onni-Kalle | 2002 | JUK | 02A758 | 25 m | 1:07.95 | 1:07.95 | |
15 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 25 m | 1:07.98 | 1:07.98 | |
16 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 1:08.17 | 1:08.17 |
15 v |
1 | Nurmi Erik | 2001 | Vanders | 01A470 | 25 m | 58.50 | 58.50 | |
2 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 58.94 | 58.94 | |
3 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 01A193 | 25 m | 59.18 | 59.18 | |
4 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 01A981 | 25 m | 1:01.51 | 1:01.51 | |
5 | Alila Atte | 2001 | AQUILA | 01B157 | 25 m | 1:02.39 | 1:02.39 | |
6 | Gramén Isak | 2001 | Cetus | 01B058 | 25 m | 1:02.46 | 1:02.46 | |
7 | Mustonen Joonas | 2001 | LaUS | 01A643 | 25 m | 1:02.96 | 1:02.96 | |
8 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 01A394 | 25 m | 1:03.08 | 1:03.08 | |
9 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 01A128 | 25 m | 1:03.77 | 1:03.77 | |
10 | Kleimola Ossi | 2001 | KoU | 01A663 | 25 m | 1:04.10 | 1:04.10 | |
11 | Roine Leo | 2001 | UiTa | 01B182 | 25 m | 1:04.29 | 1:04.29 | |
12 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 25 m | 1:04.31 | 1:04.31 | |
13 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 25 m | 1:04.41 | 1:04.41 | |
14 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 01A188 | 25 m | 1:04.72 | 1:04.72 | |
15 | Torkkel Timi | 2001 | HäUS | 01A015 | 25 m | 1:04.82 | 1:04.82 | |
16 | Lantta Taneli | 2001 | SiWa | 01A493 | 25 m | 1:04.94 | 1:04.94 |
16 v |
1 | Kuznetsov Sergey | 2000 | Cetus | 00A199 | 25 m | 54.31 | 54.31 | |
2 | Kuusisto Jaakko | 2000 | ÅSK | 00A638 | 25 m | 57.97 | 57.97 | |
3 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 00A472 | 25 m | 58.38 | 58.38 | |
4 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 00A081 | 25 m | 59.29 | 59.29 | |
5 | Hulkko Santeri | 2000 | LaUS | 00A843 | 25 m | 59.49 | 59.49 | |
6 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 00A153 | 25 m | 1:00.96 | 1:00.96 | |
7 | Ruuskanen Joona | 2000 | Cetus | 00A503 | 25 m | 1:01.56 | 1:01.56 | |
8 | Lassila Alex | 2000 | Cetus | 00B034 | 25 m | 1:01.58 | 1:01.58 | |
9 | Nygård Topias | 2000 | OU | 00A602 | 25 m | 1:01.74 | 1:01.74 | |
10 | Lukkarinen Topi | 2000 | SCR | 00A133 | 25 m | 1:01.78 | 1:01.78 | |
11 | Lehti Leevi | 2000 | PUS | 00A000 | 25 m | 1:02.06 | 1:02.06 | |
12 | Halme Samuli | 2000 | LaUS | 00A440 | 25 m | 1:03.11 | 1:03.11 | |
13 | Heikkinen Arttu | 2000 | UiTa | 00A448 | 25 m | 1:03.77 | 1:03.77 | |
14 | Jämsén Lauri | 2000 | JUK | 00A637 | 25 m | 1:04.43 | 1:04.43 | |
15 | Pirneskoski Arttu | 2000 | KemTU | 00A675 | 25 m | 1:04.43 | 1:04.43 | |
16 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 00A915 | 25 m | 1:04.87 | 1:04.87 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.13 | Tulostuspäivämäärä | 28 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:44 |