Program for Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 1, 100m RU T12,13,14,15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 v |
1 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 1:16.72 | 1:16.72 | |
2 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 25 m | 1:17.53 | 1:17.53 | |
3 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 1:18.17 | 1:18.17 | |
4 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 25 m | 1:18.62 | 1:18.62 | |
5 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 25 m | 1:18.94 | 1:18.94 | |
6 | Toivonen Helmiina | 2004 | HSS | 04A030 | 25 m | 1:19.90 | 1:19.90 | |
7 | Louhikoski Liinu | 2004 | Vanders | 04A046 | 25 m | 1:20.17 | 1:20.17 | |
8 | Ala-Karvia Siiri | 2004 | UiTa | 04A363 | 25 m | 1:21.63 | 1:21.63 | |
9 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 25 m | 1:21.87 | 1:21.87 | |
10 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 1:22.08 | 1:22.08 | |
11 | Taiponen Aada | 2004 | STRiksu | 04A449 | 25 m | 1:22.35 | 1:22.35 | |
12 | Lasonen Tinja | 2004 | PUS | 04A230 | 25 m | 1:22.75 | 1:22.75 | |
13 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 25 m | 1:23.06 | 1:23.06 | |
14 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 25 m | 1:23.08 | 1:23.08 | |
15 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 04A139 | 25 m | 1:23.36 | 1:23.36 | |
16 | Manninen Emmi | 2004 | TaTU | 04A011 | 25 m | 1:23.80 | 1:23.80 |
13 v |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 25 m | 1:12.02 | 1:12.02 | |
2 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 03A386 | 25 m | 1:12.05 | 1:12.05 | |
3 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 25 m | 1:14.62 | 1:14.62 | |
4 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 25 m | 1:16.02 | 1:16.02 | |
5 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 1:16.59 | 1:16.59 | |
6 | Leppänen Vilhelmiina | 2003 | Cetus | 03A002 | 25 m | 1:16.75 | 1:16.75 | |
7 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 25 m | 1:17.11 | 1:17.11 | |
8 | Sairanen Julia | 2003 | LaUS | 03A868 | 25 m | 1:17.26 | 1:17.26 | |
9 | Pellinen Siiri | 2003 | SWIM | 03A581 | 25 m | 1:17.85 | 1:17.85 | |
10 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 25 m | 1:18.14 | 1:18.14 | |
11 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 03A354 | 25 m | 1:19.13 | 1:19.13 | |
12 | Forslund Winona | 2003 | BS-PU | 03A476 | 25 m | 1:19.36 | 1:19.36 | |
13 | Palm Cindy | 2003 | Cetus | 03A052 | 25 m | 1:19.71 | 1:19.71 | |
14 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 1:19.73 | 1:19.73 | |
15 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 25 m | 1:20.41 | 1:20.41 | |
16 | Metiäinen Inka | 2003 | SWIM | 03A640 | 25 m | 1:20.68 | 1:20.68 |
14 v |
1 | Liven Emilia | 2002 | ÅSK | 02A205 | 25 m | 1:12.63 | 1:12.63 | |
2 | Paulomo Pinja | 2002 | Cetus | 02A288 | 25 m | 1:15.20 | 1:15.20 | |
3 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 25 m | 1:15.64 | 1:15.64 | |
4 | Pollari Ina | 2002 | UiTa | 02A035 | 25 m | 1:15.67 | 1:15.67 | |
5 | Dickoff Emma von | 2002 | UiTa | 02A117 | 25 m | 1:15.85 | 1:15.85 | |
6 | Lahtinen Enni | 2002 | UiTa | 02A363 | 25 m | 1:16.31 | 1:16.31 | |
7 | Siirtola Peppi | 2002 | Cetus | 02A144 | 25 m | 1:16.33 | 1:16.33 | |
8 | Vira Anna | 2002 | AUi | 02A074 | 25 m | 1:16.38 | 1:16.38 | |
9 | Jouhten Senni | 2002 | KemPy | 02A428 | 25 m | 1:17.93 | 1:17.93 | |
10 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 25 m | 1:17.96 | 1:17.96 | |
11 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 02A159 | 25 m | 1:18.18 | 1:18.18 | |
12 | Hottinen Vilma | 2002 | SiWa | 02A532 | 25 m | 1:18.61 | 1:18.61 | |
13 | Nieminen Sofia | 2002 | HäUS | 02A478 | 25 m | 1:18.84 | 1:18.84 | |
14 | Vartiainen Vera | 2002 | JUK | 02A772 | 25 m | 1:18.85 | 1:18.85 | |
15 | Aartela Ada | 2002 | HäUS | 02A562 | 25 m | 1:19.02 | 1:19.02 | |
16 | Vasara Jonna | 2002 | Cetus | 02A118 | 25 m | 1:19.35 | 1:19.35 |
15 v |
1 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 01A649 | 25 m | 1:11.03 | 1:11.03 | |
2 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 25 m | 1:11.63 | 1:11.63 | |
3 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 25 m | 1:12.40 | 1:12.40 | |
4 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 01A117 | 25 m | 1:14.97 | 1:14.97 | |
5 | Nyström Ada | 2001 | BS-PU | 01A572 | 25 m | 1:15.37 | 1:15.37 | |
6 | Mikkonen Saija | 2001 | HSS | 01A667 | 25 m | 1:15.49 | 1:15.49 | |
7 | Appelberg Janna | 2001 | HSS | 01A954 | 25 m | 1:15.98 | 1:15.98 | |
8 | Huttula Riika | 2001 | OuLo | 01A540 | 25 m | 1:16.81 | 1:16.81 | |
9 | Tietz Annika | 2001 | HTU | 01A200 | 25 m | 1:17.27 | 1:17.27 | |
10 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 01A560 | 25 m | 1:17.31 | 1:17.31 | |
11 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 01A878 | 25 m | 1:17.42 | 1:17.42 | |
12 | Ohvo Nelli | 2001 | Cetus | 01A937 | 25 m | 1:17.44 | 1:17.44 | |
13 | Rapinoja Amanda | 2001 | Cetus | 01A463 | 25 m | 1:17.58 | 1:17.58 | |
14 | Nyberg Netta | 2001 | UiTa | 01A250 | 25 m | 1:18.53 | 1:18.53 | |
15 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 01A456 | 25 m | 1:18.62 | 1:18.62 | |
16 | Himanto Iiris | 2001 | Gladius | 01A922 | 25 m | 1:18.91 | 1:18.91 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.13 | Tulostuspäivämäärä | 28 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:44 |