Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 32
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut KIS |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kuopio |
|
Tulostusaika |
09:10 |
|
|
Järjestäjä |
KuUS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 32, T11,12,13,14,15 400m VU |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pihla Pyykönen |
2005 |
05A233 |
JoUS |
|
25m |
|
|
3 |
Pinja Kuuva |
2002 |
02A830 |
LrU |
|
25m |
|
|
4 |
Ankia Meintjes |
2005 |
05A649 |
LrU |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veera Kinnunen |
2004 |
04A579 |
SWIM |
|
25m |
7:23.13 |
7:23.13 |
3 |
Aino Jäkärä |
2005 |
05A186 |
LrU |
|
25m |
7:04.24 |
7:04.24 |
4 |
Juuli Kinnunen |
2004 |
04A549 |
SWIM |
|
50m |
7:22.07 |
7:14.07 |
5 |
Sanni Lampi |
2001 |
01A133 |
SWIM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mitra Pietiäinen |
2004 |
04A567 |
JoUS |
|
25m |
6:22.95 |
6:22.95 |
2 |
Onna Aalto |
2004 |
04A551 |
LrU |
|
50m |
6:18.07 |
6:10.07 |
3 |
Vilma Tikka |
2003 |
03A660 |
LrU |
|
25m |
5:59.18 |
5:59.18 |
4 |
Ronja Terävä |
2005 |
05A658 |
LrU |
|
25m |
6:00.32 |
6:00.32 |
5 |
Ida Kauppinen |
2005 |
05A319 |
LrU |
|
50m |
6:30.15 |
6:22.15 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emmi Lyytinen |
2004 |
04A810 |
KuUS |
|
25m |
5:56.21 |
5:56.21 |
2 |
Veera Laakkonen |
2003 |
03A241 |
Plaani |
|
25m |
5:36.65 |
5:36.65 |
3 |
Cecilia Raudaskoski |
2002 |
02B205 |
SWIM |
|
50m |
5:38.29 |
5:30.29 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Elina Gavrilov |
2004 |
04A825 |
JoUS |
|
50m |
5:52.32 |
5:44.32 |
6 |
Noora Peltoniemi |
2003 |
03A397 |
LrU |
|
25m |
5:58.48 |
5:58.48 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Meeri Kerkkänen |
2004 |
04A520 |
JoUS |
|
25m |
5:26.18 |
5:26.18 |
2 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
04A394 |
LrU |
|
25m |
5:14.05 |
5:14.05 |
3 |
Martta Ruuska |
2003 |
03A582 |
SWIM |
|
25m |
4:58.22 |
4:58.22 |
4 |
Pinja Raassina |
2002 |
02A845 |
JoUS |
|
50m |
5:20.99 |
5:12.99 |
5 |
Kata Laukkanen |
2001 |
01A910 |
PunkUrh |
|
50m |
5:31.82 |
5:23.82 |
6 |
Anni-Maria Laakso |
2003 |
03A207 |
Plaani |
|
25m |
5:29.27 |
5:29.27 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura |
Tulostusaika |
09:10 |
|