Program for Tegnerdoppet 2016
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 9, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 1:09.64 | |
2 | 113 | Boström Linnea | 2003 | SOLSTA | BS8203 | 25 m | 1:14.26 | |
3 | 31 | Busacca Hjärtquist Anna | 2005 | GRUMS SS | AH4605 | 25 m | 1:14.53 | |
4 | 37 | Sjöbom Ella | 2005 | GRUMS SS | AH3605 | 50 m | 1:14.81 | |
5 | 118 | Segerström Erica | 2004 | SOLSTA | AR9804 | 25 m | 1:15.60 | |
6 | 79 | Bruce-Holm Linnéa | 2005 | SÄFFLE SS | AH4205 | 25 m | 1:19.46 | |
7 | 25 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 50 m | 1:22.35 | |
8 | 47 | Dautbegovic Minea | 2004 | KARLSTAD | AV9804 | 25 m | 1:23.78 | |
9 | 83 | Halldan Tilde | 2005 | SÄFFLE SS | AH6205 | 25 m | 1:24.96 | |
10 | 12 | Skoglund Emma | 2003 | ARVIKA SS | AP0403 | 25 m | 1:25.26 | |
11 | 91 | Orban Amanda | 2005 | SÄFFLE SS | AH9205 | 25 m | 1:25.68 | |
12 | 120 | Lundin Hanna | 2005 | STRÖMSTAD | AN6605 | 25 m | 1:27.32 | |
13 | 14 | Skogman Emma | 2003 | ARVIKA SS | AP9203 | 25 m | 1:28.74 | |
14 | 53 | Johnson Alice | 2005 | KARLSTAD | AU2805 | 25 m | 1:29.29 | |
15 | 90 | Myrén Nathalie | 2004 | SÄFFLE SS | AT2604 | 25 m | 1:30.67 | |
16 | 45 | Dahlberg Emma | 2005 | KARLSTAD | BA8205 | 25 m | 1:31.23 | |
17 | 27 | Larsson Greta | 2006 | FILIPSTAD | AI6606 | 25 m | 1:31.70 | |
18 | 85 | Leander Sofie | 2005 | SÄFFLE SS | AH3405 | 25 m | 1:32.00 | |
19 | 121 | Rohman Alva | 2007 | STRÖMSTAD | AC7807 | 25 m | 1:32.32 | |
20 | 86 | Locken Ebba | 2006 | SÄFFLE SS | AH6606 | 50 m | 1:32.93 | |
21 | 88 | Mortensen Tindra | 2005 | SÄFFLE SS | BD1605 | 50 m | 1:34.79 | |
22 | 22 | Berglund Linn | 2003 | FILIPSTAD | AP0603 | 25 m | 1:36.44 | |
23 | 17 | Johansson Tilda | 2006 | DEJE SS | AO3206 | 25 m | 1:36.90 | |
24 | 125 | Östby Molly | 2006 | STRÖMSTAD | AK1806 | 25 m | 1:40.47 | |
25 | 77 | Arian Sara | 2005 | SÄFFLE SS | BD0605 | 50 m | 1:42.63 | |
26 | 78 | Blennrot Julia | 2004 | SÄFFLE SS | BT4604 | 50 m | 1:44.37 | |
27 | 97 | Widing Hanna | 2006 | SÄFFLE SS | AH5606 | 50 m | 1:45.15 | |
28 | 123 | Simonsson Freja M | 2006 | STRÖMSTAD | AK9606 | 25 m | 1:53.12 | |
29 | 2 | Hadj Belgacem Sandra | 2004 | ÅMÅLS SS | BV6604 | 25 m | ||
30 | 38 | Umeland Wilma | 2006 | GRUMS SS | AI5206 | 25 m | ||
31 | 69 | Hedkrok Alice | 2004 | MELLERUD | BH5804 | 25 m | ||
32 | 73 | Schneider Florence | 2004 | MELLERUD | BH4804 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 15 oktober 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 18:49 |