Ohjelma Hessun Vinstat
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 14
|
Kilpailu |
Hessun Vinstat |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
10:09 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 14, 50m Perhosuinti Miehet |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Akira Konttinen |
2003 |
|
ÅSK |
|
50m |
|
|
2 |
Frans Meltovaara |
2000 |
00A771 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
3 |
Marius Koivisto |
2006 |
06A232 |
Ui-Va |
|
50m |
1:02.88 |
1:02.88 |
4 |
Axel Leppähaara |
2004 |
04A425 |
AUi |
|
50m |
57.79 |
57.79 |
5 |
Samuli Pykälämaa |
2005 |
05A466 |
AUi |
|
50m |
1:01.80 |
1:01.80 |
6 |
Ivan Kovalchuk |
2005 |
05A878 |
AUi |
|
25m |
|
|
7 |
Atte Sahla |
1993 |
93A816 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuel Salminen |
2003 |
03A786 |
ÅSK |
|
25m |
52.28 |
53.28 |
2 |
Jimi Miromaa |
1996 |
96B231 |
ÅSK |
|
50m |
49.36 |
49.36 |
3 |
Elias Laine |
2003 |
03A465 |
ÅSK |
|
50m |
45.48 |
45.48 |
4 |
Daniel Pavlov |
2003 |
03A707 |
AUi |
|
50m |
43.71 |
43.71 |
5 |
Tatu Kunttila |
2003 |
03A443 |
ÅSK |
|
50m |
44.94 |
44.94 |
6 |
Veeti Valdolin |
2005 |
05A284 |
ÅSK |
|
50m |
47.39 |
47.39 |
7 |
Leevi Saarinen |
2006 |
06A231 |
Ui-Va |
|
50m |
51.56 |
51.56 |
8 |
Casper Leo |
2004 |
04A635 |
ÅSK |
|
50m |
55.05 |
55.05 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jaakko Pihlava |
2004 |
04A845 |
AUi |
|
50m |
42.76 |
42.76 |
2 |
Konsta Vainio |
2005 |
05A299 |
ÅSK |
|
50m |
42.44 |
42.44 |
3 |
Einari Palmu |
2004 |
04A395 |
AUi |
|
50m |
41.51 |
41.51 |
4 |
Otto Lindroos |
2001 |
01B175 |
AUi |
|
50m |
40.92 |
40.92 |
5 |
Roni Koskinen |
2003 |
03A450 |
AUi |
|
25m |
40.17 |
41.17 |
6 |
Rasmus Rekola |
2004 |
04A638 |
ÅSK |
|
50m |
42.28 |
42.28 |
7 |
Niko Viitala |
2003 |
03A518 |
AUi |
|
50m |
42.51 |
42.51 |
8 |
Eero Mäenpää |
2005 |
05A377 |
ÅSK |
|
50m |
43.13 |
43.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oliver Oinas |
2001 |
01B344 |
ÅSK |
|
50m |
37.85 |
37.85 |
2 |
Aapo Kinnunen |
2004 |
04A250 |
ÅSK |
|
50m |
36.78 |
36.78 |
3 |
Eemil Kankare |
2003 |
03A474 |
AUi |
|
50m |
36.25 |
36.25 |
4 |
Mikael Hirsiniemi |
2004 |
04A196 |
AUi |
|
50m |
34.50 |
34.50 |
5 |
Oskar Voiko |
2002 |
02A964 |
ÅSK |
|
50m |
35.53 |
35.53 |
6 |
Juuso Leppänen |
2004 |
04A791 |
AUi |
|
50m |
36.59 |
36.59 |
7 |
Tuomas Toppinen |
2005 |
05A167 |
AUi |
|
50m |
37.28 |
37.28 |
8 |
Niklas Konttinen |
2001 |
01A292 |
ÅSK |
|
25m |
36.93 |
37.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ajjuub Ezzat |
2005 |
05A108 |
AUi |
|
50m |
33.63 |
33.63 |
2 |
Rami Rissanen |
1999 |
99A292 |
PUS |
|
25m |
29.88 |
30.88 |
3 |
Leevi Luhtanen |
2000 |
00A137 |
PUS |
|
50m |
30.25 |
30.25 |
4 |
Hugo Enroth |
2001 |
01A477 |
ÅSK |
|
50m |
29.59 |
29.59 |
5 |
Oskari Arvo |
2002 |
02A525 |
AUi |
|
50m |
29.81 |
29.81 |
6 |
Jesper Lietzen |
2002 |
02A171 |
AUi |
|
50m |
30.49 |
30.49 |
7 |
Oskari Ovaskainen |
2000 |
00A998 |
PUS |
|
50m |
31.41 |
31.41 |
8 |
Jere Oikarainen |
2002 |
02A610 |
ÅSK |
|
25m |
32.79 |
33.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Elomaa |
2000 |
00A761 |
ÅSK |
|
50m |
29.50 |
29.50 |
2 |
Jussi Kause |
1997 |
97A248 |
PUS |
|
50m |
29.14 |
29.14 |
3 |
Henri Kyynäräinen |
1994 |
94A805 |
AUi |
|
50m |
29.04 |
29.04 |
4 |
Leevi Lehti |
2000 |
00A000 |
PUS |
|
50m |
27.91 |
27.91 |
5 |
Emil Hanski |
1999 |
99A145 |
ÅSK |
|
50m |
28.77 |
28.77 |
6 |
Santeri Herpola |
2003 |
03A188 |
ÅSK |
|
50m |
29.06 |
29.06 |
7 |
Elias Kuusisto |
1999 |
99A373 |
AUi |
|
50m |
29.26 |
29.26 |
8 |
Matias Pennanen |
2001 |
01A181 |
PUS |
|
50m |
29.57 |
29.57 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ossi Airaksinen |
1996 |
96A295 |
AUi |
|
50m |
27.42 |
27.42 |
2 |
Jaakko Siipola |
1999 |
99A388 |
ÅSK |
|
50m |
26.77 |
26.77 |
3 |
Otto Rannikko |
1999 |
99A384 |
ÅSK |
|
50m |
26.14 |
26.14 |
4 |
Nikita Saunonen |
1997 |
97A225 |
AUi |
|
50m |
24.87 |
24.87 |
5 |
Mika Sola |
1991 |
91A143 |
ÅSK |
|
25m |
23.99 |
24.99 |
6 |
Wilhelm Suominen |
1999 |
99A027 |
ÅSK |
|
50m |
26.27 |
26.27 |
7 |
Jani-Markus Sula |
1999 |
99A052 |
ÅSK |
|
50m |
27.40 |
27.40 |
8 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
02A249 |
AUi |
|
50m |
27.75 |
27.75 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
17 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti |
Tulostusaika |
10:09 |
|