Ohjelma ÅSK Games 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
ÅSK Games
# | Laji | Vaihe | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | N, T-15 4 x 50 m skuv | Suorafinaali | Diacor | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | M, P-16 4 x 50 m skuv | Suorafinaali | Turun Hylly- & Trukkitalo | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | Erityisryhmä N 50 m vu | Suorafinaali | Turku Energia | Erälista | |
4 | Erityisryhmä M 50 m vu | Suorafinaali | Crawford AssaAbloy | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | N, T-15, T-12 100 m sku | Suorafinaali | DHL | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | M, P-16, P-13 100 m sku | Suorafinaali | Makerspoint | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | N, T-15, T-10 50 m ru | Suorafinaali | Turun Vapaavarasto | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | M, P-16, P-11 50 m ru | Suorafinaali | Belindos Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | N, T-15, T-12 100 m pu | Suorafinaali | Danske Bank Oyj | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | M, P-16, P-13 100 m pu | Suorafinaali | Ortomat Herpola | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | N, T-15, T-10 50 m su | Suorafinaali | Schenker Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | M, P-16, P-11 50 m su | Suorafinaali | ProFashion Oy Gant | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | Masters N 50 m vu | Suorafinaali | Belindos Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | Masters M 50 m vu | Suorafinaali | Best-Hall Oy | Erälista | |
15 | N, T-15, T-12 100 m vu | Suorafinaali | Marli | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | M, P-16, P-13 100 m vu | Suorafinaali | ProFashion Oy Boomerang | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | N, T-15, T-10 50 m pu | Suorafinaali | Actavis Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | M, P-16, P-11 50 m pu | Suorafinaali | Turun Mestaripalvi | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | N, T-15, T-12 100 m ru | Suorafinaali | Turun Satama Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | M, P-16, P-13 100 m ru | Suorafinaali | Muovitech Finland | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | N, T-15, T-10 50 m vu | Suorafinaali | Ursuk | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | M, P-16, P-11 50 m vu | Suorafinaali | Rosten | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | N, T-15, T-12 100 m su | Suorafinaali | Turku Energia | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | M, P-16, P-13 100 m su | Suorafinaali | Best-Hall Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | Masters N 100 m sku | Suorafinaali | Marli | Erälista | |
26 | Masters M 100 m sku | Suorafinaali | X-copy | Osallistujaluettelo | Erälista |
27 | N 20 x 50 m vuv | Suorafinaali | Vitaepro | Osallistujaluettelo | Erälista |
28 | M 20 x 50 m vuv | Suorafinaali | Fintermos | Osallistujaluettelo | Erälista |