Ohjelma Espoo Swim Games 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
aamujakso
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 lokakuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:46 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 lokakuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 8, 200m Rintauinti Pojat |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
03A961 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Ivan Turbin |
2001 |
01A590 |
Cetus |
|
25m |
|
|
5 |
Urho Läärä |
2002 |
02A960 |
TuUS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alkku Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Olli Paukola |
2003 |
03A817 |
RiUS |
|
25m |
3:40.62 |
3:40.62 |
4 |
Georg Närjä |
2002 |
02A410 |
HSS |
|
25m |
3:14.83 |
3:14.83 |
5 |
Alvar Aho |
2004 |
04A756 |
Cetus |
|
25m |
3:36.42 |
3:36.42 |
6 |
Olavi Männistö |
2003 |
03A282 |
RiUS |
|
25m |
|
|
7 |
Tuukka Inkilä |
2003 |
03A495 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Viljami Töhönen |
2002 |
02A280 |
RiUS |
|
25m |
3:08.97 |
3:08.97 |
2 |
Christofor Pavlidi |
2001 |
01A068 |
HSS |
|
50m |
3:11.96 |
3:05.96 |
3 |
Niilo Olander |
2001 |
01B360 |
BS-PU |
|
50m |
3:05.33 |
2:59.33 |
4 |
Harald Åström |
2001 |
01A008 |
HSS |
|
50m |
2:59.70 |
2:53.70 |
5 |
Oliver Juursoo |
2001 |
01B213 |
RiUS |
|
25m |
2:54.57 |
2:54.57 |
6 |
Eetu Partanen |
2001 |
01A934 |
Cetus |
|
25m |
3:00.16 |
3:00.16 |
7 |
Ville Savulahti |
2003 |
03A086 |
RiUS |
|
25m |
3:06.06 |
3:06.06 |
8 |
Max Åström |
2002 |
02A585 |
Cetus |
|
50m |
3:18.33 |
3:12.33 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Salminen |
2000 |
00A328 |
Cetus |
|
25m |
2:53.51 |
2:53.51 |
2 |
Atte Lasmio |
2001 |
01A618 |
RiUS |
|
25m |
2:47.54 |
2:47.54 |
3 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
25m |
2:39.54 |
2:39.54 |
4 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
25m |
2:28.84 |
2:28.84 |
5 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
01B140 |
BS-PU |
|
25m |
2:36.45 |
2:36.45 |
6 |
Niklas Linnanen |
2001 |
01A606 |
HSS |
|
50m |
2:49.67 |
2:43.67 |
7 |
Jon Byskov |
2000 |
00B203 |
NU |
|
25m |
2:49.83 |
2:49.83 |
8 |
Kasper Vaittinen |
2001 |
01A226 |
Cetus |
|
25m |
2:53.66 |
2:53.66 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
02 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:46 |
|