Program för RM/DM 3D 50m - 2009
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 12, 50m Fjärilsim Herrar |
Närke/Väst 27,71; Södermanla 0.26,93; Uppland 28,59; Värmland 29,81; |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Melin Anders | 1988 | KARLSTAD | AF9188 | 25 m | 24.49 | |
2 | 323 | Stomvall Måns | 1990 | TUNAFORS | AS7790 | 50 m | 25.94 | |
3 | 244 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 50 m | 26.30 | |
4 | 336 | Johansson Robin | 1990 | UPSALA S | AI1590 | 50 m | 26.70 | |
5 | 313 | Curacica Michael | 1991 | TUNAFORS | AR3391 | 50 m | 26.98 | |
6 | 312 | Burridge Philip | 1989 | TUNAFORS | AP5989 | 50 m | 27.12 | |
7 | 243 | Kling Joakim | 1991 | ÖSA | AG3391 | 50 m | 27.13 | |
8 | 226 | Johansson Christian | 1993 | KRISTINEHA | AS1993 | 25 m | 27.39 | |
9 | 259 | Rylén Eric | 1990 | SK ENA | AT4390 | 25 m | 27.81 | |
10 | 352 | Zarebski Sebastian | 1987 | UPSALA S | AF2787 | 50 m | 28.01 | |
11 | 365 | Ellefors Christian | 1988 | VÄSTERÅS | AL8588 | 25 m | 28.10 | |
12 | 271 | Emanuelsson Erik | 1993 | SÖDERTÄLJE | AH2193 | 25 m | 28.10 | |
13 | 329 | Ericsson Mårten | 1991 | UPSALA S | AQ1991 | 50 m | 28.21 | |
14 | 304 | Ny Hampus | 1990 | STRÄNGNÄS | AP1190 | 25 m | 28.22 | |
15 | 285 | Lindgren Tomas | 1961 | SÖDERTÄLJE | AA0361 | 25 m | 28.40 | |
16 | 306 | Sallhed Victor | 1993 | STRÄNGNÄS | AX2793 | 50 m | 28.49 | |
17 | 376 | Lövgren Emil | 1994 | VÄSTERÅS | AI8394 | 25 m | 28.50 | |
18 | 287 | Lopez André | 1991 | SÖDERTÄLJE | AI1791 | 25 m | 28.58 | |
19 | 214 | Rebner Johan | 1992 | KARLSTAD | AT4792 | 25 m | 28.61 | |
20 | 305 | Ny Jesper | 1992 | STRÄNGNÄS | AC3792 | 25 m | 28.72 | |
21 | 255 | Ackerstierna Adam | 1995 | SK ENA | AH4995 | 50 m | 28.77 | |
22 | 332 | Goltermann Janne | 1989 | UPSALA S | AC7389 | 25 m | 28.78 | |
23 | 320 | Kilner Jeffrey | 1982 | TUNAFORS | AD3782 | 25 m | 28.84 | |
24 | 291 | Nilsson Simon | 1991 | SÖDERTÄLJE | AI8591 | 25 m | 28.89 | |
25 | 178 | Granberg Patrick | 1991 | ESKILSTUNA | AF7191 | 50 m | 29.13 | |
26 | 215 | Westerlund Victor | 1992 | KARLSTAD | AR0992 | 25 m | 29.15 | |
27 | 213 | Rebner Axel | 1994 | KARLSTAD | AJ7194 | 25 m | 29.24 | |
28 | 348 | Wallberg Björn | 1991 | UPSALA S | AN8191 | 25 m | 29.26 | |
29 | 260 | Widén Patrik | 1988 | SK ENA | AL1588 | 25 m | 29.45 | |
30 | 249 | Nilsson Konrad | 1995 | SÄFFLE SS | AI6595 | 50 m | 29.65 | |
31 | 275 | Gradin André | 1994 | SÖDERTÄLJE | AN1194 | 50 m | 29.70 | |
32 | 321 | Kotevski Alexander | 1994 | TUNAFORS | AI8994 | 50 m | 29.80 | |
33 | 253 | Wennerstrand Erik | 1993 | SALA SS | AK5593 | 25 m | 29.91 | |
34 | 288 | Lord-Johansson Ludwig | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG7394 | 25 m | 29.96 | |
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |